Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Раки, в жовтні Вас чекають великі зміни. Цього місяця буде 2 місячних затемнення, Раки – керовані Місяцем, а, отже, дуже чутливі до його фаза, а так же затемнень. Останній раз затемнення місяця були в квітні місяці, постарайтеся згадати що було тоді. Це може бути Вам підказкою. Але моє головне правило, для затемнень – не поспішати.

Перше затемнення відбудеться 8 жовтня, плюс мінус 7 днів, варто очікувати раптових змін пов’язаних з кар’єрою і репутацією. Будьте готові до того, що в ці дні Ви будете відчувати депресію, будете дуже чутливі й уразливі. Очікуйте радикальних змін в кар’єрі і репутації, вони будуть для Вас болючими і не приємними. Але зрозумійте, що потрібно рухатися вперед, бувають погані періоди в житті. Ви Рак, на відміну від Козеріга, будете реагувати дуже емоційно, можете навіть відчувати ностальгію в ці дні, бажання повернутися в минуле. Але минуле вже закінчилося.
Найімовірніше, що в цей період проблеми будуть пов’язані з жінкою, або клієнтом, або тим, хто Вам допомагав (він піде від Вас). Це буде фініш, який настане у Вашій кар’єрі або репутації. Він буде нежданим і сильно «вдарить» по нервах. Але пам’ятайте про накопичений досвід, пам’ятайте, що ніщо не вічне під Сонцем і Місяцем.

Постарайтеся згадати, що такого сталося в квітні, 16 числа (коли було минуле місячне затемнення), тоді так само були зміни в кар’єрі і репутації, але найімовірніше – тоді був початок, а зараз кінець.

Друге затемнення буде 24 жовтня, плюс мінус 7 днів, будуть важливі для Вас в плані творчості, романтики, любові і дітей. Цей період вже буде для Раків дружнім, це гарний час для початку нового творчості – написання книги (але краще після 27 жовтня), створення чогось. Так само це чудовий шанс для бажаючих завагітніти! Це буде дійсно хороший період, Ви відчуєте прилив енергії, бажання створювати! Може, Ви дізнаєтеся, що скоро станете мамою чи татом, або діти Вас порадують чимось іншим. Це затемнення допоможе Вам сяяти, бити фонтаном творчих ідей. Самотні Раки захочуть любові, а ті у кого вже є кохана людина – приділити йому більше уваги, а може сходити наліво.

Починаючи з 5 жовтня і до 27 жовтня – не рекомендую починати нічого нового, саме тому абзацом Вище я сказала, що краще не починати писати нову книгу! Але після 27 можете починати творити щось нове, а доти краще приділити увагу старим проектам.

Як Ви бачите, тільки початок місяця буде не приємним, після справи підуть на поправку!

Починаючи з 26 жовтня Ви більше енергії будете витрачати на відносини. Може будете шукати собі нового партнера. Ймовірно і зростання кількості конфліктів з існуючими партнерами, Ви відчуєте їх тиск на себе і самі почнете тиснути на них, тож варто очікувати суперечок. Цей період, підвищеною енергійності у відносинах протриває до 5 грудня.

Найважливіші дати в гороскопі для Рака в жовтні 2014

Вдалі дні: 2, 6-7, 10-11, 15-16, 20-21, 24-25, 29-30.

5 по 27 жовтня – краще зайнятися старим, ніж починати нове.

8 жовтня, плюс мінус 7 днів – чекайте змін у кар’єрі і з репутацією!

24 жовтня, плюс мінус 7 днів – нові можливості, нові шанси, нові радості від творчості, дітей, любові.

Починаючи з 26 жовтня і до 5 грудня – більше енергії будете приділяти відносинам, може шукатимете нових або «розбиратися» з існуючими партнерами, ймовірно збільшення скандалів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,193