Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – грудень 2013 від Марфи Бомбушкар


Ваш знак Рака – відповідає за будинок і сім’ю, і на протязі наступних 8 місяців Ви будете витрачати багато енергії на свій будинок і сім’ю. Ви захочете змін в будинку, спробуєте реалізувати всі необхідні зміни, підштовхнете й інших, можна сказати, що Раки будуть одержимі власністю, будівництвом і справами родичів.

Особливо гостро Раки відчують це 24-25 грудня, слід очікувати «вибуху» подій будинку. Будете провокувати скандал в сім’ї і зміни, або хтось інший буде провокувати це, я б порадила Вам краще б залишатися дипломатичними й добрими. Ймовірно, що може і не бути ніякого способу управляти подіями без розпалювання інших чи себе, але варто спробувати.

Місяць для Раків почнеться новими обов’язками і турботами, ймовірні й проблеми зі здоров’ям – зверніть увагу на 2е грудня, плюс пару днів, постарайтеся не захворіти в цей час. Справи будуть сипатися на Ваші плечі.

Коли дні календаря підійдуть до 17 грудня, Ви будете відчувати себе змученими і втомленими, захочете усамітнення і спокою. Найкраще зажадати приватності від оточуючих, і відійти в сторону від справ, 17 грудня.

Якщо Ви кар’єрно орієнтований Рак, то після 17 грудня Ви відчуєте зміни у своїй кар’єрі. Якщо у Вас відчувалося часткове затишшя в кар’єрі з липня місяця, то зараз ситуація повернеться до витоків.

У грудні Раки будуть відчувати протиріччя в собі, Ви станете більш амбівалентним, розриватися між собою і партнером, між будинком і роботою. 24-25 грудня відбудеться «сутичка» інтересів між особистим і публічним, приватним і державним. Настане складний період для всіх Знаків зодіаку, який триватиме до 1-2 січня.

Не слід відправляти в подорож в останній тиждень грудня, робити дорогих покупок і важливих планів. Всесвіт зміниться раптово і несподівано. Енергія буде бушувати, буде більше конфліктів з друзями та родиною.

Найважливіші дати для Рака в грудні 2013

Хороші дати в грудні : 1-2, 5, 8-9, 12-14, 17, 19, 22.

2 грудня – здоров’я, обов’язки і робота.

7 грудня – з цього дня Ви більше енергії будете витрачати на сім’ю і будинок до липня 2014.

9 грудня – хороший, романтичний, день.

10 грудня – варто очікувати новин.

12 грудня – хороший день для підписання важливих договорів, можете зробити пропозицію руки і серця.

17 грудня – Ви дізнаєтеся таємницю, приховану від Вас.

Останні дні грудня будуть вкрай складними для більшості знаків Зодіаку. А так же принесуть великі зміни у всесвіті.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,153