Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп професії Близнюки і кар’єри Близнюки


Переважають інтелектуальна праця і письмові роботи, преса, світ науки ж техніки, мистецтва і мистецтв, комерційна діяльність. «Близнюки» вважаються найкращими журналістами, газетярами, репортерами, редакторами та видавцями, бібліотекарями та лекторами, працівниками та інженерами радіомовлення і телебачення, критиками та оглядачами.

Головні напрямки – географія і дипломатична служба в посольствах і консульствах, в різних місіях і представництвах за кордоном, юриспруденція, психологія та педагогіка, філологія та математика, медицина – особливо терапія, психотерапія, неврологія. У комерційному секторі «близнюків» знайдемо в якості представників різних торговельних організацій і фірм, туристичних бюро і агентств. Вони є кращими посередниками і маклерами. Багато їх зустрінемо в бюро інтурізма, представництвах повітряного і морського флотів, в посередницьких конторах і бюро по обміну, в готелях і ресторанах, на транспорті і на пошті, в телефонних і телеграфних вузлах.

«Близнюки» – прекрасні письменники і поети, оратори, читці, декламатори, диктори та конферансьє, балетмейстери і танцюристи, живописці, графіки, скульптори.

Слід зазначити, що у «близнюків» вельми часто перші професії, спеціальності, посади, робота з часом можуть зазнати явні зміни і часто зовсім відкидаються на користь новопридбаною, яка згодом може принести не тільки тимчасове задоволення душі, але і матеріальну забезпеченість. Близько 80% «близнюків» залишають рідний дім або рідний край і виїжджають в інші місця, в інші країни.

Найкращими для «близнюків» виявляються вільні професії, що дозволяють не підкорятися чужій волі, якомусь режиму, дисципліні.

Всі професії у них повинні повністю відповідати покликанню, духовному рівню і фізичним потребам. Причому основні сфери і галузі їх майбутньої діяльності часто виявляються вже в ранньому дитинстві.
Нехай батьки мають це на увазі і по можливості сприяють розвитку мислення і переходу на самостійну діяльність.

Жінки-»близнюки» в більшості своїй зайняті в торговому секторі, в редакціях газет і журналів мод, у видавництвах і книгарнях, в художній промисловості, салонах мод, в балеті і хореографії. Багато з них працюють дикторами на радіомовленні та телебаченні, на посадах секретарок і перекладачів, стенографісток, стенотіпісток і фонетіпісток, стюардес. Часто вони обирають собі і технічні професії, де потрібна швидка кмітливість і вправність рук, спритність, де вони ні найменшим чином не поступаються своїм колегам-чоловікам.

«Близнюки», що народилися в полудень чи близько до полудня, вказують на великі здібності до науки або мистецтва. Але тут додатково створюється нахил до змін і змін, до зламів і перестановок, до зовнішнього неспокою, в основному у відношенні місця проживання, квартири, роботи.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 60 T. 0,386