Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


З настанням червня всю увагу Риб буде звернено до їхнього будинку. Схоже, у Вас великий список планів, надій і бажань того, що Ви хочете зробити вдома – ремонт, генеральне прибирання, перестановку меблів, купівлю меблів або навіть переїзд на нове місце проживання! Це все Ви з успіхом зможете зробити в перший тиждень місяця, крім покупок нових меблів – краще відкласти їх на потім. Хоча, на жаль, але Зірки відповідають за дуже багато чого, Ваші бажання можуть бути пов’язані і не з будинком, а з рідними. Та й фінанси підуть на поправку, нові джерела самі знайдуть Риб.

Перші два тижні Риб будуть турбувати тільки їх будинок і рідні, а от друга половина місяця буде позначена кар’єрними планами і соціальним ростом.

Не раджу Вам починати нові договори, угоди, читання книг, підписання документів, в період з 8 червня по 2 липня! У цей період на Вас чекатимуть проблеми з інформацією, можливі втрати документів або не правильне розуміння договорів. Домогтися бажаного результату буде складно, ймовірно, що в майбутньому потрібно буде все це переробляти або ж бажаний результат зажадає більше зусиль.

Ви можете здобути блискучу перемогу в боротьбі за своє місце під сонцем – кар’єрі! Зірки подарують Вам цей шанс 13 червня плюс мінус 4 дні, цей період буде дуже важливим для Вас, Ви можете отримати важливу новину пов’язану з Вашим соціальним становищем або ж шанс, який дозволить Вам піднятися на сходинку вище. Раджу Вам приділяти увагу іноземним пропозиціям. Так само успіх чекатиме Риб в сферах: публіцистики, видавництва, ЗМІ, журналістики, науках (гарний час захистити дисертацію, але не починати її писати ), дослідженнях. Період 13 червня – один з найважливіших для Риб в плані кар’єри в цьому році.

Будьте обережні 25 червня! Плюс мінус 3 дні! Це досить небезпечний період для усього Зодіаку. Травматичний, імпульсивний, Вам буде важко стримувати свою агресію. У Риб, найімовірніше, виникнуть проблеми з фінансами, раптово, понесете великі витрати. Може бути Ви будете змушені дати комусь грошей або взяти у когось в борг, Ваш боржник не зможе повернути Вам борг, або Ви не зможете повернути борг або взяти в борг \ кредит, тому що раптом щось помінялося.

Що щодо любові і романтики для Риб в червні – в період з 2 до 24 червня Вас очікує кілька можливостей для планування веселих поїздок на вихідні з міста, якщо Ви хочете змінити обстановку. Найромантичніший період для Риб буде 19 червня (плюс мінус 2 дні).
Удача в любовних справах Вас очікує і 28 червня (плюс мінус 4 дні). Це хороший період для пошуку нової любові, для признання в любові (якщо Ви в когось закохані ) або просто для романтичних вечорів. Ви будете почувати себе впевнено, станете сексуальні й ультра-привабливі, в той же час станете і більше ласкаві і ніжні.

Це 28 червня дасть Вам поштовх, тренд для початку липня-любові, дітей, романтики.
Якщо Ви сподівалися зачати дитину, 28 червня (плюс мінус 4 дні) хороший період для цього!

Найважливіші дати в гороскопі для Риб в червні 2014

Вдалі дні: 9, 11, 15, 18-19, 23-24, 28, 30.

8 червня – 2 липня – не слід начинити нові переговори і угоди, підписувати контракти. Проблеми з документами.

10 червня – 17 листопада – рухатися вперед стане складніше (ставитися до глобальних планів, а не суєті днів), краще сконцентрувати свою увагу на існуючі цілі, або повернутися до старих планів, ніж починати нове.

13 червня – плюс мінус 4 дня, важливий період для Вашої кар’єри та соціального стану.

25 червня – будьте обережні!

28 червня – плюс мінус 3 дні – задасть тренд на початок липня, в повітрі ширяє романтика і любов. Хороший період для зачаття.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,167