Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – липень 2014 від Марфи Бомбушкар


У липні Овнів чекають великі зміни, які зроблять Вас більш активними, більш життєрадісними, екстравертніим. Особливо раптові зміни будуть в середині місяця, а довгострокові зміни в кінці липня. Літні місяці будуть досить спокійними і хорошими.

Протягом семи місяців Овни відчували на себе тиск з боку партнера. Ви думали, що не завжди можете керувати своїм життям, а частіше Вам вказують в якому напрямку їхати. Хоча з іншого боку, багато Овни стали більш активні у відносинах: одні частіше почали скандалити, інші частіше почали йти на поступки. У Вас змінилися вимоги до партнера, особисті плани у відносинах стали більш імпульсивні і агресивні, якісь плани змінилися або були припинені. Але в кінці липня все повернеться на свої місця і Ви, знову, станете у відносинах такими, якими були до грудня місяця 2013 року.

У перебігу півтора років у Овнів було багато подій пов’язаних з сім’єю і домом, таких як покупка нового житла, розширення сім’ї і дому, зміна місця проживання, поліпшення (дорогі ремонти) будинку, маса нових цілей пов’язаних з рідними і домом. Тепер же, в кінці місяця в домашніх планах настане затишшя, а енергія «розширення» \ «цілей» перетече в сферу любові, дітей і творчості. Наступних, майже рік та 3 місяці, будуть сповнені любові, творчості, а так само шансів завести дитину або ж Ви будете більше уваги приділяти своїм дітям. Цей цикл принесе прекрасні можливості для вивчення свого творчого потенціалу, пошуку нових захоплень і хобі, нових можливостей для розваг і самовираження. Нові захоплення, хобі, романи та інші приємні переживання стануть частиною Вашого життя після 26 липня.

Першу половину липня Ви будете сфокусовані на сім’ї і рідних, ймовірно, що станеться щось раптове і несподіване вдома. А після 12 липня (плюс мінус 4 дні) Вашу увагу буде звернено до кар’єри, зобов’язаннями та обов’язків. Дуже ймовірно, що станеться несподівана зміна, пов’язана з кар’єрою і соціальним становищем. Можливий навіть конфлікт між кар’єрою і домашніми справами.

Як я вже писала, з грудня місяця 2013 Ви були більш «активні» у відносинах. А з 26 липня Ви станете більше енергії витрачати в сферах пов’язаних з грошима, боргами, кредитами. А так же станете більш активні в сексі. Вас очікують і зміни пов’язані з особистим життям, ймовірна і психологічна трансформація. Цей період триватиме до середини вересня.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 04.07.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 43 T. 0,140