Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – листопад 2020 від Марфи Бомбушкар


Проблемні вказівки для фінансів і відносин, в усьому іншому місяць буде сприятливим. Риби можуть знайти нову філософію, життєві ідеали та прагнення, більше душевної гармонії. Багато харизми і публічності, чарівності. Змінюйте себе і позбавляйтеся від непотрібного, планів, ідей, змінюйте дружбу і колективи. Отримайте результати в сімейній сфері і кар’єрі, важливі новини про це. З кінця листопада життя буде розвиватися швидше.

З 27 червня по 7 січня активні в питаннях багатства, але з 10 вересня по 14 листопада мало результативні, на початку листопада більше витрат і втрат. З 27 жовтня по 21 листопада приділіть увагу боргам, податкам, отримання коштів від інших. З 28 жовтня по 10 листопада може бути багато неприємної інформації про борги і чужих коштах, спадщині, податках. З 29 жовтня по 3 грудня змінюйте себе, плани, ідеї, дружбу, товариство.

З 8 по 11 листопада конфліктні дні, остерігайтеся втратити гроші, втрати допомоги від інших людей, скандали зі спонсорами та боржниками. Можуть бути проблеми у відносинах, незадоволеність особистими і діловими відносинами.

З 8 по 12 листопада приріст енергії, творчі дні, хороші щоб показати себе публіці.

З 11 листопада по 1 грудня вчіться самі і навчайте інших, зросте інтелектуальний тонус, товариськість, багато новин і поїздок. Розвивайтеся ідейно. Виступайте перед іншими людьми, займіться написанням статей, дипломів, будь-якою важливою публіцистикою і пропагандою.

З 14 по 20 листопада погані вказівки для фінансів, боргів, спадщини, отримання допомоги від інших. Бережіть свої і чужі гроші, краще не брати і не давати в борг, не просити про допомогу, не треба конфліктувати, не час для судів. Можуть бути проблеми у відносинах особистих і ділових, з друзями і суспільством, обережніше з романами і використанням інших.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік, дасть Вам енергії, нові починання і новини. Пік з акцентом на навчання, ідеї, закордонні поїздки і іноземців, філософію життя, віру. Починайте нову життєву філософію, змінюйте свої погляди на ідеали і цілі.

З 21 листопада по 15 грудня період харизми, відносин з наставниками і учнями, покровителями, іноземцями, а ще з цими людьми у Вас можуть бути романи. Добрими будуть публічні виступ, навчання інших, відстоювання і пропаганда ідей, судові справи, подорожі. Більше гармонії душевної, більше віри в своє життя та свою філософію. Приємним буде навчання.

З 26 по 29 листопада не поспішайте з витратами і угодами, поїздками і спілкуванням, обережніше з романами і інтригами, розривами відносин.

Після 29 листопада Ваше життя стане розвиватися швидше. Період фонового уповільнення розпочався 23 червня.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – сприятливий пік, хороші новини, рішення, кульмінації, результати. Акцент на сфери сім’ї та кар’єри. Приймайте рішення про нерухомість, кар’єрі, цілях, досягненнях, сім’ї.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Риб на листопад 2020

З 11 листопада по 1 грудня – вчіться, інтелектуальний тонус, товариськість.

Пік 15 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – нове, акцент на світогляд, віру, навчання, зарубіжжі.

З 21 листопада по 15 грудня – харизма, пропаганда ідей, публічні виступи і відносини, гармонія.

Пік 30 листопада, плюс-мінус 4 дня і спад 10 днів – новини і рішення, акцент на сім’ю і кар’єру, нерухомість.

Гороскоп опублікований 2 листопада 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,457