Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – лютий 2014 від Марфи Бомбушкар


Січень був досить складним місяцем для Овна, в лютому Ви відчуєте, що напруга на Вас спала, але все ще присутнє. У січні Ви були стурбовані своїм соціальним становищем і кар’єрою, а в лютому зможете відпочити. Вже з початку місяця Вам захочеться побути з друзями, покерувати колективами і взяти участь у масовках.

Для початку нових проектів підходять перші 6 днів лютого. Після 6 лютого і до кінця місяця – 28, не варто починати нових переговорів, оформляти документів, робити дорогих покупок і подорожувати. Краще зайнятися, чимось, що було відкладено в довгий ящик. Можливі затримки і на роботі, а так само нагадають про себе хронічні захворювання.

14 лютого – найромантичніший день, проведіть його з коханою людиною, в цей день Ви можете витратити більшу суму грошей, так що, будьте обережні. Ви будете дуже щедрі. Можуть відбутися зміни пов’язані з дітьми, хороший день для зачаття. А так же, Ви можете вирішити проявити свій креативізм, і показати себе публіці. А якщо Ви самотні, Ви будете дуже сильно бажати знайти свою любов, та й зірки дають Вам шанс. Якщо Ви хочете зробити пропозицію, я б не радила Вам цього робити, краще почекати кінця місяця. 14 лютого так само хороший день, щоб розібратися у стосунках. Розставити крапки і коми, а так само вказати партнеру на його недоліки, в цей день Ви будете налаштовані на хвилю тактовності, так що партнер не образитися на Вас.

Місяць в цілому дуже спокійний для Вашого знака Зодіаку, та й для всього астрологічного кола.

Наприкінці місяця Вас чекає подія, 28 лютого, Ви будете хотіти побути на самоті, і Вас будуть мучити думки про таємне. Може наснитися віщий сон. На протязі декількох днів після, включаючи, 28 лютого, Ви зможете дізнатися щось нове про свою сім’ю або будинку. Раптово рідні прийдуть до Вас на допомогу, або Ви вирішите купити якусь дорогу річ до себе в будинок.

Найважливіші дати в гороскопі для Овнів в лютому 2014

Хороші дати в лютому : 7-8, 12-14, 22, 28.

1 лютого – початок місяця зверне Вашу увагу на дружбу і соціум.

6 лютого – 28 лютого – не час для початку нового, краще звернути увагу на свої «хвости». А так же приділіть увагу хронічним захворюванням !

11, 14, 18 лютого – правильно витрачайте свої гроші, Ви будете схильні до тринькання.

14 лютого – любов літає в повітрі.

28 лютого – принесе з собою бажання побути одному. Подумати про сенс буття та таємниці.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.02.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 47 T. 0,267