Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овна на серпень 2013 від Марфи Бомбушкар


Можливо, що серпень буде для Вас найкращим місяцем у році. Вже спочатку серпня у Овнів відбудеться щось, раптово і несподівано. Самотнім Овнам рекомендую знайти собі нову любов. А тим, хто вже у шлюбі чи стосунках, постарайтеся не наставити рога своїй коханій людині.

Якщо Ви були розчаровані в коханні протягом декількох місяців, тоді, Ви зможете знайти нове почуття. Новий запал. Особливо сильно Ви будете мати потребу в любові з 16 серпня по 10 вересня. Так само, в цей період, у Вас відбудуться зміни у відносинах. Ну, і можливо, Ви зустрінете старого друга. Постарайтеся проводити більше часу з коханою людиною, адже ви цього так хочете.

У той же час у Вас почнуть відбуватися і зміни вдома. Важко сказати, хороші чи погані. Але з упевненістю можу повідомити, що вони будуть значними. Може бути до Вас приїдуть рідні, з далека, або гості з-за кордону.

7го серпень Ви згадайте про щось, що було у Вас в грудні 2007 року, цілком імовірно, що це буде пов’язано з відносинами. Подумайте про них, подумайте, до чого вони привели і куди йдуть. Може пора приділити їм більше уваги? Можливо, пора взяти кермо в свої руки, а не чекати відповіді від партнера і самому подзвонити йому чи написати.

Будьте обережні 11, 25 і 26 серпня. Не варто починати нові контракти в цей день і підписувати важливі папери. Так само не варто вести і важливі переговори.

20го числа (плюс пару днів) відбудеться щось важливе. Ймовірно, це буде пов’язано з Вашими друзями і колективними планами на майбутнє. Можливо, Ви знайдете нового друга або помиритесь зі старим. Так само рекомендую Вам взяти участь у всіх масових заходах, на які Ви будете отримувати запрошення.

Дам Овнам невелику пораду. Слідкуйте за своїми фінансами в 20тих числах серпня. Ймовірно, в цей період Вас чекають великі витрати. Раптові і не поправимі. Може бути Ви захочете купити щось, чи витрати будуть викликані зовнішніми обставинами, що не підконтрольними Вам. Не можу сказати, до хорошого призведуть ці витрати чи ні. Але будьте обережні.

Після 27го серпня Вас чекають поїздки. Та й взагалі, після 27 серпня до 16 жовтня Вас чекає багато поїздок та навчання. Так само це хороший період для відпочинку. Останні дні серпня і перші дні вересня присвятіть своїй сім’ї. Не варто їхати дуже далеко.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,349