Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Дуже соціальний і творчий місяць, досить хороший, якщо не брати до уваги можливих скандалів з партнером. Місяць обіцяє бути багатим на всякі заходи, вже на самому початку листопада, 6 числа, плюс мінус 4 дні – Раки отримають звістки від своїх друзів або кола інтересів (клубу, кола спілкування на роботі і тд. тп). Найімовірніше, що ці новини будуть підсумком чогось. Може, Ви дізнаєтеся, що Ваш друг переїжджає кудись, або дізнаєтеся щось про нього, друга чи кола свого спілкування, щось, що поставить крапку. Я не говорю, що це буде обов’язково розставання з одним, Ви просто, може, нарешті зрозумієте, що ось ця людина – він Ваш справжній друг!

А от щодо відносин, ще наприкінці жовтня, Раки могли відчути, що партнер на них тисне, що щоб чогось добитися від партнера – потрібно його штовхнути. В листопаді це продовжиться. Вірогідні скандали, може навіть бійки.

Особливо сильний, та не хороший, період буде з 9 по 12 (13) листопада. Спочатку цього періоду, Ви можете відчути занадто сильний тиск на Вас з боку партнера, або самі почати дуже сильно тиснути його, вимагати від нього щось. А під кінець, Ви можете зважитися на те, щоб влаштувати революцію в Ваших відносинах, поміняти правила гри. Може бути, Ваш улюблений \ партнер по бізнесу – зробить щось не зовсім гарне пов’язане з Вашої кар’єрою або репутацією. А може він зробить поштовх, який призведе до того, що Ви захочете змінити місце своєї роботи, мету. Це не особливо хороший період, постарайтеся бути обережними. Очікуйте раптових змін з 11-12 (13) листопада.

22 листопада, плюс мінус 4 дні, очікуйте новин і нових проектів на роботі. Ось і прийшов Ваш час, щоб засукати рукава, справ буде по вуха. Вам може випасти одне завдання, а може і відразу ж декілька. Ви навіть можете подумати, що у Вас не вистачить сил, часу, грошей, енергії – ресурсів, щоб реалізувати те, чого від Вас хоче клієнт. Повірте в себе! Ви зможете! Так, може на душі і буде зневіра і сіра сльота листопада, але Ви зможете! Найкраще, братися за важливі проекти, які вимагають багато часу – довгострокові. До того ж, я хочу порадити Вам, бути уважними. Ви можете помилково зрозуміти, що від Вас хочуть або як потрібно робити, перевірте існуючі дані, на їх коректність.

Крім роботи, 22 числа, Раків так само може потурбувати і їхнє здоров’я. Дивіться не отруїться. Найкраще приділити увагу своєму здоров’ю, якщо Ви відчуваєте нездужання або біль, зараз, поки хвороба тільки почала проявлятися. А ще це гарний час сісти на дієту, все таки за рік з гаком, поки Юпітер був в Раку, Ви піднабрали зайву вагу.

Найважливіші дати в гороскопі для Рака в листопаді 2014

Вдалі дні: 1-7, 15-17, 20-22.

6 листопада, плюс мінус 4 дні – чекайте новин від друзів.

9 – 13 листопада – проблеми, скандали, раптові зміни. Будьте обережні у відносинах і кар’єрі.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – повірте в свої сили на роботі! Перевірте своє здоров’я.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,206