Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – грудень 2014 від Марфи Бомбушкар


Цей груднень, 2014 року, принесе з собою дуже важливі зміни, ймовірно, не дуже хороші, але дуже важливі, які будуть пов’язані з кар’єрою. Я б навіть сказала, що це будуть не зміни – це буде кристалізація, структуризація, тягар, і ще багато інших слів, у сфері життя. 23 грудня, одна планета, перейде у Вашу сферу, яка відповідає за: кар’єру, повага, досягнення в кар’єрі Риб, цілі та плани, а так само зв’язок з керівництвом, батьком, дідом і наставником. Вона пробуде там дуже довго, до грудня 2017 року, це буде не саме легко час для того, про що я говорила раніше, я б сказала так «Життя постукає до Вас у двері, відкриєте Ви їх чи ні …». Це буде складний період, коли Вам потрібно буде тверезо поглянути на неї. У перші місяці, ймовірно, Ви можете і не відчути проблем, все ж потрібно, щоб енергія «дійшла», набралася. Зараз життя змусить Вас, якщо Ви ухилялися, тверезо поглянути на свою репутацію, цілі, досягнення, і те, що я перерахувала раніше. Вам варто почати більш тверезо оцінювати свої можливості, плани, кар’єру, досягнення. У цьому, Ви можете відчути невдачі, але з іншого боку – зараз у Вас є шанс усвідомити це більш сильніше. Влітку у Вас буде невеликий перепочинок, з середини червня до середини вересня, а після все продовжитися. Є і ще один плюс, Ви можете стати більш пихатими, більше бажати поваги від інших, кар’єрного росту і всього іншого.

Минулого разу, подібне, відбувалося з Рибами в період з 1985 по 1988 роки, можливо, вже тоді Ви зробили свою кар’єру. Знову кар’єра і повага будуть для Вас «хворою темою», але це так само дасть і енергію для росту. Ви можете відчути затримки в розвитку, складності з повагою, проблеми з досягненнями, але головне тверезо оцінювати сформовані ситуації. Ці два з половиною роки, будуть не самими простими, але дуже продуктивними.

Ця планета, як я вже говорила, змусить Вас більш серйозно ставитися до всього вище перерахованого, хочете Ви того чи ні. І не варто намагатися бігти від цього, буде тільки гірше, краще тверезо поглянути і розрахувати. Побудувати кар’єрні плани на пару років вперед.

Тепер же перейдемо до короткострокового зодіаку для Риб на грудень 2014 року.

Починаючи з 4 грудня, Ваш знак Зодіаку, буде відчувати нестачу енергії. Точніше кажучи, якщо минулого місяця Ви були енергійні в спілкуванні з друзями, то зараз, більше енергії будете витрачати на самотність. Може, зважитеся розгадувати якісь таємниці або секрети.

6 грудня, плюс мінус 4 дні, очікуйте подія або новина, яка буде пов’язана з рідними і домом. Це гарний час для закінчення чогось пов’язаного з домашніми справами, можете закінчити ремонт, або більше часу приділяти сім’ї. У ці дні Ви будете сповнені енергії, у сфері вдома, так що … Знайдіть їй правильне русло, але не варто починати нічого нового.

Починаючи з 22 грудня, плюс мінус 3 дні, – море різних подій відбудеться у Вашому житті, в більшості своїй вони будуть пов’язані з друзями! Цілком імовірно, що вони будуть як хороші, так і погані. Ви можете відчути і тиск з боку друзів на себе, так і закохатися в когось зі своїх друзів. Кінець місяця, вже дуже, орієнтований на друзів і колективні заходи. Можу точно сказати, що Вас чекає багато чого нового, вірогідні раптові зміни.

Кінець місяця нічим особливим для Риб не позначений. Ви знаєте, в цьому році, не дивлячись на те, що він був досить складним (особливо для деяких знаків). Початок нового року у Риб буде досить хорошим. Як мінімум, Риби зможуть приємно зустріти настання нового року.

Найважливіші дати в гороскопі для Риб в грудні 2014

Вдалі дні: 3-5, 12-14, 18-19, 22, 26-27, 30-31.

4 грудня – чекайте хороших новин.

6 грудня, плюс мінус 4 дні – час поставити «крапку» в справах сімейних.

11 грудня – 5 січня – Ви відчуєте прилив гармонії у відносинах з друзями, хоча, можете і більше серйозніше поглянути на них.

23 грудня – почнеться важливий період у Вашому житті, про який, я постараюся докладніше написати в гороскопі на рік. Період протриває до грудня 2017 року, за цей час Вас чекає багато викликів у питаннях кар’єри, досягнень, поваги, керівництва.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.12.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,278