Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – жовтень 2020 від Марфи Бомбушкар


Більше відпочивайте в цьому місяці, краще побути подалі від усіх. Для одних Овнів активність з вересня до листопада зменшилася, для інших різко зросла. У гороскопі для Овнів всі погані вказівки на скандали посилені, гірше, ніж іншим знакам. Треба намагатися не потрапити в неприємності. Є вказівки на травми, аварії, погані операції. Добрими будуть розвитку відносин на роботі, навіть можуть бути любовні романи там. Ви багато дізнаєтеся про відносини в жовтні і переоціните.

З 27 червня по 7 січня оновлення життя, приріст енергії, активні дії. Але з 10 вересня до 14 листопада у багатьох Овнів буде більше енергії всередині і менше зовнішньої активності, а у інших Овнів навпаки – дуже багато активності. З 16 вересня до 3 листопада розвивайтеся духовно, містика, таємниці, ідеї, розвиток філософії життя про цілі і кар’єрі, релігії. З 27 вересня до 28 жовтня дізнавайтеся про залучення інвестицій і можливості для боргів, спадщині, чужих засобах, вивчайте психологію і сексуальні теми.

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – дуже важливий пік для Овнів, один з найважливіших. В цілому він буде сприятливим, дасть результати, новини, рішення, масу емоцій. Але він посилить конфліктні період і тренд, остерігайтеся скандалів, можуть бути травми, перепади енергійності. Для Овна акцент буде на Вашому житті і бажаннях з одного боку, а з іншого на важливих відносинах. Свої рішення про себе і про відносини, скоріш за все, Ви здійсніть не відразу, але навряд чи передумаєте, просто відбудеться затримка з реалізацією. В цей пік постарайтеся розібратися в собі і відносинах. Якщо зважитеся щось завершувати або змінювати, то намагайтеся не ризикувати і не конфліктувати – це погані дні для руйнувань.

З 3 до 27 жовтня дуже хороший період для косметичних процедур і взагалі для здоров’я, але операції не робіть, дні для дієт і косметології, покращиться здоров’я. Цей же період хороший для здобуття відносин на роботі, розвитку та оновлення відносин на роботі. Зможете сподобатися своїм клієнтам, укласти важливі угоди, заробити більше від клієнтів. Наймайте співробітників, вирішуйте спірні питання з співробітниками. З 17 – 26 жовтня період найкраще, буде можливість відносинами на роботі зробити кар’єру, підвищити свою репутацію, спільно досягти складних цілей.

З 3 – 24 жовтня дні скандалів, небезпека травм, найгірше буде в середині жовтня. Бережіть відносини, якщо не хочете їх руйнування. Ворожнеча з партнерами, шлюбними партнерами, ворогами, керівництвом призведе до руйнування.

Після 4 жовтня швидше будуть відбуватися зміни з кар’єрою, цілями, репутацією.

З 5 – 12 жовтня і з 16 – 22 жовтня не поспішайте з угодами по інвестиціях і боргах, уважніше будьте до завдань на роботі, не беріться за складне.

З 9 – 20 жовтня ще одна чреда поганих вказівок для сфери відносин і додадуться проблеми з кар’єрою і репутацією, цілями. Головне не скандалити і не втратити те, що дорого. Зовнішні зміни будуть поганими. Після 17 жовтня стане легше зі сферою кар’єри і репутації.

З 14 жовтня до 3 листопада загальний період, проблеми з технікою, інформацією, бюрократією, документами, угодами, переговорами, поїздками і навчанням. Загальні деталі в загальному гороскопі на жовтень. Для Овнів до 28 жовтня переоцінка фінансів, психології, сексуальних питань. Після 28 жовтня до 3 листопада переоцінка інформації про відносини і ворожнечу.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – новий початок або щось нове, посилення подій, новини, ймовірність відродження старих скандалів. Важливий пік для сфери відносин і ворожнечі. Розпочаті нові скандали будуть тривалими і руйнівними, стережіться їх. Якщо хочете зруйнувати – починайте скандалити. Можете починати нові стосунки, новий напрямок для відносин.

З 17 – 26 жовтня чреда хороших вказівок для розвитку ділових і робочих відносин, які добре вплинуть на кар’єру, важливих переговорів, судів, відносин з керівництвом. Додатково цей час буде хорошим для особистих відносин і здійснення покупок.

З 27 жовтня до 21 листопада важливий період для відносин. Протягом всього періоду будете активні в стосунках, фокусуватися на партнерах і ворогах. Зросте товариськість і бажання спільних дій, бажання відносин і задоволення від них. До 8 листопада період буде хорошим, розвивайте стосунки, миріться, закохуються, починайте спільні бізнес проекти, знаходьте партнерів для бізнесу і життя, після 3 листопада укладайте нові важливі дії у відносинах і договори (такі як шлюбні контракти, спільний бізнес, початок суду). Після 8 листопада бережіть відносини, остерігайтеся конфліктів, судів, зрад, обережніше будьте в стосунках з керівництвом і тими відносинами, які впливають на Вашу репутацію і статус.

З 28 жовтня до 10 листопада дізнаєтеся більше про відносини, переоціните їх. Період поганий інформації, яка обмежує і руйнує. Будьте стримані, все плануйте, стежте за аморальністю і обманами з партнерами і ворогами.

З 29 жовтня до 3 грудня повторення важливого тренда, який був в березні-травні, для кар’єри, репутації, статусу, досягнень, професії. Овнам він нейтральний, як сприятливий так і негативний. Він принесе великі зміни в цих питаннях, зміни ідей і ідеології щодо кар’єри і статусу. Ви можете звільнитися або знайти нову роботу або професію. Значне поліпшення або погіршення Вашої репутації і статусу. Можливості для нових досягнень або розчарування в своїх цілях і прагненнях.

З 29 жовтня – 11 листопада серйозніше будьте з поїздками, інформацією, спілкуванням.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 3 дні і спад 10 днів – важливі новини для прийняття рішень, кульмінації, завершення, все буде несподіваним і швидким, раптові зміни. Акцент на доходи і витрати, смерть, психологію. Намагайтеся не втратити важливе в житті. Рішення і завершення для джерел доходів, проектів, боргів, спадщини, коштів від інших або виплат іншим. Є вказівки на травми і аварії. Не робіть операцій. Сексуальні і психологічні проблеми.

Важливі дати і періоди в гороскопі для Овна на жовтень 2020

Пік 2 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – кульмінації і рішення, акцент на Вас і відносини.

З 3 до 27 жовтня – відносини на роботі, поліпшення здоров’я.

З 14 жовтня до 3 листопада – проблеми з інформацією, документами, технікою, переоцінка відносин.

Пік 16 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – нове, починання, акцент на відносини.

З 27 жовтня до 21 листопада – увага до відносин.

З 28 жовтня до 10 листопада – багато дізнаєтеся про інших людей.

З 29 жовтня до 3 грудня – зміна кар’єри, статусу, цілей.

Пік 31 жовтня, плюс-мінус 5 днів і спад 10 днів – усвідомлення, кульмінації, результати для доходів і витрат.

Гороскоп опублікований 17 жовтня 2020 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,364