Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


У червні вся увага Скорпіонів буде звернено до грошей, спочатку місяця до чужих (кредити, борги, відсотки), а в кінці – своїх (способи заробітку, джерела доходів, накопичення). На початку місяця варто очікувати збільшення витрат. Це хороший період, щоб переглянути джерела видатків своїх грошей, подивіться, може бути, Ви можете змінити контракт мобільного зв’язку на більш вигідний. Якщо Ви бажаєте взяти кредит або дати комусь в борг під відсотки – дійте як можна швидше! У період з 8 червня до 2 липня, я не раджу Вам укладати ніяких нових угод або підписувати договори!

Якщо перша половина місяців була пов’язана у Скорпіонів із «чужими» грошима, то в другій увагу буде звернено до своїх. 13 червня плюс мінус 3 дня, зірки допоможуть Вам домогтися кульмінації з джерелами доходів. Це хороший період попросити про підвищення заробітної плати, знайти новий спосіб заробітку грошей (але не нову роботу, а підробіток). Ви можете очікувати приємний сюрприз.

Будьте обережні, вкрай, 25 червня! Плюс мінус 2 дні! Це дуже небезпечний період, під час якого вірогідні раптові зміни, Ви станете більш імпульсивні, важко буде тримати себе в руках. Можете отримати фізичну травму, потрапити в аварію через поспіх. Потрібно постаратися бути обережним! Можливі виникнення скандалів на роботі, раптові зміни зі здоров’ям. Тримайте вушка на маківці, щоб дізнатися про підготовлювані інтриги, раптово Ви можете дізнатися шокуючу Вас таємницю. У той же час, зараз Ви і самі дуже уразливі для того, щоб хтось відкрив Вашу таємницю, яку Ви так довго зберігали. Так само стежте за здоров’ям в цей період, постарайтеся звертати увагу на будь-яку біль у тілі, стежте за своїми зубами, головою і нирками. Дивіться не надірвіться, зараз Вам складно буде розраховувати свої сили і Ви будете бажати взяти на себе більше, ніж зможете витримати.

Після настільки насиченого фінансовими питаннями місяця, в кінці червня 28 числа, плюс мінус 4 дня, раджу Вам відпочити. Хоча це буде все ще напружений період, але його краще перечекати десь за кордоном, або хоча б за містом на річці. У ці дні Ви можете сміливо подавати документи до університету для вступу, або поспілкуватися з іноземцями. Можете почати вивчати щось нове для себе в праві, медицині, філософії або іноземна мова. Початок липня буде для Скорпіонів повний подорожей.

Найважливіші дати в гороскопі для Скорпіона в червні 2014

Вдалі дні : 5-6, 14-15, 19, 28-30.

8 червня – 2 липня – чекайте проблем з інформацією і документами, не рекомендую укладати нові угоди і починати переговори.

13 червня – плюс мінус 3 дні – Ви отримаєте відповіді на свої фінансові питання. До того ж зможете знайти для себе нове джерело доходів.

25 червня – плюс мінус 2 дні – будьте обережні!

28 червня – плюс мінус 4 дні – хороший час для відпочинку. Хоча Ви і будете дуже нервувати в ці дні, але все закінчиться добре. Цей період так само хороший для вступу до університету (але документи подавайте після 2го липня), а так само поїздки за кордон.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,183