Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак, народжені з 21 червня – 01 липня, перша декада – Ґасбрук


Рак першої декади – це народжені з 21 червня по 01 липня

У цій особистості сплавлені привітність, інтуїція, творча виразність і величезної сили особиста привабливість. Бажання створювати або творити досить слабо конфліктує з неспокійним прагненням змін і оновленню.

Позитивний стан створює дивну особистість, у якої інстинктивна привабливість, обумовлена ​​частотою Венери, поєднується з еластичністю Води. Люди ясні, віддані й товариські, які обожнюють задоволення, гостинні і благородні народжуються в знаку Двійки Рака. Розуміють інтуїтивно і живо потреби і бажання інших людей і знають, яким чином створити біля себе потрібну атмосферу. Як і всі з потенціалом Два, вони можуть і готові в будь-який час почати щось нове, найкращі їхні якості – швидка ініціатива і активна уява. Вони мають ніжний і м’який характер, добре серце, а все це проявляється в щирій доброзичливості. Двійка Рака схильна до художньої творчості чи релігійною містицизму.

Вельми рідко задовольняється інтелектуальними чи фізичними інтересами. Любить дослідження в духовному аспекті.

Негативний стан в непостійності і нестійкості, неспокої і незадоволеності своїми можливостями. Від одного виду активності переходять до іншого, нічого не закінчують, а свою любов і відданість розпилюють в різних напрямках. Нездатні до логічним рішенням, коливаються від однієї до іншої інтуїтивної ідеї, а якщо їм все ж таки вдасться вирішити хоч щось, то можуть стати разюче безсердечними. Можуть бути ненадійними, нелояльними, егоїстичними, чуттєвими і некритичними – як у визначенні своїх починань, так і у виборі свого найближчого оточення і своїх друзів. Часто в глибині себе страждають від емоційний незадоволеності, тому що сильніше за інших людей відчувають недолік власного внутрішнього рівноваги.

Рівновагу. Розумне застосування інтуїції – це, мабуть, найкращий спосіб упорядкувати себе для Двійки Рака. Інтуїтивна сила народжених в цій декаді так інтенсивна, що, тренуючи, розвиваючи та виховуючи її, завжди і вчасно особистість виявить небезпеку і краще напрямок для свого подальшого руху. Двійка Рака повинна уникати дуже бурхливих і імпульсивних вчинків. Чим легше, м’якше і спокійніше вона підійде до життя, тим більше у неї буде надій на щастя і успіх. Двійці Рака необхідні друзі, тому що, коли вона самотня, то вона нещаслива, а в нещасті реагує зовсім не кращим чином. Як всі, у кого характер залежить від частоти Венери, вона повинна бути критичною в своїй поведінці і стримувати свої емоції, якщо бажає користі від своєї краси і привабливості.

Коментарі. Ми радимо всім народженим у цей період часу розвивати і тренувати свою інтуїцію, встановивши при цьому, що лише дуже мала кількість людей наділені внутрішнім баченням. Сама формула даної декади пояснює за допомогою символів, що пам’ять і інтуїція являють практично одну функцію. Ще ми виявили, що спеціальним тренуванням пам’яті, точністю запам’ятовування – почавши з запам’ятовування телефонних номерів та списку продуктів, так необхідного при закупівлях в магазині, – голос інтуїції, ще зовсім слабкий, можна розвинути і загострити настільки, що стане можливим почути його і йому коритися .
У Двійки Рака виявлений найсильніший творчий інстинкт, і думається, що є потреба реалізувати його тим чи іншим способом. Стримування може призвести до перешкод і розгубленості – зупинена вода може змити греблю. Чи пише книгу, чи готує салат, і незважаючи ні на що, Двійка Рака зобов’язана підходити до всього лише творчо, бо тільки подібним способом їй вдається утримати свою рівновагу і позитивний стан. У будь-якому творчому праці інтуїція відіграє важливу роль, і особисті якості цього чутливого характеру знайдуть своє вираження, залишаючись, таким чином, активними і живими. Найчастіше, негативний стан проявляється егоїзмом, розбещеністю і лінню, які виражають виворіт якості частоти Венери. У негативі люди, народжені в даній декаді часто схильні до небезпечного типу релігійного містицизму та окультизму. Але коли вони врівноважені, то серед них зустрічаються самі милі, привабливі і улюблені люди, – безліч особистостей, просто чудових і блискучих.

У цій декаді народилися два вчених-інтуїтивіст (причому в один день) – це Алексіс Каррел, автор книги «Людина і непізнане», і Харлан Стетсон – автор книги про сонячні плями. У списку видатних жінок Еллен Келлер – перемогла глухоту і сліпоту, Пірл Бак, описала досі невідомий нам Китай в книгах «Добра земля» і «Предки», Ненсі Фуллвуд, чиї інтуїтивні записи принесли втіхи тисячам її читачів, (Анна Ахматова, композитор Арендскій, балерина Елеонора Власова – прим. пер.). У цій декаді народилися Генріх VIII, Джіакомо Пуччіні, найбільший живописець – Пітер Пауль Рубенс, драматург Луіджі Піранделло і письменник Джордж Орвелл.

Для Двійки Рака людські проблеми важливіші власної слави, і тому, очевидно, в цьому списку найбільший хірург США Вільям Мейо і найвідоміший економіст Е. Кеммерер. У цій декаді народився герцог Віндзорський – він залишив трон через любов. У цьому випадку є щось збігається з тим, що Таро карта цієї декади називається «любов».

Ґасбрук М.Б.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 41 T. 0,148