Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Рак – червень 2014 від Марфи Бомбушкар


З початком червня постарайтеся прискоритися, щоб закінчити все розпочате. А в період з 8 червня до 2 липня – нове краще Ракам не розпочинати, якщо це відноситься до: договори, перемовини, оформлення документів, поїздки на короткі відстані, нові знайомства. Краще в цей період приділити час тому, що вже було розпочато раніше. А ось розпочате з нуля, на жаль, потребує значно більше ресурсів і часу, ніж Ви розраховували спочатку, а після ще, може бути, потрібно буде і переробляти. Так що, робіть так, як люблять Раки – копайтеся в історії, згадайте про відстрочені проекти, старих знайомих. Однією з головних тем для Раків в червні буде – здоров’я.

У Раків був досить складний період цього року, навесні, який закінчився в середині травня. З приходом червня Ви захочете самотності, піти подалі від колективу, соціуму, побути на самоті і помедитувати. Зірки дарують Вам шанс для всього цього, іноді, найкращий відпочинок – побути наодинці з собою. А ще Ви поринете у світ таємниць і секретів, гри за лаштунками.

Але, хочу засмутити деяких Раків, а точніше – попередити. Зверніть увагу на своє здоров’я спочатку місяця, якщо відчуєте якісь проблеми з ним. І зверніться до лікаря, ймовірно, що на початку червня лікар може діагностувати у Вас якесь захворювання, приховане від Вас. Так що, на жаль, деякі Раки потраплять до лікарні, але це набагато краще, ніж якби хвороба розрослася.

А от починаючи з 13 червня, плюс мінус 3 дня, Раків чекають нові обов’язки і турботи. Ймовірно, що станеться кульмінація пов’язана з Вашими завданнями на роботі, і результат буде приємним, в майбутньому отриманий результат, дозволить Вам піднятися на сходинку вище в кар’єрі в жовтні місяці. І це все відбудеться несподівано, раптово, і це буде на краще. Якщо Ви хворіли – можете почати видужувати.

Якщо ж Ви не звертали увагу на своє здоров’я спочатку місяця, то зараз воно поставить Вам підніжку. Хоча, може бути і так, що Ви вирішите приділити саме зараз увагу здоров’ю і запишіться в басейн на плавання! А до цього це дуже довго відкладали.

Дорогі мої Раки, пам’ятаєте як Вам було важко навесні (кінець березня, квітень і половина травня)? Ось зараз буде ще один фатальний період, 25 червня (плюс мінус 2-3 дні), постарайтеся бути обережними! Ви будете переповнені енергією, яка буде вириватися з Вас, яку Вам буде складно контролювати, вірогідні скандали, бійки, каліцтва, аварії. Ви можете відчути, як інші тиснуть на Вас, бажають домінувати над Вами, і Ви зважитеся вирватися, втекти, нанести удар кривдникові або закатати істерику! Будьте обережні, я не можу сказати, чим все це закінчиться. Ймовірно, що у Вас відбудуться зміни пов’язані з будинком і кар’єрою або ж у цих сферах будуть проблеми.

Прийшов час Раків, найважливіший період, найважливіші дні, доленосні і кармічні будуть 28 червня, плюс мінус 5 днів. Це найважливіший період для Рака в гороскопі 2014 року, в червні місяці на весь рік. Це один і з найкращих, хоча ні – це найкращий період для Раків. Особливо він буде хороший для тих Раків, які народилися на протязі 3 днів від цієї дати – плюс \ мінус. Ви зрозумієте хто Ви і що Ви, дізнаєтеся свою ціну (а вона у Вас не маленька), відчуєте приплив сил і енергії! Багато з Вашого знака Зодіаку, вирішать змінити імідж! Стрижку, зачіску, одяг, зробити татуювання в кінці-кінців. У ці дні Ви будете дуже мрійливі, я не можу сказати, що всі мрії реалізуються, але від них на душі буде добре. Як я говорила, Ви будете сповнені енергії – постарайтеся направити її в потрібне русло, поліпшити будь-яку зі сфер вашого життя (фінансову, відносини, кар’єру, дітей, творчість або будь-яку іншу). Вас буде розпирати від планів, ідей, бажань на майбутнє! Всі двері перед Вами будуть відкриті. Це все відбуватиметься в першій частині липня, але пік буде 28 плюс \ мінус 5 днів. А в середині липня увагу буде звернено на стосунки.

Найважливіші дати в гороскопі для Рака в червні 2014

Вдалі дні : 5-6, 10-11, 15, 18, 23, 28, 30.

8 червня – 2 липня – скажіть НІ новими договорами, документів та інформації.

13 червня – плюс мінус 3 дня – приємний сюрприз пов’язаний з роботою і здоров’ям.
25 червня – плюс мінус 2-3 дні – будьте обережні!

28 червня – плюс мінус 5 днів – особливо важливий період для Раків, супер важливий для тих хто народився 3 дня плюс \ мінус від цієї дати. Але для всіх він буде пов’язаний з їх особистістю, відчуттям свого Я, індивідуальністю.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 05.06.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 108 T. 0,165