Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Здоров’я, робота, навчання (найімовірніше практичне), звички та послуги (комусь чи хтось Вам) – буде головним фокусом для Риб на початку серпня. Ще в кінці липня, я впевнена, багато Риб почали відчувати важливі зміни у своєму житті. У Риб розпочався річний цикл, який підвищить Ваше бажання поліпшити і розширити свій розпорядок дня, здоров’я, роботу. У серпні кілька планет буде допомагати Вам у цьому. Це хороший місяць для зусиль з самовдосконалення, поправці здоров’я, пошуку роботи. Результати будуть дуже хорошими, перевершать всі сподівання.

Ви можете поліпшити свої навички, вивчати нові речі, взяти на себе нові проекти, знайти способи для покращення свого здоров’я і тіла. Можете зважитися почати робити зарядку вранці, як мінімум, хоча раніше Рибам було це лінь.

Постарайтеся бути акуратними 10 серпня, плюс мінус 4 дні – в цей період Ви можете не розрахувати свої сили і захворіти. Так само в ці дні у Вас виникне пік нудьги і депресії, ймовірно, що настрою не буде. Але це гарний час, щоб розгадати бажану таємницю або дізнатися щось, що не давало Вам спокою, або ж самим створити новий секрет.

З середини місяця, після 12 серпня Ви відчуєте, що почали налагоджуватися стосунки на роботі, з клієнтами та колегами, відносини стануть більш гармонічними в робочому середовищі.

Починаючи з 16 серпня, Ви можете помітити, що Вам хочеться більше спілкуватися зі своїми партнерами, як улюбленими, так і по бізнесу.

А кінець 25 серпня, плюс мінус 5 днів, принесе з собою важливі зміни у відносинах, як з коханою людиною, так і з діловим партнером. Найімовірніше, що буде початок чогось нового. Так що, якщо Ви самотня Рибка – час шукати собі любов в цей період. Якщо ж Ви в шлюбі: хороше – відчуєте прилив енергії; поганому – можете зважитися розірвати відносини. Можу сказати точно одне – в кінці серпня увагу Риб буде звернуто до партнерських відносин.

В цілому, серпень місяць досить хороший для всіх знаків Зодіаку, так що гороскоп для Риб так ж, не передрікає нічого поганого. Важливими будуть лише дати 10 і 25 чисел, плюс мінус перелічені дні.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,193