Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Риб на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Ви віддавали всіх себе кар’єрі та сім’ї, в останні кілька місяців, і своїм соціальним статусом. Але в липні для Риб все зміниться. Настав час для кохання – тим у кого її немає, для дітей – тим у кого вона є, або ж для всього і відразу. Настав час, щоб розвивати ваші захоплення.

Любов, діти, захоплення, романтика – і сфери пов’язані з цим – в цьому ви відчуєте успіх, удачу! Яка буде триває до 2014 року! До липня 2014 року! Ви будете отримувати несподівані подарунки від долі. Всі Рибки почнуть відчувати зміни, отримувати нове і бажане. Риби не з тих, хто любить критикувати всіх нових людей, зустрінутих вами. Ви любите бути відкритими і довіряєте людям, вірите в їх кращі риси. Постарайтеся, не відноситься до нових знайомств, або переходу старих відносин на новий рівень, і в цьому місяці. Постарайтеся бути більш комунікабельними, відкритими світу. Якщо у вас вже є відносини, вони піддадуться змінам, стануть більш близькими.

Липень кращий з місяців для пошуку нових відносин, якщо у вас їх ще немає. Ви будете хотіти романтики, станете більш сексуальні. Можливо, навіть, трішки Гіппер-сексуальні.

Якщо у ваших стосунках був фактор стримування, вам ставало трохи нудно, проходила романтика перших поцілунків. То в липні все повернеться до початку, у вас є шанс, можливість і вміння, освіжити ваші відносини.

Це хороший місяць, щоб подумати про дитину і зачати його. Якщо ж у вас вже є дітки, повірте, цього місяця вони змусять вас пишатися ними!

Весь всесвіт йде вам на зустріч, головне покажіть їй, що ви готові прийняти її дари. Що ви багата духовно людина, що бажає ще більшого. Що ви готові змінити те, що вас не влаштовує. Починайте діяти! Втілювати свої мрії! Зірки вам допоможуть!

Зверніть увагу, будьте на чеку, з 17 по 19 липня (можливо + \ – 1 або 2 дні) – це важливий проміжок часу в цьому місяці! Щось має статися! Можливо, ви дізнаєтеся щось важливе. Головне знаходиться в потрібному місці і в потрібний час або ж встигнути туди добратися! Це дійсно важливі дні для всіх Риб у 2013 році! Доленосні.

Особливо цей період (з 17 по 19 липня) буде мати велике значення для тих, хто народився 23 лютого (+ \ – 5 днів). Доля подарує вам шанс для зростання, зміни в кращу сторону, вашого особистого життя. Можливо, вас чекатиме зарубіжна поїздка. Може бути відносини за кордоном. Якщо ви чимось хворієте – ваше здоров’я повинне буде покращитися. Це гарний час для початку творчої діяльності, муза відвідає вас. Так само ви можете змінити роботу, або ж попросити підвищення заробітної плати чи посади. А може, і саме начальство зверне увагу на вас. Точно можна сказати одне – це час сильно змінить ваше соціальне становище в кращу сторону! І відносини. Покажіть свої таланти – їх гідно оцінять.

Говорячи про таланти і удач. Це гарний час для творчих завдань. Ідеї будуть самі приходити до вас, і легко буде їх втілювати. Ви можете ризикнути, ризик виправдається, адже удача буде на вашому боці. Хоча Риби і не аматори ризикувати. Поділіться своїми ідеями з начальством або рідними – вони допоможуть вам втілити їх у дійсність. Найнесподіваніші і неможливі. Ви сповнені ідей та енергії – їх потрібно реалізовувати, а не тримати в собі.

В кінці місяця будьте обережні. 31 липня (може бути) на 1-2 дні раніше у вас можливі фінансові втрати. Або ж травми. Особливо, будьте обережні, займаючись своїми хобі. Так само в цей час у вас можуть виникати скандали з оточуючими. Намагайтеся спрямовувати свою енергію, вируючу, в правильне русло. Так само це гарний час, для початку фінансової проекту, тільки перевіряйте всі.
27 числа ваші друзі можуть почати лізти у ваше життя і диктувати вам, що потрібно робити. Вони можуть пропонувати вам як і слушні поради, так і непотрібні. Ви відчуєте їх тиск на вас, можливий скандал.

У липні закінчився час, коли можна було робити ремонти, або міняти житлоплощу або інші справи по будинку. Все це потрібно було робити в минулому місяці, так що не здумайте робити ремонт або продавати \ купувати нерухомість – нічого путнього не вийде з цих планів. Найкраще закінчити розпочаті справи по будинку до 12 липня. Після цього часу у вас не буде.

Наприкінці червня ви могли відчути затримку з документами, поїздками на короткі відстані і деяке нерозуміння з близькими людьми (сусідами, колегами – тими з ким ви часто спілкуєтеся) – ці ситуації почалися після 25го червня і триватимуть до 20го липня. Не варто так само здійснювати покупок пов’язаних з інформацією і спілкуванням (комп’ютерів, телефонів) та інших дорогих покупок.

Постарайтеся зараз закінчити всі розпочаті проекти або почати нові. Після 21го липня – хороший час для відпочинку, а доти «Спокій нам тільки сниться».

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,314