Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – вересень 2014 від Марфи Бомбушкар


Вересень – це місяць, коли Овнам потрібно буде привести своє життя в порядок. Після 2х місяців літа, півтора з хвостиком, відпочинку і спокою, знову подули нові вітру. Овни – приділіть більше уваги своєму здоров’ю, способу життя, повсякденним турботам і обов’язкам! Інакше Вам аукнеться! Чекайте і нових клопотів на роботі.

В перший тиждень вересня Ви будете змушені вжити заходів щодо регулюванні свого графіка, необхідно буде знайти баланс в кар’єрі, баланс з обов’язками і баланс в дозвіллі.

Досить цікавий період буде у Вас 8 вересня (плюс мінус 4 дні), в ці дні Ви захочете побути самі з собою, буде присутнє відчуття втоми. Не варто приймати ніяких важливих рішень в цей період. Ви занадто чутливі, занадто уразливі, можете дуже сильно галюцинувати – представляти всі або в рожевих тонах, або в сірих. Так само в ці дні Вам може бути розкрита якась таємниця, до того ж це Вас сильно здивує! Адже все було елементарно, а Ви і не здогадалися. Можливо, що навпаки, хтось розкриє Вашу таємницю. І ще може бути варіант, що з Вас просто зроблять «жертовного баранчика», з якого спитають за помилки.

Але зірки на Вашому боці. І починаючи з 9 вересня і до 18 цього місяця, Овнам слід прислухатися до своєї інтуїції! Вас можуть відвідати нові ідеї! В цей період Ви будете більш товариські, хоча можете захотіти навіть зробити якусь революцію в спілкуванні!

Починаючи з 23 вересня прискоряться питання, пов’язані з грошима: кредитами, відсотками, боргами, витратами.

Важливий період настане в стосунках 24 вересня, плюс мінус 5 днів! В цей час Ви можете знайти собі нового партнера, або вирішити перевести відносини на новий рівень. Занадто багато всього підпадає під ту комбінацію зірок, яка відбудеться в ці дні! Можу сказати, що Ваші відносини істотно зміняться, буде переміна пов’язана з Вашим вольовим рішенням. Яке це буде рішення сказати важко. Але це гарний час для початку нового, хороший час для – переходу на новий рівень. У Ваших стосунках може відбутися важливий прогрес. Ви можете зустріти людину, або зіткнетеся з інформацією, який \ яка, може змінити Ваш погляд і ставлення до існуючих відносин (вибачте за тавтологію). Ваш партнер (новий або забутий старий) може пробудити щось чудове всередині Вас. Ваше соціальне життя оживе в цей час, знову!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.09.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,158