Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Шлях до успіху лежить через співпрацю, січень змусить Вас звернути увагу на відносини. Місяць буде сповнений суперництва з іншими, бажанням лідирувати і управляти, маніпулювати – але це лише Ваші бажання. Насправді, Вам краще не брати на себе ініціативу. У Вас буде таке відчуття, що ніхто не хоче слухати Вас, що у Вас немає права голосу, Ви безправні. Варто очікувати великого тиску від інших. Якщо Ви намагатиметеся відстоювати свою точку зору – будуть скандали. Так що, намагайтеся, шукати компроміси. Особливо сильно ситуація з відносинами розвиватиметься в першу два тижні січня.

Що щодо любові і романтичних відносин, якщо вони у Вас давно і вони міцні – Ви можете вирішити зробити пропозицію, або захотіти отримати її від свого партнера. У цьому місяці Ви поглянете на відносини під іншим кутом, почнете копатися в них, розбиратися до чого вони ведуть і міцність їх. Якщо Ви помітите, що відносини з Вашим партнером не настільки вже і хороші і міцні – Ви можете вирішити розлучитися або почнете робити щось, щоб зміцнити їх. Хоча, я б не радила Вам змінювати відносини в цьому місяці, краще почекайте до лютого, а зараз тільки спостерігайте. У січні Раки можуть відчувати себе покинутими, самотніми, навіть і з існуючим партнером.

Щось важливе, пов’язане з Вашим – Я, має статися 15 січня (плюс 2 дні). Особливо значно це буде для тих Раків, які народилися 17 липня, плюс мінус 3 дня. Ця подія може бути пов’язано з чимось довгостроковим, важливим, кармічним, якимось планом або рішенням. Або з літньою людиною, начальником. 17 січня варто очікувати якісь новини пов’язані з роботою і сім’єю. Найімовірніше, що вони не будуть самими хорошими, можливе повернення старих проблем, але досить раптовими.

Десь півроку, Ваш дім і родина, так само, буде в центрі Вашої уваги. Ви станете більш активні в цій сфері, зважитеся зробити ремонт, або розібратися з родичами. Ви будете джерелом «шуму», «гаму», «двигуном», і ймовірно головним скандалістом під дахом свого будинку і у відносинах з родичами. Станете більше відстоювати права своїх рідних. Може, зважитеся все-таки розібратися в суді зі своїм сусідом, який вже дістав Вас.

Після 30 січня варто очікувати грошових новин, будуть вони пов’язані з отриманням прибутку або збитків важко сказати. Гроші можуть бути пов’язані з кредитами та боржниками. Є висока ймовірність, що бонус або вимога повернення боргу, трапитися абсолютно несподівано.

Найважливіші дати в гороскопі для Рака в січні 2014

Хороші дати в січні: 4-5, 11, 18-19, 24.

1 січня – почнеться нова глава у Ваших відносинах.

11 січня – хороший день, для початку чогось важливого і довгострокового.

15 січня – щось Важливе станеться з Вами.

29 і 30 січня – чекайте грошових питань і рішень.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,293