Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риб на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Серпень буде чудовим місяцем для Риб. Ви хочете любити і бути коханими, і зірки йдуть Вам на зустріч! Забудьте старі образи, забудьте стару любов, йдіть на зустріч нової! Відкрийте себе світу. Зірки дають прекрасний шанс Рибам знайти свою любов! Закохатися і злетіти до хмар! Ви сповнені любовної енергії, так що дерзайте! Зараз Ви здатні закохати в себе будь-якої людини, ну майже будь-якого, головне виплеснути свою енергію, а не тримати всередині себе. Особливо сильна Ваша «магія» буде в перші тижні серпня. Будь-які нові знайомства, або переходи відносин на нові рівні (від знайомства до дружби \ любові і тд) будуть кармічні. Так що, оберніться, може бути, Ваш обранець (обраниця) поруч з Вами?

Ніч 2го серпня і доба 3го серпня принесе зміни у Ваше життя, в матеріальній сфері і любовної. Намагайтеся не пропускати жодних публічних подій (день народжень, вечірок, корпоративів) до 27 серпня! Ви повинні брати в них участь! Саме там Вас чекає успіх!

На роботі вас теж чекатиме успіх і море оплесків! Ви досягнете всіх поставлених перед собою результатів, і підвищення доходу. Постарайтеся розширити свої повноваження на роботі, попросіть підвищення, або ж візьміться за важливий проект. Енергії у Вас вистачить на все. Якщо Ви вважаєте, що начальство Вам не доплачує – попросіть підвищення заробітної плати! Якщо зараз не вийти, не переживайте, 29-30 серпня доля подарує Вам другий шанс, і Ви зможете, спробувати ще раз. Пам’ятайте, що наполегливість міста бере.

Вас чекає щось нове, проект або знайомство, або ж просто новини, після 6го серпня (плюс \ мінус пару днів). Будь-який проект або знайомство, яке відбудеться в цей період будуть мати величезне значення для Вас і Вашого майбутнього. Якщо це буде проект на роботі – докладете всіх зусиль, щоб реалізувати його. Якщо знайомство – придивіться до цього, новому, людині. Цілком можливо, що в цей період Ви отримаєте і матеріальну винагороду або ж подарунок, несподівано.

Ви не думали про те, що пора подбати про своє здоров’я? Чи не час Вам почати займатися зарядкою, йогою, фітессом? Якщо Ви згодні зі мною, тоді приступайте до цього після 8го серпня. Після 8го серпня настане найкращий час для цього.

Відпочинок, на жаль, але до 20го серпня Вам він не світить. Але після 20го (плюс \ мінус пару днів) Ви зможете відпочити, це хороший час, щоб втекти подалі від рутини (або хочаб закрити двері на 3 замки, вимкнути телефон …) і відпочити. Зменшіть свій ритм бігу по життю, розслабтеся, помрійте про майбутнє, відпочиньте хоча б кілька днів!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,157