Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – травень 2014 від Марфи Бомбушкар


Квітень був досить складним місяцем для Овнів, багато чого змінилося, дуже багато чого прояснилося. Ви нарешті отримали відповіді на свої запитання: пов’язані з відносинами, дізналися про своє здоров’я або дохід. Багато чого Ви випробували минулого місяця. Особливо складним був місяць для тих Овнів, а так само кармічний, хто народився 15 квітня – плюс мінус 5 днів. Мені дуже шкода, що цей квітень був для них драматичним, але я впевнена, що Овен впорається зі сформованими ситуаціями. Хоча, можливо у когось не було драми, а всього лише дуже доленосний місяць.

З приходом травня Вашу увагу було переключено з відносин на заробіток. Ви могли спочатку місяця знайти нові способи заробітку, або вирішили збирати на щось дороге. Весь місяць травень Овни будуть думати про гроші, про ті які заробляють самі і про борги.

15 квітня (плюс мінус 3 дні) Ви отримаєте важливі новини або у Вас відбудуться зміни з фінансами, ці новини можуть бути не настільки приємними для Вас, вони протверезять Вас. Змусять поглянути правді в очі. Ви можете зрозуміти, що змушені поглянути на проблему пов’язану з грошима (спадщиною, %, кредитом, боргом) більш тверезо і прагматично. Вам потрібно буде розробити новий план, ймовірно довгостроковий. Можливо, Вам потрібно буде переглянути кредит або борг (Ваш або борг Вам). Якщо потрібна допомога – шукайте її серед рідних і вдома.

Про те, що можливе настання біди, Овни «отримають» натяк ще 11 травня. У цей день Ви станете дивитися на життя більш песимістично, але це пройде, потрібно всього лише почекати.

З початку березня Овни могли відчувати занепад сил, депресію, стати більш інтровертні і опустити свої руки. Але після приходу 20 травня – енергія знову повернеться до Вас. І це добре. Але ймовірні й, знову повернення скандалів з партнерами (якщо вони були до 2го березня).

У сфері романтики все залежатиме від того, що у Вас відбулося 15 квітня (плюс мінус 5 днів) у відносинах і любові.

З 3 травня до 29 травня, настає хороший період для всіх жінок Овнів. Ви можете зважитися змінити свій гардероб, змінити свою зовнішність, провести фотосесію. Станете більш чарівними і привабливими для протилежної статі. Жінки стануть і більш сексуально активні, можна навіть сказати – агресивні. Теж відноситься і до чоловіків Овнів (крім сексу), але в меншій ступені. Всі Овни стануть більш романтичними, і їм захочеться флірту. Так що Овечки, якщо хочете закохати когось у себе або схилити на свій бік – чарами – ловіть момент. Більше такої атракції і харизми у жінок Овнів цього року не буде. Якщо Ви самотні або у відносинах – 15 травня Вас чекає сюрприз.

Місяць підійде до кінця дуже позитивно, 29 травня (плюс мінус 3 дні), Ви можете захотіти поїхати кудись недалеко або зірки самі пошлють Вам дорогу. А може, Ви нарешті зможете поїхати, якщо раніше у Вас не виходило. І поїздка буде дуже вдалою. Наприкінці травня і початку квітня – відмінний період для відпочинку.

Найважливіші дати в гороскопі для Овнів у травні 2014

Вдалі дні: 2, 6-7, 16, 20, 24-25, 29-31.

3 травня – почнеться зоряний час у всіх жінок Овнів.

16 травня – чекайте сюрприз.

20 травня – енергія повернеться до Овна.

11 травня – щось важливе стурбує Вас.

15 травня – плюс мінус 3 дні – фінансові питання, які будуть пов’язані з чужими грошима, стурбують Вас. Вам потрібно буде прийняти серйозні рішення.

29 травня – плюс мінус 3 дні – випаде шанс поїхати кудись недалеко. Або ж Ви отримаєте гарні новини.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 8.05.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 48 T. 0,189