Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Час пожинати плоди, за свої дії, які скоювали Риби на протязі року. Чекайте нагород і не кидайте роботу. Початок листопада для Риб і всього Зодіакального кола буде досить спокійним, звичайним, а от ближче до кінця, після пришестя половини місяця, почнуться зоряні аспекти. Будьте готові до нових викликів в кінці місяця, саме тоді настане багато важливих подій у Вашому житті. Починаючи з 22 листопада і до кінця місяця. 22 листопада, Ви дізнаєтеся, як важко бути володарем гори. Трохи не по черзі, важливе в самому початку гороскопа на листопад.

6 листопада, плюс мінус 4 дні, хороший період щоб завершити якийсь важливий проект, розібратися з обов’язками на роботі, поправити своє здоров’я (сходити до лікаря). Хоча Ви і можете думати, що розпочату справу – неможливо завершити – це не так! Зараз немає неможливих для Вас справ, будь то переговори по укладенню договору, робота над договором, виробництво чогось, головне докласти зусиль, а зірки подарують Вам енергію! До того ж, цей же період гарний для поїздок.

22 листопада, плюс мінус 5 днів, важливий період для кар’єри Риб, цілей, репутації. У ці дні Ви будете сповнені енергії, яка найкраще направити на роботу і кар’єру. Хоча, цілком ймовірно, що Ви так само будете і досить похмурі, може, не будете хотіти починати нічого нового, буде страшно попросити керівництво про підвищення або почати щось нове, але постарайтеся пересилити себе. Хоча хочу попередити, що будь-яка посада – це відповідальність, яка завжди так лякає Риб. Важко бути царем гори, але зараз Ваш час, я думаю, що саме зараз Ви можете повністю усвідомити, що значить для Вас кар’єра, побачити своє просування на роботі, відчути всю важкість відповідальності. Зірки дають Вам шанс стати на сходинку вище в соціумі, Вам вирішувати.

Якщо буде важко, зверніться за допомогою до свого покровителя \ наставника, «зірки вказують», що у Вас повинен бути покровитель, людина не молода, ймовірно займає високу посаду, йому дуже складно догодити, але зараз він буде на Вашому боці і може допомогти Вам .

Переконайтеся в тому, що Ви чітко розумієте, що від Вас очікують в ці тижні. Тому що буде, «паралельно», ще один зоряний аспект, який багато чого змаже, зробить «в тумані», Ви можете зробити щось не так, як потрібно. Або зрозуміти – або відчути, вирішити. Уважність, а так же відкриті запитання (без загравань) – допоможуть зберегти час і енергію.

Цей кінець місяця – дуже важливий для Вашої кар’єри, тому що 23 грудня одна, не дуже хороша планета, увійде у Вашу сферу кар’єри і репутації, а потім ще й пробуде там два з гаком роки! В той період Ви будете відчувати труднощі в цій сфері, потрібно буде все переглянути, може, навіть втратите свої «позиції», якщо не поглянете на кар’єру без рожевих окулярів.

А тепер повернуся до початку листопада, як Ви зрозуміли – кінець місяця буде куди важливіше (особливо для кар’єри, репутації, поваги).

Хороші новини для Риб! З червня місяця Ви відчували брак енергії, нудьгу, «догляд» в себе і свої мрії. Для Риб, мрійників, мрії – це добре, але в цей період Ви були аж надто в «собі». До того ж ця нестача енергії, коли Ви робили крок вперед, а виходило топтання на місці. Але от, і цей період підійшов до кінця, починаючи з 16 листопада всі нормалізується, і Ви знову зможете весело крокувати. Вам стане простіше досягати поставлених цілей, рухатися вперед.

Ще одна подія станеться 16 числа, плюс мінус 2 дні, Риби, отримають важливі новини пов’язані з дружбою, відносинами, кар’єрою, Особливо хорошими новини будуть творчим Рибкам, акторам, фотографам, моделям, письменникам, художникам.

В цілому листопада дуже славний місяць для Риб, особливо його початок. Головне бути впевненими в собі в кінці місяця!

Найважливіші дати в гороскопі для Риб в листопаді 2014

Вдалі дні: 3, 7, 11, 16

6 листопада, плюс мінус 4 дні – гарний час для поїздки, вдалий час щоб закінчити проект, відвідати доктора.

16 листопада, після – Ви відчуєте прилив сил і енергії.

16 листопада – плюс мінус 1 день – чудові дні для відпочинку, поміняй іміджу, спілкування.

13 листопада – чекайте грошових новин.

22 листопада, плюс мінус 5 днів – дуже важливий період для Вашої кар’єри, поваги в соціумі, довгострокових цілей. Гарний час для починань, хоча Ви можете відчувати невпевненість у своїх можливостях, але варто ризикнути. Головне будьте обережні, все занадто в «тумані».

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,365