Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Скорпіон – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


Березень принесе з собою Скорпіонам романтику, музи принесуть – творчість. Вже на початку місяця Ви відчуєте бажання творити і любити. Якщо Ви самотні – йдіть на пошуки своєї другої половинки. Якщо у Вас вже є друга половинка – хороший час відпочити з нею десь.

У період з 1 березня до 20 травня не раджу Вам починати великомасштабних проектів, міняти зовнішність, змінювати свої плани і цілі. Краще почекати до кращих днів. Ви можете відчути занепад сил, не бажання працювати над проектами і йти до цілей. Найважливіші початки, краще всього, розпочати після 20 травня. До тих пір, займайтеся тим, що у Вас є.

16-17 березня відбудеться якась соціальна подія. Вас можуть запросити до себе в гості друзі. Або ж Ви підете в клуб, на весілля друзів, відзначати день народження. У Вас буде гарний настрій, Ви будете бажати взяти участь у масових заходах. Так само в ці дні, плюс пару наступних, Скорпіони будуть обговорювати важливі плани на майбутнє зі своїми друзями і партнерами. Це хороший момент для прийняття рішень, з’ясування шляхів для досягнення поставлених цілей, за допомогою друзів і підтримки. Але не варто починати реалізовувати плани зараз же, краще заплануйте їх на кінець травня.

Кінець місяця поверне Вас в реальність. 31 березня – Вашу увагу з відпочинку і спілкування з друзями буде переключено на роботу і обов’язки. Ще я б порадила Вам більше уваги приділити здоров’ю. Ймовірно виникнення труднощів, раптових і несподіваних, пов’язаних з Вашими обов’язками і здоров’ям. Не намагайтеся розбити стіну своєю головою! Чекайте, що на Вас будуть тиснути! Перевіряйте все, не робіть необдуманих рішень!

Будьте обережні в цей день і пару наступних!

Найважливіші дати в гороскопі для Скорпіона в березні 2014

Хороші дати в березні : 10-11,15-16, 20-21, 24, 27-29.

1 березня – 20 травня – занепад сил, відмовтеся від початку всіх важливих проектів, краще перенести старт на кінець травня.

1 березня – + 4 дні після – романтика літає навколо Вас.

4 березня – важливі новини від важливих людей.

7 березня – події, рішення, ситуації, пов’язані із зарубіжними поїздками, навчанням, спілкуванням з іноземцями та покровителями – почнуть розвиватися швидше і Ви почнете отримувати результати. Якщо Ви хотіли отримати вищу освіту або вирішити проблеми в суді – зараз саме час.

17 березня – відбудеться важлива подія в соціальному житті, пов’язане з друзями і загальними планами на майбутнє.

27 березня – відмінний день! Особливо для подорожей і зустрічей!

31 березня – принесе хаос на роботі, обов’язки можуть змінитися, а так само зміни (небажані) у здоров’ї.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,140