Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – квітень 2014 від Марфи Бомбушкар


З початком місяця прийдуть до Вас хвилювання з приводу того, що відбувається у Вашій кар’єрі. Начальство може змінюватися зі швидкістю світла, і Ваше положення так само, Ви можете навіть не розуміти де ж кінець всьому цьому. Перестановки в кар’єрі і соціальному становищі відбудуться стрімко і несподівано, може змінитися Ваш начальник, а може, змінять і Вашу посаду. Якщо не буде перестановок в начальство і посадах – будуть зміни з клієнтами або персоналом – хтось може піти або раптово прийти. Це все буде сильно дивувати Вас, тому що Ви зі всієї Вашої інтуїцією не змогли передбачити все це. Найкраще просто сидіти і спостерігати, не приймати ніяких дій і остаточних рішень, чекайте, Ви отримаєте ще більше інформації.

Несподівані події відбудуться у Вас вдома 16 квітня (плюс мінус 4 дні), події будуть пов’язані з нерухомістю або кимось з батьків. Найімовірніше, що Ваш будинок буде мати потребу в терміновому ремонті, або Ваш орендодавець скаже «вимітайтеся». А якщо це буде пов’язано з батьками – знайте, що їм потрібна буде Ваша допомога. Ну, або ж Ви самі вирішите продати свій будинок і переїхати на нове місце. Зірки підштовхнуть Вас до вирішення, змусять Вас діяти – хочете Ви того чи ні.

Другий складний період у Раків буде з 21 – 24 квітня – виникнення сварок на роботі і вдома. Вас буде розривати між Вашою кар’єрою і домашніми справами. Будьте обережні в ці дні.

30 квітня (плюс мінус 4 дні) Вашу увагу буде звернено на друзів і соціальний захід (весілля, засідання і тд. і тп.). Ви можете дізнатися, що Ваш друг вирішив одружитися, або що вони чекають дитину. Ця подія, яким би воно не було, змусить Вас задуматися про колективні плани на майбутнє, про майбутнє Вашої дружби. Але подія буде хороша, хоча і сентиментальна. Раки не бійтеся змін, в майбутньому Ви будете з радістю згадувати про те, що відбулося в період 30 квітня. А ще це хороший період знайти нових друзів!

Найважливіші дати в гороскопі для Раків в квітні 2014

Хороші дати в квітні : 18.

6 квітня – 3 травня – хороший період для всіх жінок Раків, Ви відчуєте себе більш жіночними, впевненими у своїй жіночності. Захочете змінити гардероб і зовнішність.

16 квітня – змусить Вас звернути увагу на домашні справи і рідних, найімовірніше, що новини і зміни будуть не з кращих. На жаль, вирішити нормально, повноцінно, проблему не вийти до 20 травня.

18 квітня – дуже хороший день.

21 – 24 квітня – напруга знову почне зростати. Будьте готові до всього.

30 квітня – не сидіть вдома – будьте з друзями і в соціумі!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 4.04.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,267