Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рака на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Життя ставати краще і краще! У серпні у Вас буде шанс на свіжий старт, і новий шлях. Ви станете наполегливіше, хоча з іншого боку і емоційніше. Ваша енергія вирує і переливається, зросло і Ваше лібідо. Ваші межі сприйняття світу розширюються година за годиною, день за днем, Ви хочете все більше і більше. І у Вас море енергії, щоб досягти бажаного.

У липні, Ви прийняли деякі рішення, для реалізації яких потрібно не один день, так що Ви продовжите реалізовувати їх і в серпні. Можливо, що Ви помітите у прийнятих планах деякі вади, які потрібно виправити. Будьте уважні 6го серпня, перед Вами відкриються нові можливості. Цілком імовірно, що покращитися Ваше матеріальне становище. Спробуйте розробити новий план для свого бізнес проекту, або підкоригувати існуючий.

7го серпня у Вас, ймовірно виникне скандал з партнером, або новим клієнтом, який приведе до розставання. Якщо Ви хочете зберегти відносини, потрібно бути більш дипломатичним і дивитися правді в очі. Але питання, а чи потрібно Вам їх зберігати? Подумайте над тим, як розвивалися Ваші стосунки. Чого Ви хотіли досягти на самому початку їх, і чого Ви змогли досягти. Чи хочете Ви цього? Чи потрібне воно Вам? Можливо пора внести певні зміни? Висловитися про те, що Ви хочете і чого чекаєте? Та й подивіться правді в очі, якщо за такий тривалий період, Вам не давали те, що Раки хотіли, Ви впевнені, що Вас не водять за ніс і Ви отримаєте бажане? Саме після 7го серпень Ви побачите «маяк», який вкаже Вам на минулі помилки і на новий для Вас шлях.

20 серпня поставить перед Раками фінансові питання. Постарайтеся зрозуміти, перевірити, що від Вас потребують в договорі. Особливо якщо він буде мати відношення до кредитів і боргових зобов’язаннях. Добре справи і розвиток проектів будуть йти тільки пов’язані з креативністю і творчістю. У всіх точних, що вимагають конкретики, проектах буде плутанина (бухгалтерія, менеджмент … право).

В кінці місяця, після 29го серпня, Раки захочуть відправитися в подорож або змінити навколишнє оточення. І Ви це заслужили, все таки, Ви там багато встигли зробити за цей місяць! Так само, ймовірно, що Ви зустрінете якогось старого доброго друга або родича в кінці серпня. Або поїдете далеко-далеко від дому.

Ваше особисте життя буде цілком добрим у серпні. Я не скажу, що Ви заведете собі нову любов. Але можу з упевненістю сказати, що Ваше лібідо буде активно в цьому місяці. Хоча, хто його знає, хто чекає нас за рогом … Головне, вилазьте зі своєї раковини!

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,268