Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – листопад 2014 від Марфи Бомбушкар


Овни, цей рік був не найприємнішим у Вашому житті. Він ще не закінчився. Особливо страшного в листопаді нічого не буде, буде простіше ніж в жовтні, але багато тем, розпочатих в жовтні – продовжаться і в листопаді. Приміром, кар’єра, на яку в кінці жовтня Ви почали витрачати так багато енергії – все це продовжитися і в листопаді, і триватиме до 5го грудня. За цей час Ви ще не раз встигнете поскандалити з керівництвом.

6 листопада, плюс мінус 4 дні – очікуйте завершення, результатів, у фінансовій сфері – заробітку грошей. Можуть трансформуватися Ваші джерела доходів. Ви зможете знайти способи погасити заборгованості або повернути борги. Це хороші дні, щоб нагадати про себе своїм боржникам.

Овни, прочитайте уважно! Будьте обережні з 9 по 14 листопада – це дуже критичний період для Вас. У ці дні Ви будете самі не свої, надто зухвалі, занадто не терплячі. Овни і так не володіють терпінням і умінням чекати, а зараз буде – караул! Вас буде вкрай легко спровокувати! Можуть бути скандали, найімовірніше, що скандал буде з партнером (коханою людиною або діловим), а так само на роботі (або батьком). Ви можете навіть врізати! Я знаю, як Овнам важко стримувати свою імпульсивність, а зараз її можна помножити на 5. Краща моя порада – утечіть подалі від всіх! Навіть від тих, хто Вас ніколи не дратував.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – готуйте свої валізи і вирушайте в подорож. Ви можете мені заявити: «Як так?». А ось так, нехай Вам в ті дні і здаватиметься, що подорож не реальна – ні! Вона реальна! Головне захотіти і все буде добре. Знаки Зодіаку в ці дні будуть сумніватися, кожен про своє, але Овни не такі! Якщо Ви вирішили – так тому і бути, а обмірковувати вже будете потім по дорозі. Але дам ще одну слушну пораду, дивіться не отруїтеся в ці дні і тримайтеся подалі від води. А ще, цей період, хороший для вирішення судових розглядів і спорів, так що візьміть собі на замітку – коли йти до суду.

Найважливіші дати в гороскопі для Овна в листопаді 2014

Вдалі дні: 8, 10-11, 13-15, 22-24, 26-28.

6 листопада, плюс мінус 4 дні – шукайте джерело доходів і знайдете!

9 – 14 листопада – тримайте себе в руках! Не час для бійок.

22 листопада, плюс мінус 4 дні – за кордон, але краще не на моря!

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.11.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 46 T. 0,251