Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – листопад 2013 від Марфи Бомбушкар


У листопаді Риб очікують поїздки за кордон, спілкування з іноземцями (не обов’язково за кордоном), навчання новому. Гарний час зайнятися духовними практиками, вивчати психологію, медицину, іноземні мови або право. Так само це хороший місяць для Риб, щоб почати планувати вступити до ВУЗу, писати диплом або одержати вчену ступінь. Хоча це і не буде легко, потрібно добре планувати, будуть фактори стримуючі Вас. Але якщо Ви підготовлені і організовані – Ви зможете пройти через всі перепони з честю.

Зміни пов’язані з правом, медициною, навчанням та іноземцями почнуть відбуватися 3 листопада. У Вас буде достатньо серйозний режим, потрібно буде працювати дуже багато, щоб домогтися поставлених цілей. Якщо авторитетна фігура буде критикувати Вашу роботу, не дозволяйте словами цієї людини розчавити Вас, ймовірно тиск на Вас станеться 7го листопада. Хоча критика з боку може бути хорошим стимулом для Риб.

Приділяйте увагу своєму здоров’ю в листопаді. Якщо Ви помітите відхилення в ньому в гірший бік – прийміть заходи. Зупиніться і зверніться до лікаря, чим би важливим Ви не є були зайняті – «Я дуже зайнятий» – це не виправдання, і може погубити Ваше здоров’я.

Листопад місяць трансформацій і змін.

Увесь листопад у Риб буде проходити під зіркою спілкування і листування. Кульмінація буде 17 листопада, коли Ви отримаєте важливе завдання. Або отримаєте хорошу подяку за зроблену Вами роботу. Приймайте всі творчі шанси, пов’язані з Вашою роботою, вони принесуть свої плоди в недалекому майбутньому.

З червня Ви відчували втому, проблеми, загальмованість – діла не розвивалися, у Вас було таке відчуття, що Ви робите крок вперед, а виходить крок назад. Не вистачало сил і енергії, Ви пішли в себе. Цей стан речей зміниться 13 Листопада, сформовані ситуації почнуть набирати обертів і розвиватися швидше. Більше не потрібно чекати. Ви побачите, що темп життя піднявся і пішов по відрадному шляху. Риби, Ви будете сповнені ідей та планів. Гарний час для художнього, творчого сприйняття.

Самим романтичним днем для Вас буде 7 листопада. Другий за значимістю, в любові і романтики, датою буде 12 листопада. 12 листопада хороший день, щоб познайомиться з новою людиною.

15-17 листопада Ваші друзі звернуться до Вас за допомогою, відбудуться зміни в соціальній сфері Вашого життя. Ви можете зайняти більш високе положення.

18 листопада приділіть увагу партнерам.

27 листопада хороший день для відправлення в подорож.

Найважливіші дати для Риб в листопаді 2013

Хороші дати : 2-3, 6-7, 11-12, 15-17, 20-21, 25-26, 29-30.

3 листопада Ви можете почати писати нову книгу або публікацію. Отримаєте завдання за кордону.

5 листопада Риби можуть одержати не бажане завдання.

Всі довголітні проекти потрібно розпочати до 6го листопада. Після 6 листопада не варто затівати нічого значного, що може вплинути на Ваше життя аж до 6 березня.

12 листопада найкращий день для Риб.

Після 13 листопада Ви відчуєте, що всі важливі плани почали розвиватися швидше.

Ніч з друзями може коштувати вам набагато більше, ніж ви очікували 14 листопада.

17 листопада Вас можуть відправити у відрядження (не далеке).

27 листопада Вас може очікувати поїздка на далеку відстань.

30 листопада може принести вам фінансову компенсацію за більшу продуктивність на роботі.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 01.11.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,335