Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – Лінда Гудман, книга «Сонячні знаки»


Навряд чи ви зустрінете цю людину за столом президента. Але серед них багато творчих і артистичних людей. У них мало амбіцій, вони практично не прагнуть до влади і керівництва іншими людьми, навіть багатство не привертає їх увагу. У деяких з них бувають гроші, але найчастіше тоді, коли вони одружуються на «грошах» або успадкують їх. Зверніть увагу, що вони зовсім не проти грошей як таких, вони з задоволенням приймуть їх, просто Риби краще за інших усвідомлюють тимчасовий характер грошей. Вони не хочуть бути мільйонерами, вони хочуть жити як мільйонери – така їх філософія. У серці типової Риби є недолік сили або майже безпечність з приводу завтрашнього дня. Вони не можуть боротися і плисти проти течії, в якій знаходяться. Для них набагато більш характерно, тому це вимагає менше зусиль, плисти за течією, куди б вона їх не призвела. Але в такому плаванні за течією захована пастка – їх чекає небезпечний гачок: втрачене життя. На вас справлять велика чарівність його манери і лінива добродушність. Він байдужий до всяких обмежень у житті, якщо вони не заважають йому плисти своєю течією. Він навіть ще більше байдужий до думки інших людей. Це взагалі байдужий знак до багатьох важливих речей. Дуже небагато може примусити їх діяти. Звичайно, не можна сказати, що Риба зовсім сліпа, у неї є характер. Якщо її остаточно вивести з себе, вона може бути уїдливо саркастичною. Вони можуть роздратовано бити хвостом і пускати кола по воді. Типова Риба звичайно йде по шляху найменшого опору, а холодні води Нептуна постійно охолоджують її гнів. Вона любить воду та інші напої. Багато хто з них п’ють і більш міцні напої більше норми. Як Скорпіон і Рак Риби люблять алкоголь. Дуже небагато Риб можуть прийти на коктейль і на цьому зупинитися. Більшість Риб знаходять полегшення в алкоголі. Він заколисує їх приємним відчуттям безпеки, але це небезпечна колискова. Все це не означає, що кожна Риба стає алкоголіком, але відсоток дуже високий серед них.

Риба народжується з бажанням бачити світ в рожевому світлі. Вона добре знає, що у людства є неприємні сторони, і вона воліє жити у своєму водяному ніжному світі. І дійсно, жахливо спостерігати, як вони занурюються в свої рожеві мрії, у яких немає ні найменшого натяку на здійснення. Коли життя ударяє їх і вони зазнають невдачі, замість того, щоб вистрибнути з цієї небезпеки, вони починають ховатися за блідо-зелені ілюзії, які заважають прийняти їм практичне рішення. Відринута Риба також, замість того щоб реально дивитися на ситуацію, починає створювати собі помилкові надії, цей час коли треба було б прийняти якесь рішення і йти по новому і певному шляху. Це могло б привести Риб до реального успіху, а не уявного. У них є вибір: плисти в різних течіях – вгору і вниз. Цей вибір завжди стоїть перед ними, так як недоліку в талантах у Риб немає. Але у багатьох з них трудність полягає в тому, що вони не можуть дивитися вперед. Очі в них розташовані з боків, і більшість з них тому воліють плисти вниз і часто відступають.

Риби не переносять жодної критики на свою адресу. У них прекрасна пам’ять. Для кожної Риби життя – це величезна сцена, серед них багато по-справжньому обдарованих людей. Вони мають здатність передчувати. Добре б прислухатися до їхніх порад. Риба – знак смерті та вічності в Зодіаку, так як це останній знак. Це 12-й знак і тому натура несе в собі суміш всіх інших знаків.

Типова Риба ніколи не дбає про себе. Вона витрачає більшу частину своєї енергії, допомагаючи родичам і друзям, звалюючи на себе їх ноші.

Риба повинна намагатися утримуватися від різних тонізуючих і заспокійливих засобів, неприємностей і перевтоми. Погане харчування позначається на здоров’ї їх печінки та органів травлення. Бувають випадки захворювання рук і ніг, часті застуди, грип, запалення легенів. Але зате у Риб є внутрішня опірність захворюванням.

Гумор – це одне з таємних знарядь. Вони усміхаються, щоб заховати сльози. Це майстри сатири. Вони можуть висловлювати свої тонкі спостереження. Їх гумор може бути як теплим і нешкідливим, так і холодним і жорстким. У них сильно розвинене почуття жалості і бажання допомогти хворим і слабким. Допомагати – найперший інстинкт Риби.

Вони ненавидять відповідати на питання прямо «так» і «ні», воліючи говорити «може бути». Вони взагалі дуже часто говорять ухильно без особливої на те причини. У Рибі все ілюзорне. Їх характер не піддається чіткому опису. Ті, хто хочуть її любити, повинні призвати на допомогу всю свою уяву, щоб зрозуміти її дивні плани і емоції. Вони сильніші і мудріші, ніж припускають самі, але Нептун зберігає цей секрет, поки Риба сама не розкриє його.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,255