Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


У Риб були проблеми з грошима, і іронія в тому, що більшість Риб, нічого не робили правильного чи неправильного, щоб вийти з цієї фінансової кризи … А тільки падали і падали все глибше в неї. Умови навколо були нестабільними, і будь-які Ваші спроби приводили то до злетів, то до падінь. Не переживайте, чекайте новин про гроші, новини будуть інші, ніж Ви могли б очікувати.

У жовтні буде 2 місячних затемнення, який будуть пов’язані з фінансами і накопиченнями, доходами та витратами, прибутком і збитками, боргами і поверненням боргів.

Цього місяця, жоден знак Зодіаку не відчуватиме себе свавільно, всі будуть відчувати заклопотаність, всі будуть переживати, але кожен про свою сфері. Але я б порадила кожному з знаків – не поспішати! Все ж затемнення – досить не приємна подія в астрології, і досить кармічна. Особливо сильно для тих знаків, в яких воно відбувається і протилежних. Крім двох затемнень, в жовтні буде і достатньо інших, вже, сприятливих зіркових аспектів.

8 жовтня, плюс мінус 5 днів (а можливо і всі 7), несприятливі фінансові новини можуть обрушитися на Вашу голову, як грім серед білого дня. Але постарайтеся не поспішати! З будь-якої біди можна знайти щось хороше і корисне. Я хочу Вам нагадати квітень 2014, тоді теж було затемнення, і так само були зміни в джерелах доходів. Дам одну невелику пораду, ті зміни які відбудуться 8 числа (плюс вказані дні), «енергію» від них потрібно направити в сферу кар’єри і поваги, репутації. Може, грошові питання, допоможуть Вам вирішити свою кар’єрну проблему.

Досить вдало «перетнуться» зірки з 6 до 10 жовтня, Вас може очікувати успіх на роботі (або поліпшення стану здоров’я), може, Ви отримаєте невелику грошову винагороду, «зірки» допоможуть Вам взяти кредит або повернуть борг. Цей аспект допоможе згладити неприємне місячне затемнення.

Починаючи з 5 жовтня і до 27 числа включно, час проблем пов’язаних з комунікаціями, документами, торгівлею та поїздками. Найкраще бути відкритими до всього нового, що приходить до Вас, але самим нічого нового не починати. Якщо Ви вирішите оформляти документи – буде потрібно більше сил, щоб довести справу до кінця (чим Ви розраховували), теж відноситься і до всього вище згаданого. Не варто купувати, так само, електроніку! Найкраще, в ці дні, повернуться назад – до старих проектів, спілкуванню зі старими знайомими.

Друге місячне затемнення відбудеться 24 жовтня, воно буде більш сприятливим для Риб. 24 жовтня, плюс мінус 5 днів (а може і навіть всі 7), у Риб є шанси на дальню зарубіжну поїздку (так що якщо Ви хотіли поїхати кудись, починайте діяти в цей період). Так само в ці дні є шанс на здобуття вищої освіти, рішення судових проблем, вдалого спілкування з іноземцями. Особливо сильно хочу звернути увагу на судові проблеми – спробуйте зараз, у Вас вийде. У цей період Вас чекає удача пов’язана з: імміграцією, закордонними документами, навчанням (вступ до ВНЗ або здача іспитів \ написання дипломної роботи).

Починаючи з 26 жовтня і до 5 грудня – Ви станете більш енергійні в сфері пов’язаної з друзями та колективними заходами. Хоча, ймовірно, в цей період і зросте кількість скандалів з друзями та колективом. Але з іншого боку, Ви зі своєю підвищеною енергійністю та активністю в сфері дружби і колективів, зможете знайти нових друзів, зможете стати лідером серед існуючих (хоча б на час), можете навіть вступити в якесь співтовариство.

Останній тиждень жовтня буде досить «підвішеним» в повітрі, хоча Рибам до цього і не звикати. 19-21 жовтня, а так же 28-31 жовтня, Ви будете дуже чутливі і романтичні, можете в когось навіть закохатися! Це гарний час для романтики.

Найважливіші дати в гороскопі для Риб в жовтні 2014

Вдалі дні: 5-7, 11, 14-15, 32, 24-26, 28-30

5 жовтня до 27 – краще відкоригувати існуючі проекти, ніж починати нові.

8 жовтня, плюс мінус мінімум 5 днів – максимум 7 – місячне затемнення, внесе зміни в Ваші джерела доходів і накопичення. Найімовірніше – негативні.

26 жовтня і до 6 грудня – життя стане більш соціально активним.

24 жовтня, плюс мінус 5 днів (максимум 7) – добре місячне затемнення, є шанси на зарубіжну поїздку, вирішення проблеми в суді, вступу або захист в універі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,313