Гороскоп Рака на жовтень 2013 від Марфи Бомбушкар


Пристебніть ремені, шановні Раки, жовтень навряд чи буде легким місяцем для Вас. Вже 5го жовтня відбудуться зміни у вашій родині, або будинку. Ваш будинок або батьки будуть мати потребу у Вашій допомозі та увазі, швидко і несподівано. Увага, яку Ви повинні будете приділити дому вплине на Вашу кар’єру, на Вашого близького партнера, можна сказати, що одна впавша доміношка відразу ж торкнеться трьох сфери Вашого життя. Раптово.

Раки виявлять, що їм потрібні великі гроші, щоб виправити ситуації, які будуть відбуватися з сім’єю і домом. Потрібно бути впевненим у тому, куди Ви направляєте гроші, чи правильному адресату. У жовтні, першій половині, можна втратити велику суму грошей, або її у Вас вкрадуть, або ж Ви дасте їх не тій людині.

З 22 жовтня до 11 листопада ситуація може погіршитися, особливо з грошима. Не здумайте підписувати ніяких важливих документів, не робіть ніяких ключових рішень і переговорів до середини листопада. Жовтень не час, щоб починати щось нове, ні нове підприємство, ні нові відносини.

19 жовтня змусить Раків задуматися про кар’єру і соціальний стан. Знову таки раптово Вашу увагу буде переключено з справ сімейних на справи кар’єрні. Ви можете дізнатися, що жінка, покриваюча Вас, йде у відставку, або що Ваша робота радикально змінитися. Якщо Ви займаєтеся індивідуальною трудовою діяльністю, Ви раптом побачите, що ринкові умови швидко змінюються, і що Ви повинні тримати ніс за вітром, щоб досягти бажаного. Намагайтеся бути спокійними і знайти рішення. Ймовірно, що Раків очікують подорожі на невеликі відстані близько 19 жовтня. Для обговорення справ з клієнтом або прийняття участі у семінарах. Ті початки, теми, які відбуватимуться зараз — будуть ключовими для Вас в перебігу декількох найближчих місяців.

Останнім часом Раки витрачали дуже багато, але ця розтрати закінчаться після 16го жовтня.

Розгляньте питання про закордонну поїздку, або іншому подорожі з метою відпочинку, лікування, підвищення кар’єри, знань, в період з середини жовтня до середини грудня. Але найкраще, відправлятися в подорож з середини листопада. Якщо ж Вам необхідно буде кудись їхати в період з 22 жовтня до 11 листопада — перевірте свій автомобіль і потрібні документи, щоб не довелося проробляти такий тривалий шлях ще раз.

Найважливіші дати для Рака в жовтні 2013

Хороші дні : 7-8, 15-16, 20-21, 24-26, 29-31

5 жовтня відбудеться Важлива подія, яке буде Вашою головною метою протягом 2х тижнів.

В останні місяці Раки багато витрачали, після 15 жовтня витрати зменшаться.

З 16 жовтня до 8 грудня Вас очікують поїздки.

19 жовтня зміни в кар’єрі.

З 22 жовтня до 11 листопада не варто починати нічого нового.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.10.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережіПошук

2012-2018© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог

Q: 17 T. 0,124