Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Наприкінці минулого місяця – квітня і початку травня Риби отримають силу-силенну новин, інформації, повідомлень від знайомих і родичів. І це мінімум. Тому що, є й ті Риби, які могли вирішити почати щось писати, книгу або статтю. А Рибкам бізнесменам могла випасти розмова про справи – контракти, важливі документи і домовленості. І я впевнена, що багатьом представникам цього знаку Зодіаку випали поїздки. Так от, те, що Ви почали з закінченням квітня і початком травня – буде продовжуватися і в травні.

Травень у Риб буде позначений спілкуванням, навчанням і поїздками.

Будьте готові до того, що 16 травня (плюс \ мінус 3 дні) Вам потрібно буде кудись поїхати чи очікуйте спілкування з – зарубіжжям. Це хороший період для того, щоб поїхати за кордон (якщо Ви думали про це раніше), для налагодження міжнародних відносин, публікації, вступу у ВНЗ (хоча б подачі документів), зміни місця проживання, суднових позовів і вирішення юридичних питань. Хочу зауважити, що іноді зірки дають нам шанс самим реалізовувати свої бажання, а іноді підштовхують до чогось. Квітень був досить складним місяцем, Ви можете відчувати себе дуже втомленими, але травень буде легше, якщо у Вас були раптові зміни та новини в квітні. Якщо ж квітень був досить спокійним місяцем для Вас, тоді чекайте несподіваних поворотів у травні!

Наприкінці травня 29 числа (плюс мінус 4 дні) Ваша сім’я і дім – зверне на себе увагу. Якщо Ви планували зробити вдома ремонт, або змінити дизайн (та хоча б переклеїти шпалери) або купити щось в будинок – настає успішний період, починайте діяти. Так само варто очікувати фінансових прибутків у цей період, а якщо Ви постараєтеся – зможете добре підзаробити (несподівано). Ще хочу зауважити, що потрібно бути обережними, щоб не потрапити в халепу обману. Ваші мрії та фантазії можуть Вас повести по неправильному шляху.

Пам’ятайте, що після 2го березня у Вас почалися фінансові проблеми (пов’язані з чужими грошима, страховками, відсотками, кредитами, різними оплатами), хочу Вас порадувати! Після 20 травня, Ви відчуєте, що справи з оплатами підуть на поправку, як і до 2го березня – Вам простіше стане знаходити джерела грошей: брати кредити, отримувати відсотки. Якщо Ви не могли отримати спадщину або Вам хтось був повинен (або навпаки – Ви були боржником ) – після цього числа у Вас все вийде. Цей «успішний» період «оперування» чужими грошима продовжитися до липня місяця.

Але про літо потім. А ось, що потрібно запам’ятати – 16 травня для Вас дуже вдалий день, Ви можете почути новини, які порадують Вас – вони можуть бути пов’язані з грошима.

Найважливіші дати в гороскопі для Риб в травні 2014

Вдалі дні: 3-6, 13-14, 8-19, 23, 25-27, 31.

7 і 8 травня – хороші дні для поїздки.

10-11 травня – не раджу їхати куди-небудь, будете відчувати труднощі в дорозі.

15 травня – плюс мінус 3 дні – хороший період для далекої поїздки і вирішення ділових питань. Якщо прикласти зусилля – отримаєте дуже вдалий результат.

20 травня – Ви відчуєте просування в питаннях фінансів, в тих справах, де у Вас були проблеми з 2го лютого.

14-25 травня – час важливого проекту, довгострокового.

29 травня – (плюс мінус 4 дні) нова глава у Вашому житті, яка пов’язана з будинком і рідними (батьком чи матір’ю). Зірки змусять звернути увагу на будинок. Так само це хороший день (29) для «пошуку» грошей.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 112 T. 0,258