Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овна на вересень 2013 від Марфи Бомбушкар


Вересень для Овена буде сповнений енергії , любові. Як і минулий місяць. Овнам дуже пощастило в цьому році! Хоча , з іншого боку. Минулий місяць для Вас був повний любові і веселощів , турботи про дітей і частково рідні. То зараз до теми кохання додатися ще й тема роботи .

Ваш гарний настрій буде надихаюче впливати на Ваші щоденні робочі проекти , Ви будете сповнені енергії і оптимізму. Станете дивитися на життя веселими очима і побажаєте збільшеня своїх горизонтів . Постарайтеся мислити і планувати у вересні масштабно , навіть можна піти на невеликий творчий ризик!

5го вересня перед Вами встане нове , важливе , робоче завдання . Постарайтеся взятися за нього відразу ж. Якщо Ви зрозумієте , що не можете справитися з ним поодинці , попросіть допомоги у колег . Все-таки рутини в цьому місяці буде дуже багато. Не варто відкладати цей проект на жовтень ! Потрібно починати втілювати його саме зараз. Хоча у Вас і буде бажання перенести його на потім.

5-7 числа займіться покращенням свого будинку. Або відвідайте батьків. Гарний час і для покупок нових меблів та апаратури.

Після 20го вересня відбудуться зміни у Вашій кар’єрі , відбудеться сплеск подій. Якщо з квітня місяця Ви відчували якусь загальмованість , обмеження які « зупиняли » або зовсім гальмували Ваш напір – зараз це все пропаде. Вам стане легше знайти спільну мову з начальством і Ви отримаєте заслужені нагороди за свою працю .

У вересні Овнам слід підлікувати своє здоров’я , приділити увагу своєму організму . Може пора записатися в спортивний зал? Або скинути пару зайвих кіло ? Цілком імовірно , що в цьому місяці Ви навіть захворієте . Так що , побережіть своє здоров’я. Якщо Вам доведеться звернутися до лікаря – не варто йти у нього на поводу і приймати новий вид ліків , які Ви раніше ніколи не приймали ! Це може призвести не до зовсім бажаних наслідків ! Найкраще лікуватися тими медичними препаратами , які були вже перевірені Вами в минулому. І взагалі не варто в кінці місяця « балуватися » ліками , щоб не сталося отруєння або ще чогось. У крайньому випадку, і самому кращому – це буде просто трата грошей даремно.

У перші 10 днів вересня у Вас може виникнути деяке напруження у відносинах . Ваш ореол , проекції на партнера , може не виправдати себе . Слід трохи « притримувати » свій вогонь , і не дихати ним на партнера.

У вересні Овни чоловіки і жінки будуть дуже привабливі для протилежної статі. Хоча , це все почалося ще з серпня і триватиме до середини жовтня. Пік припадає на 26 вересня. Можливий навіть роман на стороні.

Важливі дати для Овена у вересні 2013

Найважливіші дати: 1-3 , 7 , 11-12 , 13-14 , 19-20 , 25 , 29-30 .

Після 5го вересня відбудеться зміна у Вашому фізичному стоянні (здоров’я ) і роботі. Плюс мінус 10 днів.

5го числа Ви отримаєте нові завдання від начальства або клієнтів , дуже велике навантаження ляже на Ваші плечі . Якщо Ви працюєте на себе , будьте обережні , Ваш бізнес очікує якась ризиковане подія.

З 1 до 10 вересня , можливі , недомовки з партнером. Бажання чогось нового і більшого.

Слідкуйте за своїми словами і вчинками 16 вересня. Будьте обережні , щоб не потрапити в халепу.

19 вересня Вас чекає рішення якоїсь важливої проблеми . Слід трохи відпочити , щоб не підірвати своє здоров’я .

Після 20 вересня, справи , які були « загальмовані » з квітня місяця , почнуть розвиватися значно швидше.

26 вересня Ви отримаєте гарні звістки . У Вас покращитися ситуація з фінансами , Ви можете отримати матеріальну підтримку від покровителів.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 02.09.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,261