Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – січень 2014 від Марфи Бомбушкар


Овни – січень буде критичним місяцем для кар’єри, поваги інших, соціальної значимості. Зірки стануть примхливими, спливуть на поверхню всі Ваші недоліки. Якщо Ви пам’ятаєте, в останній тиждень грудня творилося чорт знає що, плани змінювалися, нерви злітали, Ваше життя штормило. Бурі продовжуватися і в січні. І начебто все добре, у Вас все було, для поліпшення своєї кар’єри, але 1 січня зірки внесуть свої корективи у Ваше життя і плани. Вам потрібно буде повністю реорганізуватися, переоцінити свої можливості, перебудувати плани, вибрати новий курс. Подивіться на своїх конкурентів – вони можуть підпалити Вас, піти на крайнощі.

На жаль, але проблеми можуть бути не тільки на роботі, а і з партнером. Трикутник – Я, Він, Кар’єра – буде розбурхувати Вас весь місяць.

Намагайтеся не зівати, йти вперед до своєї мети, хоча дорога буде і не з легких. Емоції переповнюють Вас, хочеться ревіти, але Овни НЕ ревуть (точніше ревуть, ображаються, кричать як маленькі діти, але коли їх не бачать інші або тільки при своїх) – вони вихлюпують свою стихію вогню на інших! З криком, кулаками, погрозами!

Ви відчуєте на собі егоцентризм, владність, бажання підпорядкувати Вас – важливої для Вас людини, начальника, батька, чоловіка (тільки чоловіка, не дружини), відчуєте, що ця людина не хоче дати Вам спокійно розвиватися, слідувати до бажаного – ставить на шляху перешкоди. Вам захочеться вступити в конфронтацію, і не важливо, хто це – чоловік, батько, начальник, спокуса покарати цю людину буде дуже великою.

11-12 січня важливий день для контактів, які поліпшать Ваше кар’єрне становище.

Вдома так само почнуть спливати образи, Ви помітите тріщини в будинку, слабкі ланки, які почнуть рватися в січні місяці. З іншого боку, якщо ситуація в будинку хороша (ніхто не хворий, немає сварок) – тоді Ви зможете знайти справжню гавань для свого корабля в рідних стінах. Говорячи про будинок, я хочу зауважити, що це пов’язано не з будинком як будівлею, а з Вашою родиною, корінням, батьками.

15 січня Вашу увагу буде звернено саме на нього – будинок і батьків. Купувати меблі, робити перестановку, зробити маленький ремонт або генеральне прибирання. Подзвонити батькам, а краще з’їздити, купити їм продуктів або медикаментів. Це все буде 15 січня.
Будьте вкрай обережні при підписанні документів 25 січня, так само не варто робити дорогих покупок. У цей день Ваш мозок буде відпочивати, Ви будете мисленно дуже затиснуті. Не кращий час і для вимови промов перед публікою. Якщо можете, все це перенесіть на лютий місяць.

Любов, якщо Ви самотні, цього місяця Ви можете зустріти людину, але стосунки не триватимуть довго. Довгі відносини можуть бути тільки в тому випадку, якщо Ви зустрінете людину з минулого.

28-29 відбудуться раптові події.

Наприкінці місяця, 30 січня, Вашу увагу буде звернено до друзів, спільним планам, ідеям, клубам. 30 і 31 хороші дні для відпочинку, походу в клуби, проведення часу з друзями. Ви будете хотіти саме цього. Люди, або масові заходи, з якими Ви познайомитеся після 30 січня, або почнете спілкуватися, будуть з Вами не один тиждень і будуть важливі в майбутньому…

Найважливіші дати в гороскопі для Овна в січні 2014

Хороші дати в січні: 7, 11-12, 16-17, 25-26, 29-30.

1 січня – вся увага звернена до кар’єри.

11-12 – проведіть зі своїми друзями.

15 січня – новини про сім’ю та будинку, кульмінація.

30 січня – почнеться період масових заходів.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту https://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.01.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 45 T. 0,191