Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – жовтень 2014 від Марфи Бомбушкар


Жовтень – це місяць Терезів, протилежного до Овна знака. Цей місяць буде як американські гірки, то вгору, то вниз! Місяць дуже цікавий, можна навіть сказати зі складним началом. Цього місяця буде два місячних затемнення, одне з яких буде у Вашому знаку – Овна. Минулий раз затемнення були в квітні місяці, одне з них, так само, було в знаку Овна! Пам’ятайте квітень? Готові не наступити на ті ж граблі, тільки з іншого боку?

Перше затемнення, то яке відбудеться у Вашому знаку Овна, буде 8 квітня, мінус 10 днів (70% імовірності) плюс 10 днів – станеться щось важливе у Вашому житті. Дуже складно описувати місячні затемнення, для тих знаків, в яких вони відбуваються. Адже це потрібно описати прогрес, ймовірності, розвитку всього життя \ особистості \ самовідчуття \ самосприйняття людини. Я можу Вам сказати точно, що в цей період Ви будете понад емоційні, можете відчути величезне бажання володіти чимось, можете зрозуміти чого Ви хочете, за часів таких затемнень змінюється «Я» людини, його прагнення, думки, сприйняття світу і поведінку. Бережіть свої емоції, Овну складно контролювати їх, Ви вкрай імпульсивні і вогняні. Це все загальні правила тлумачення затемнень, але це затемнення, ще трохи і незвичайне. Чим же загрожує саме це затемнення? Якщо у Вас є партнер або Ви перебуваєте у відносинах, ця людина може зайняти більшу частину Ваших думок. Вам потрібно бути готовим до сильного протистояння його натури, проти Вашої. Може Вам не сподобатися як він поведеться, його Я буде сильно «бити» по Вашим емоціям і почуттям. Будьте готові до ударів долі в любові, дружбі, бізнесі і тісним зв’язкам.

Ще хочу додати, що грім гряне серед білого дня, сніг випаде серед літа. Ви напоретесь на правду, як Титанік на айсберг. Революція і несподіванка!

Хочу зауважити, що якщо щось важливе почалося 16 квітня (читайте мій гороскоп на квітень 2014 року), то зараз воно може підійти до кінця. Як я написала раніше, зміни відбудуться або з Вашої особистістю, або з партнером. Хоча Ваш світ буде вражений, якщо не зруйнований, постарайтеся не поспішати. У ці дні буде складно всім кардинальним знакам: Терезам, Раку, Козерігові. Але на відміну від Вас – Козеріг буде дуже стриманий і затиснутий, Рак – приховає свої емоції, сховається в своєму панцирі, Терези – чимось схожі з Козерігами, вміють контролювати свої емоції. Але Ви Овен – Овен не любить чекати! Ви повинні ж наламати ще більше дров! Овен – знак дитинства … Але я Вас прошу, не поспішайте! Зачекайте пару днів, перш ніж почати діяти! Уже через кілька днів в небесах зірки утворюють хорошу фігуру, Вам стане простіше. Та й Ви отримаєте нову, потрібну, інформацію.

11 жовтня виникне приємна зоряна фігура, особливо гарна вона буде для вогненних знаків і повітряних. З часом вона «розпадеться», але все ще будуть виникати інші сприятливі зіркові аспекти на протязі місяця.

І ще одне важливе зауваження! Постарайтеся контролювати своє здоров’я, в ці майже 20 днів! Зараз Вам не можна хворіти! Початок місяця загрожує Вам сильним нервовим зривом, а так же фізичним. Якщо захворієте – хвороба буде тривалою. Не ігноруйте симптоми, якщо підозрюєте щось, відразу ж біжіть до лікаря. Затемнення у Вашому рідному знаку, дуже часто, викликають серйозні захворювання. Овен відповідає за голову, часто у Вашого знака проблеми з шлунком, нирками і кістками з зубами – не ігноруйте проблеми!

Особливо сильно вплине затемнення на тих Овнів, які народилися 7-8 квітня, плюс мінус 5 днів. А так же на тих, у кого Стелліум в Овні.

Якщо Ви самотні – 11 жовтня (плюс мінус 1 день) дасть Вам шанс, бажання, знайти свою другу половинку. Немає особливих шансів, на те, що це буде партнер на все життя, найімовірніше – це буде романтична пригода. У ці дні Ви будете дуже романтичні, а так само готові ризикувати.
19-20 жовтня – хороший день для подорожі. А 21-22 – для романтики і милого проводження з друзями та коханими, близькими людьми.

З 5 жовтня до 27 жовтня – не варто починати нові ділові проекти, здійснювати поїздки, підписувати і оформляти документи. Краще повернутися до незакінчених справах або коригувати те, що є.

Друге затемнення відбудеться 24 жовтня, воно вже буде важливим для Скорпіона й Тельця, мінус 5 плюс 7 днів, Вас чекають важливі нові починання \ новини пов’язані з фінансами: іпотеками, поверненням боргів, кредитами, відсотками, спадщиною, розділом майна, фінансовими і матеріальними благами , які Вам цілком не належать. Дам пораду, це буде гарне місячне затемнення, так що Ви можете взяти зараз кредит, або попросити повернути Вам борг у старого боржника.

Починаючи з 27 жовтня, Ви відчуєте прилив енергії в сферах пов’язаних з кар’єрою і репутацією. З 27 жовтня і до 5 грудня – Ви більше енергії будете витрачати на кар’єру і роботу, зараз у Вас достатньо ресурсів піднятися по кар’єрних сходах!

Найважливіші дати в гороскопі для Овнів в жовтні 2014

Вдалі дні: 4-5, 17-18, 22-24, 31.

5 по 27 жовтня – очікуйте затримок з документами та інформацією.

8 жовтня, плюс мінус 10 днів (найімовірніше плюс) – Ви будете сверхемоціональні, надчутливі, в цей період потрібно бути дуже обережними, але Овни цього не вміють. Вірогідні зміни Вашої особистості і в стосунках.

24 жовтня, мінус 5 плюс 7 днів – нові можливості у фінансовій сфері.

27 жовтня по 5 грудня – Ви більше енергії будете витрачати на роботу і кар’єру.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 06.10.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,314