Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овна на липень 2013 від Марфи Бомбушкар


Протягом якогось часу Овни приділяли багато уваги кар’єрі і друзям, але прийшов час, коли увагу зажадає Ваша сім’я і Ваш будинок. Подумайте, може пора переїхати? Може пора зробити вдома ремонт? А як почувають себе Ваші рідні? Мама і тато. А як справи з Вашим шлюбом? Ваш будинок і сім’я – це основна тема життя Овнів протягом року, до липня 2014 року.

7го липня, трапитися щось важливе, що вкаже Вам правильний напрямок або ж змінить ставлення до когось. Може бути прийшов час розставити крапки над буквою я? Ви отримаєте ту інформацію, якої Вам так не вистачало.

8е липня покаже Вам, що Вас чекає з домашньою обстановкою (і я говорю не про меблів). В цей же час, Ви відчуєте тиск на роботі. Ви будете буквально розриватися між домом і роботою, особливо Вам буде важко в перших 3 тижні липня. Я б порадила більше уваги, все ж, приділяти рідним і дому, а робота та кар’єра – хай ідуть на другий план.

22 липня Ви отримаєте матеріальну (фінансову) підтримку, а може бути, Вам нарешті повернуть борг. Хоча, є ймовірність і на те, що Ви просто дізнаєтеся хороші новини. Або ж зустрінете старого друга, помиріться зі старим другом.

З лютого місяця Ви відчували проблеми з грошима (і в сексуальному плані) після 7го липня Вам стане легше, проблеми почнуть вирішуватися і виходити з «застою невідомості». Ситуація проясниться. Варто провести розслідування щодо важливих для Вас речам, розпитати важливих для Вас людей, щоб убезпечити себе.

Після 20го липня настане період, коли Вам необхідно добре спланувати свої фінансові розтрати, звести баланс. Можливо, Вам варто переглянути домовленості з партнерами? Так само починаючи з цього часу, у Вас підуть на поправку кар’єрні справи. Пам’ятайте, з лютого Ви все ніяк не могли зважитися на важливий вчинок, не могли знайти правильний шлях, зараз всесвіт підкаже Вам його.

20-21 липня – хороший час для того, щоб провести його з рідними, або відправитися в подорож. Але, можливо, що в цей день Вам необхідно буде приділити увагу своїй сім’ї (мамі, татові) і дому. Я не кажу, що у Вас може трапитися пожежа або хтось із рідних захворіє (проблеми з головою і тиском), але будьте готові до всього. Хоча, зірки говорять, що ці дні все ж будуть для Вас вдалими і нічого особливо поганого статися не повинно, а якщо щось і трапитися, то Ви зможете знайти вдалий вихід із ситуації.

22 липня (плюс мінус 4 дні) друзі стануть для Вас дуже важливі. Може бути, що Вас покличуть на весілля, вечірку або буде зустріч старих знайомих. Так само в ці дні Ви можете завести нових друзів, які будуть розділяти Ваші ідеї та плани на майбутнє, допомагати Вам, вона стануть вашими – союзниками. А може бути, Ви просто дізнаєтеся про когось з іншого боку, щось таке про що навіть і не здогадувалися.

Постарайтеся не робити дорогих покупок у період з 22 липня до 24. У Вас навіть можуть виникнути грошові проблеми. Так само постежите за своїм здоров’ям, щоб не виникли ускладнення з хронічними захворюваннями. Якщо Ваш друг попросить у Вас допомоги – надайте її йому, пам’ятайте, що друзі пізнаються в біді.

27го числа у Вас може виникнути великий скандал або трапитися біда. Будьте обережні. Може бути, що Ваш покровитель (батько) захворіє і йому потрібна буде допомога. Можливо, що у Вас навіть статися нервовий зрив в цей день (плюс мінус пару днів), не варто «запалювати вогнища» і спалювати своєю люттю близьких. Не варто й лізти на рожен, постарайтеся триматися осторонь від усіх чвар.

Здається, ви будете на кожного швидкого набору, тому що в минулі вихідні на 27 липня, відома людина у вашому житті не може бути нездужання або перебувати під величезним тиском і потрібно ваше розуміння і підтримку. Даний субота, 27 липня, буде пов’язане з труднощами, як Марс атакує Плутон і Сатурн блокуватиме НД Тримайте графіком світла, і тримати голову вниз і з лінії вогню. Роботи будуть вимагати і так буде сім’ї та дому. У той же час, ви можете бути стурбовані жорсткої фінансами. Це улюблене суботу нікого не стосується.

Далі напруга буде продовжувати рости, Ваше життя буде схожа на їзду по купинах. 31 липня – дуже важливий день, фатальний і кармічний. Будьте обережні, бережіть себе. Якщо Ви водій, ведіть машину якомога акуратніше. Жінкам не раджу одягати 15 сантиметрові шпильки, а якщо одягли – дивіться під ноги. Ймовірно, що у вас вдома статися НП. Так само дивіться, щоб нічого не сталося з Вашими працівниками і підлеглими на роботі. Не варто вимагати від монтера лізти на 10 поверх без страховки … У цей день ви зрозумієте, що таке «хаос». Ваша імпульсивність може зі служити Вам погану службу. Близькі будуть діяти Вам на нерви, розпалювати всередині Вас полум’я. Яке вирветься на свободу … І згорять невірні ….

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.07.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 50 T. 0,356