Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – травень 2020 від Марфи Бомбушкар


У травні Рибам треба бути обережніше з відносинами, фінансами і рідними. Всі інші вказівки дуже сприятливі в гороскопі для Риб. Ще одна погана вказівка лише в самому кінці травня. З середини травня великий приріст енергії і розвитку життя. Буде переоцінка відносин, багато спілкування і інтелектуальний тонус. Ще більше акценту на сім’ю і сімейній сфері.

З 30 березня духовні сили і таємна активність по 13 травня. З 3 квітня важливий період для відносин сімейних, в травні і червні буде переоцінка і повернення, а ще для поліпшення будинку, питань нерухомості по 7 серпня. З 27 квітня навчання і спілкування по 11 травня. З 29 квітня обережніше з відносинами і фінансами, особливо в питаннях сім’ї по 25 травня.

З 3 по 6 травня навчайте і виступайте публічно.

З 8 по 12 травня час показати себе, спілкуватися, виступати, зайнятися публіцистикою, багато творчої енергії для спілкування і навчання. Та й взагалі хороші дні для публічності.

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – кульмінації і рішення, важливі новини. Акцент піку для Риб в гороскопі на публічності, різної інформації, ідеалах, поїздках і зарубіжжі, навчанні. Завершуйте щось в цих питаннях і отримуйте результати, дізнавайтеся більше. Приділіть увагу своєму відношенню до життя і бажанням.

З 11 по 28 травня період багатий на інформацію про сім’ю і нерухомості. Спілкуйтеся з рідними і дізнавайтеся про них більше. Дізнавайтеся більше про нерухомість, але угоди поки краще нові не укладати, не здійснювати дорогі покупки.

З 13 по 17 травня сила волі для зміни або відродження дружби, планів на майбутнє, публічної позиції і активності, своїх знань і кола спілкування.

З 13 травня по 25 червня не робіть дорогих будь-яких покупок, не починайте будь-яких нових важливих відносин. Переоціните свої відносини, особливо з рідними, свої фінанси і багатство. Хороший період для того, щоб повернутися до старих відносин і більше розібратися в існуючих. Можуть повернутися старі партнери, члени сім’ї та зможете налагодити з ними відносини. Час для старих відносин, але не нових.

З 13 травня по 26 червня цей період дасть Рибам багато фізичної енергії і духовної, вітальності, здоров’я. Весь травень він буде сприятливим, але в першу половину червня принесе конфлікти і можливі травми. Розвивайте себе і свої бажання, досягайте бажаних цілей, розвивайтеся фізично і духовно. Допомагайте іншим, захищайте інших і захищайте свої інтереси. Зросте Ваша сексуальність. Період дасть більше привабливості для чоловіків Риб.

З 14 травня по 13 вересня буде переоцінка себе і життя, ідеалів, ідей, прагнень і планів, громадської активності та дружби, Вашого ставлення до суспільства. Цей період сповільнить життя у Риб. Дасть Вам більше інтровертності, більше бажання усамітнення або публічних таємних дій (прихованих).

З 15 по 19 травня хороші дні для масштабних ідей і публічності, у Риб буде більше харизми.

З 20 по 24 травня зміцнюйте своє соціальне становище, дружбу, контакти і знання. Важливі переговори і угоди.

З 22 по 28 травня – це найбільш енергійні дні для Риб в травні, розвиток всіх бажань і планів, прагнень.

Пік 22 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, починання і бажання. Сприятливий пік і стабілізуючий. Він хороший для Вашого духовного світу, психології. Але його акцент буде на сімейній сфері і нерухомості, в цьому можете почати щось важливе нове і стабілізувати ці питання, зміцнити.

З 28 травня по 5 серпня інтелектуальний тонус у Риб, буде час вчитися новому і в червні-липні повторювати старе. Період дасть багато енергії для творчості, письменства, поезії, творення інтелектом. Під час періоду дізнаєтеся важливе про кохання, дітей, хобі та захоплення.

З 31 травня по 13 червня перший негативний новий тренд для Риб в гороскопі. Ці 2 тижні небезпечні конфліктами і травмами, скандалами. Найсильніше в домашній сфері.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на травень 2020

Пік 7 травня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – рішення і новини, акцент на різну інформацію.

З 11 квітня по 28 травня – інформація про сімейну сферу.

З 13 травня по 15 червня – переоцінка відносин і багатства, відносин в сім’ї, повернення до старого в цьому і проблеми з новим.

З 13 травня по 26 червня – енергія і активність в діях.

З 14 травня по 13 вересня – переоцінка життя і повернення до старого, особливо в громадській сфері.

Пік 22 травня, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на сім’ю і нерухомість.

З 28 травня по 5 серпня – інтелектуальний тонус.

Гороскоп опублікований 29 квітня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,281