Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Липень буде хорошим місяцем для всіх Риб. Початок місяця принесе з собою море творчих починань, цілей і бажань. Місяць хороший для відпочинку, так що якщо Ви збиралися у відпустку, мабуть, щось відчували. Так само в липні Риб чекає і море романтики. Тим Рибам, які хотіли завести дитину – поспішіть, гарний час для зачаття з 28 червня до 10 липня. А тим Рибкам, у яких вже є діти – чекайте приємних сюрпризів від них.

Постарайтеся не особливо старатися, Ваша метушливість може привести до скандалів.

У середині місяця, 12 липня, плюс мінус 3 дня, фокус з особистої творчості, романтики і дітей, переміститься до дружби і соціуму. Ймовірно, що станеться щось важливе і несподіване пов’язане з колективними планами на майбутнє чи у відносинах з друзями. Потрібно буде знайти баланс.

18, 19 і 24 липня – найромантичніші дні для Риб. Люди можуть захоплюватися Вами, Ви станете більш привабливими і зможете звернути на себе увагу.

Кінець липня буде дуже важливим для всіх знаків Зодіаку, для кожного по-своєму. Для Риб кінець місяця принесе «розширення», нові плани і цілі, в сферах пов’язаних зі здоров’ям, роботою, сферою послуг, боргом (не матеріальним), обов’язками. Цей період буде довгостроковий, протриває більше року. Ви можете вирішити змінити місце роботи, або знайти собі роботу (навіть і кілька разів за цей період). Можливо, доведеться вибирати між альтернативами. Або ж Ви візьмете на свої плечі більший вантаж, ніж зможете понести. В цілому, все ж, робота буде більш приємною для Вас, Ви зможете домогтися поставлених цілей на роботі. Здоров’я, ймовірно, так само покращитися в цей довгостроковий період. Ви можете вирішити зайнятися спортом, і це рішення не буде імпульсним і швидкоплинним. Допомога іншим буде приносити Вам задоволення. Найголовніше не дійти до крайності, не перейти межі й не перестаратися.

Ще одна зміна в цьому місяці, відбудеться в останній тиждень липня, і відбудеться вона в кращу сторону. У перебігу останніх семи місяців Риби багато часу та енергії витрачали на фінансові питання, борги, кредити. Зараз же настане період, який триватиме до вересня місяця, період – навчання і далеких поїздок – це те, на що Ви станете більше витрачати своєї енергії. Це час настане після 26 липня.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,288