Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Квітень був досить складним місяцем для Раків, багато змін на роботі і вдома, несподіваних і нежданих, не зовсім вже приємних. Почалося все з обстановки будинку, а закінчилося – роботою. Зараз час змін для Раків, намагайтеся тримати хвіст трубою, і ставте перед собою реальні цілі, які можете досягти. 19 травня принесе хорошу звістку про Вашу кар’єру, а поки потрібно чекати.

У травні у Вас буде час відпочити, Ви будете більше уваги приділяти соціальній активності, проводити час з друзями, обговорювати плани на майбутнє тощо. Це все буде з початком травня.

А ось 15 травня (плюс мінус 3 дні) Вашу увагу буде переключено убік романтики, любові, творчості і дітей. У Вашій романтично-любовному житті відбудуться зміни, Ви можете закохатися в когось. Або якщо у Вас романтичні стосунки з кимось, Ви можете вирішити зробити їх ближчими і постійними. Якщо ж Ви вважаєте, що у Ваших любовних (не близько, а всього лише чуттєвих) відносинах проблеми – Ви можете нарешті вирішити для себе, що пора розлюбити цю людини і забути про нього. А якщо Ви щасливі – можете зважитися перейти на новий рівень. Цей період перевірити Вашу закоханість.

Зверніть увагу на 25 травня – це один із самих щасливих днів для Рака в цьому місяці, при тому, що і він дуже сильно вплине на Ваше майбутнє. Якщо у Вас були проблеми, зараз у Вас буде розрада в питаннях з любов’ю, друзями, дітьми, творчістю, вирішиться проблеми з грошима.

Кінець місяця для Вас буде спокійним. Вам можете захотіти відпочити від усіх і побути на самоті, 30 травня (плюс мінус 3 дні). Ви будете бажати конфіденційності, можливо, Ви навіть будете сердитися на тих, хто буде лізти до Вас. Ще в цей період раджу Вам бути обережними, щоб не захворіти.

Найважливіші дати в гороскопі для Рака в травні 2014

Вдалі дні: 3-7, 15 23, 25-27, 31.

16 травня – один з найкращих днів у цьому місяці.

11 травня – досить складний день, Ви можете відчути, що обставини тиснуть на Вас. Ви будете змушені працювати і не буде часу для відпочинку.

15 травня – плюс мінус 3 дні – новини про дітей і любові, а так само творчості.

30 травня – плюс мінус 3 дні – Вам захочеться самотності. Але, альтернатива, Ви так само можете потрапити в лікарню або бути «відрізаними» від інших.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 44 T. 0,160