Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


Це Ваш місяць дорогі мої Раки! Ви більш помітні, Ви більш емоційні, Ви сповнені енергії! Люди звертають на Вас увагу, люди хвалять Вас! Ви навіть станете трохи більш егоцентричні спочатку місяця! Багато Раків захочуть змінити свій імідж. Весь світ належить тільки Вам протягом перших двох тижнів липня! Ви будете бажати отримувати увагу.

А ось 12 липня (плюс мінус 5 днів), центр і фокус Вашої уваги буде звернений від Вас до Вашого партнеру (коханому чи по бізнесу). Щось важливе відбудеться або підійде до кінця в стосунках. Може бути, Ви порахуєте, що існуючі відносини недостатньо стабільні і вирішите розлучитися. Або ж Ви захочете зміцнити свої відносини, перейти на новий рівень – зробити пропозицію руки і серця. Складно сказати, що саме відбудеться, але щось важливе. При цьому, є ймовірність, що це відбудеться неждано і негадано! Раптово! Найімовірніше, що виникне конфлікт пов’язаний з Вами як особистістю і Вашим партнером. Може бути, раптовий розрив відносин. Або ж Ви захочете більш вільні стосунки. Наприклад, стосунки на стороні.

Починаючи з 19 липня Раки стануть більш ніжними, більш м’якими, більш орієнтованими на відносини. Ви станете більш м’якими і чутливими, охочими гармонії. А жінки Раки, можуть, захотіти змінити свій імідж або ж купити собі новий одяг. До того ж Раки жінки стануть більш чутливими й романтичними, ніж Раки чоловіки. Цей період буде до 12 серпня! Я б назвала це часом жінок Раків, якщо Ви хочете комусь сподобатися – ваш час чекає на Вас.

На жаль, одна з зірок покидає Ваш знак Зодіаку Рак. Це була хороша зірка, яка розташовувалася у Вашому знаку рік і пару місяців – Юпітер. За цей рік з гаком багато Раків розширили свій кругозір, зміцнили себе як особистість, зробили свою особистість більш значною (а хтось може і набрав у вазі, кілограмах). Ви ставили перед собою нові цілі в різних сферах (а особливо в усьому пов’язаному з будинком і сім’єю), за минулий період. Якісь цілі Ви з успіхом досягли, але якісь ні (меншість). Ви були сповнені оптимізму, навіть якщо Ви найпесимістичніший Рак, то в цей період Ви були оптимістичніші. Тепер же у Вас настане новий цикл \ тренд \ період, який триватиме рік і пару місяців – тренд заробітку грошей і накопичень. Це хороший період для бізнесу, можливості заробити гроші, поліпшити здоров’я, Раки відчують благополуччя (матеріальне), можуть виникнути і деякі схильності до надмірностей.

А енергетичний «вибух» в описаній вище сфері (заробітку грошей і накопичень) відбудеться 27 липня (плюс мінус 3 дні). Саме в цей період Вашу увагу буде звернено до грошей, матеріальних благ, у Вас виникне бажання заробити побільше. А разом з бажанням виникнуть і нові цілі, які дозволять заробляти! Чекайте! Удача буде супроводжувати Вам в грошових питаннях.

Ще один абзац для гороскопа Рака на липень місяць. Ви могли помітити, що з грудня минулого року, у Вас почали частіше виникати скандали з рідними і проблеми з будинком (поломки, прориви труб), а так само що минулого року Ви почали більше своєї енергії витрачати на домашні справи і рідних. Наприкінці липня цей семимісячний період підійде до кінця. І більшу частину енергії Ви будете витрачати на творчість, романтику, дітей. Цей, новий, період буде до вересня місяця. За цей час Раки можуть спробувати зачати дитину, почати писати картину, або зануритися в світ романтики і розваг. Багатьох Раків навіть потягне на сторону.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 113 T. 0,681