Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риби – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


Риб’яча чутливість, милосердя, здатність ставить інтереси інших вище своїх і йти на поступки. Майже немає нічого, що Риби не змогли б зробити для сім’ї та друзів, та й для зовсім незнайомих людей, піти на жертви, щоб допомогти нужденним. У березні 2014 року, особливо в перебігу перших двох тижнів, ці Ваші якості, будуть особливо загострені. Ви будете сповнені надій і мрій, готові піти на будь-які жертви, станете дуже чутливі. Місяць, особливо початок, буде дуже важливим для Риб, він вкаже Вам на Ваші досягнення і шляхи, принесе з собою нові мрії, бажання. Дуже важливим початок місяця буде для тих Риб, які народилися в першій декаді.

Перші два тижні будуть повні чудес для Риб, Ви будете в гарному настрої. Варто очікувати подарунків від інших. Якщо Ви маєте дітей – вони можуть Вас порадувати. А тим Рибкам, у яких немає діточок, але є бажання мати – хороший момент для зачаття. Березень буде дуже романтичним і незабутнім. Ви будете сповнені творчості. Можете починати нові проекти, особливо пов’язані з дітьми, книгами, фільмами – творчістю.

Хочу зауважити, що з приходом березня місяця у Риб почнуть виникати проблеми з грошима. Ці проблеми триватимуть з 1 березня до 20 травня. Ви відчуєте затримки з отриманням виплат боргів, проблеми з боржниками і кредиторами. Не слід починати жодних важливих фінансових проектів і брати \ давати гроші в борг у цей період. Почавши працювати над отриманням нового прибутку – Ви будете відчувати нестачу сил. Пропозиції від інших людей, про поліпшення Ваших доходів – будуть порожніми, або не принесуть бажаний результат вчасно, а з великим запізненням. Не укладайте ніяких фінансових договорів до кінця травня.

17 березня відбудуться зміни у Ваших відносинах, буде кульмінація. Ви можете захотіти перевести свої відносини на новий рівень – оголосити про заручини або зробити пропозиції. Ви захочете прийняти серйозне і зважене рішення.

31 березня, а так само в перші 10 днів квітня, гарний час щоб попросити гроші, якщо вони Вам потрібні. На жаль, але скільки б Ви не отримали або попросили – Вам доведеться віддати. У кінці місяця і початку квітня – у Вас будуть великі витрати. Можливе виникнення суперечки за гроші, майна при розлученні. Буде суперечка про вкладені гроші, якщо Ви брали участь у спільному підприємстві з Вашим партнером. Постарайтеся переконатися в тому, що у Вас є всі факти і Ви знаєте характер осіб, з якими Ви ділите кошти. Переконайтеся в тому, що Ви уважно прочитали договір і вислухали свого партнера, перш ніж погодитися – Ваші втрати можуть бути значно більше, ніж Ви отримаєте і могли спочатку припустити.

Квітень буде одним з найскладніших місяців для Риб в 2014 році.

Найважливіші дати в гороскопі для Риб в березні 2014

Хороші дати в березні: 1, 6-7, 10-11, 14-17, 20, 24, 27-29.

1 березня до 20 травня – зростуть Ваші витрати, зменшуватися можливості щодо отримання грошей. Намагайтеся витрачати трохи менше, а так само не брати і не давати в борг.

7 березня – Ви станете більш творчими, більш охочими романтики. Гарний тиждень, щоб зачати дитину.

4 березня – можете попросити про допомогу друзів, або вони самі здогадаються допомогти Вам.

14 березня – хороший день для вирішення юридичних проблем, а так само пошуку справедливості.

17 березня – зверне увагу на стосунки.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,494