Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – серпень 2014 від Марфи Бомбушкар


Чари прийшли у Ваше життя, дорогі Овни. Нарешті, місяць відпочинку. Місяць, коли Ви можете присвятити свою енергію дітям, творчості, романтиці, любові. До Вас повернулася Ваша віра в світле майбутнє, гумор, романтизм. Можете сміливо відправлятися у відпустку в цьому місяці. Так же місяць хороший для зачаття, особливо початок.

Ще Ви повинні помітити, що конфліктів з партнерами поменшало. Що вони менше почали тиснути на Вас і вимагати від Вас.

Якщо раніше Ви витрачали свою енергію на партнерські відносини. Зараз, з самого кінця липня і до середини вересня, Ви будете витрачати багато ресурсів на фінанси. Фінанси, які Вам не належать, це можуть бути: кредити, борги, загальні вкладення, запозичення, комісії. Може Ви зважитеся взяти в борг, або ж Ви будете «вибивати» борг з когось. Почнете більше оперувати чужими грошима.

10 серпня, плюс мінус 4 дня, Овнам варто очікувати кульмінації в дружбі, колективі. Може бути Ви дізнаєтеся щось важливе від своїх друзів, вирішите змінити друзів, вирішите знайти друзів, або просто знайдете нового друга. Відбудуться зміни в дружбі, а може Вам просто захочеться провести час з друзями.

Будьте обережні в кінці місяця, 25 серпня, плюс мінус 3 дня. В цей період є висока ймовірність отруєння. Зірки змусять Вас звернути увагу на здоров’я. А так же, вірогідні плутанини на роботі, нові проекти зваляться на Ваші плечі.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.08.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,267