Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риб – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Риби Ви будете потрібні своїм друзям в січні, вже починаючи з 1го січня, Риби відчули на своїй шкурі, що таке мати мільйон друзів, у яких для Риб мільйон ідей і для цього потрібно мільйон грошей. Всі ідеї будуть вимагати більших витрат, витрати будуть турбувати Вас на початку місяця, зростання досить велике і раптове, варто подумати двічі, перш ніж прийняти участь у якомусь масовому заході. Доведеться подумати і почати заробляти гроші вже на початку цього року. Розгляньте всі пропозиції, які отримаєте від друзів – товаришів, виберете тільки ті, які дійсно Вам по кишені і цікаві Вам. Я не раджу Вам жлобитись, краще витратитися, на дійсно важливий захід. У цьому місяці Ви можете зібрати врожай нових друзів і корисних знайомств, які дадуть Вам море корисних порад і допомогу в кар’єрі, а так само в майбутньому ці зв’язки допоможуть Вам компенсувати матеріальні втрати, які ви зробили на них на початку січня.

15 січня відмінний день для творчих персон, романтики і спроби завести дитину (або ж Вас очікує щось пов’язане з дітьми і творчістю). Хоча для нових знайомств, з розрахунком на довгу любов, не варто сподіватися, навіть якщо Ви і познайомитеся з новою людиною, і подумаєте, що це любов, на жаль, але відносини розпочаті в січні не будуть тривалими. Зате січень прекрасний місяць для повернення старих відносин і перегляду існуючих ! Ну а для закоханості, як я писала вище, у Вас настане період романтичності з 11 до 19 січня, пік буде 15го.

Наприкінці місяця слід очікувати змін на роботі, імовірна велика завантаженість, а так само побережіть своє здоров’я. 31 січня, відбудуться зміни зі здоров’ям, будьте обережні. Хочу ще додати, що проекти розпочаті 31 січня, мінус 3-4 дні, будуть дуже важливі для Вас і всі Ваші сили будуть витрачатися на них до 8 лютого, тільки після цієї дати Ви побачите результат.

Слід очікувати припливу грошей, отримання спадщини, вирішення питань з боргами і кредитами, 29 січня.

Найважливіші дати в гороскопі для Риб в січні 2014

Хороші дати в січні : 4-5, 9-11, 15, 18-19, 24-25.

З 1го січня почнеться сверхсоціальний період у Риб, і необхідність заробітку.

10 або 11 січня – фінансове рішення, яке Ви приймете буде правильним і довговічним, результат Ви отримаєте не так вже й швидко.

9 січня до 12 – якщо Ви отримаєте запрошення на світський захід – погоджуйтеся, ця подія буде важлива для Вас і принесе хороший результат.

15 січня – найромантичніший день.

На початку місяця Ви більше часу будете проводити на самоті, працюючи над проектом.

15 січня, так само, буде Важливою датою для Ваших тривалих відносин ( вже існуючих, а не почалися в січні).

29-31 січня варто очікувати на дохід.

Після 30 січня Риби стануть дуже мрійливі \ занадто багато будуть уявляти, до 14 лютого.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,255