Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рака на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Пристебніть ремені, шановні Раки, жовтень навряд чи буде легким місяцем для Вас. Вже 5го жовтня відбудуться зміни у вашій родині, або будинку. Ваш будинок або батьки будуть мати потребу у Вашій допомозі та увазі, швидко і несподівано. Увага, яку Ви повинні будете приділити дому вплине на Вашу кар’єру, на Вашого близького партнера, можна сказати, що одна впавша доміношка відразу ж торкнеться трьох сфери Вашого життя. Раптово.

Раки виявлять, що їм потрібні великі гроші, щоб виправити ситуації, які будуть відбуватися з сім’єю і домом. Потрібно бути впевненим у тому, куди Ви направляєте гроші, чи правильному адресату. У жовтні, першій половині, можна втратити велику суму грошей, або її у Вас вкрадуть, або ж Ви дасте їх не тій людині.

З 22 жовтня до 11 листопада ситуація може погіршитися, особливо з грошима. Не здумайте підписувати ніяких важливих документів, не робіть ніяких ключових рішень і переговорів до середини листопада. Жовтень не час, щоб починати щось нове, ні нове підприємство, ні нові відносини.

19 жовтня змусить Раків задуматися про кар’єру і соціальний стан. Знову таки раптово Вашу увагу буде переключено з справ сімейних на справи кар’єрні. Ви можете дізнатися, що жінка, покриваюча Вас, йде у відставку, або що Ваша робота радикально змінитися. Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, Ви раптом побачите, що ринкові умови швидко змінюються, і що Ви повинні тримати ніс за вітром, щоб досягти бажаного. Намагайтеся бути спокійними і знайти рішення. Ймовірно, що Раків очікують подорожі на невеликі відстані близько 19 жовтня. Для обговорення справ з клієнтом або прийняття участі у семінарах. Ті початки, теми, які відбуватимуться зараз – будуть ключовими для Вас в перебігу декількох найближчих місяців.

Останнім часом Раки витрачали дуже багато, але ця розтрати закінчаться після 16го жовтня.

Розгляньте питання про закордонну поїздку, або іншому подорожі з метою відпочинку, лікування, підвищення кар’єри, знань, в період з середини жовтня до середини грудня. Але найкраще, відправлятися в подорож з середини листопада. Якщо ж Вам необхідно буде кудись їхати в період з 22 жовтня до 11 листопада – перевірте свій автомобіль і потрібні документи, щоб не довелося проробляти такий тривалий шлях ще раз.

Найважливіші дати для Рака в жовтні 2013

Хороші дні : 7-8, 15-16, 20-21, 24-26, 29-31

5 жовтня відбудеться Важлива подія, яке буде Вашою головною метою протягом 2х тижнів.

В останні місяці Раки багато витрачали, після 15 жовтня витрати зменшаться.

З 16 жовтня до 8 грудня Вас очікують поїздки.

19 жовтня зміни в кар’єрі.

З 22 жовтня до 11 листопада не варто починати нічого нового.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 55 T. 0,275