Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – грудень 2013 від Марфи Бомбушкар


Грудень для Овена розділений на дві частини. Місяць почнеться з бажання поїхати кудись подалі, навчитися чомусь нового (права, релігії, медицини) – це відбудеться 2го грудня. Ви будете сповнені енергії й рішучості. Вас очікує зарубіжна поїздка або спілкування з іноземцями. Ви можете вирішити отримати ще одну вищу освіту. Це все очікує Овна на початку місяця, до 17го грудня – вихор енергії.

З 7го грудня Ви почнете більше уваги і енергії приділяти відносинам. Ваша енергія буде сфокусована на них в перебігу наступних 8 місяців. Зірки віщують Вам довгу і важливу тему у відносинах, партнер стане Вашим центром уваги. Ви почнете співробітничати з великою кількістю людей, станете більш орієнтованими на партнера. У теж час, в цей період ви станете і більше амбівалентним, проектувати якості на свого супутника життя або партнера. І якщо виникатимуть скандали, «в цьому винен він» завжди, а не Ви. Але це лише Ваше сприйняття відносин. Овен зазвичай вважає за краще бути біля керма, і, як правило, менш комфортно відчуває себе в ролі співробітника або партнера. У найближчі місяці життя навчить Вас, змусить стати більш кваліфікованим в умінні віддавати і брати у партнера, шукати баланс і компроміси. Ситуація буде схожа на те, що відбувалося з Вами 4 жовтня ( пару днів плюс \ мінус) з відносинами, але тоді було максимум 8 днів, а зараз 8 місяців!

Ще одна важлива зміна відбудеться у Овена в грудні. Пам’ятаєте, як Ви змінювалися до 17 липня, хотіли змін, міняли імідж, міняли свою поведінку, як Ви були вільні і хотіли свободи. А потім якось заспокоїлися, вщухли. Але 17 грудня час змін і бажання свободи повертається! Чекайте хороших новин, чекайте бажання до змін, чекайте нових голів, свободи!

З 21 грудня по 31 січня виникнуть проблеми у відносинах з існуючим партнером, Вам захочеться повернути у своє життя стару любов.

Але будьте обережні 24-25 грудня, особливо це відноситься до сімейних Овнів. У цей день Ваше бажання змін, свободи, може зіткнутися з інтересами партнера. Імовірна навіть бійка! Підбирайте свої слова правильно, і ведіть себе так як хоче партнер, якщо Ви хочете зберегти відносини. Але Ви Овен, а давати Овна поради, іноді, це все одно що говорити в бочку. Так що я впевнена, що в цей період Ви будете поспішати, будете імпульсивні. Будете вкрай емоційні, і емоції можуть вихлюпувати на фізичному рівні. Але постарайтеся захистити себе, захиститься від падінь і автомобільних аварій, переконайтеся, що вимкнули вдома праску.

Овен сам по собі досить імпульсивний, стрімкий, хто не любить роздумувати і готовий битися об стіну, яку може не помітити на своєму шляху. А в кінці місяця, в період з 29 до 1 січня настає час, коли Ваші роги будуть обламані о міцні ворота життя. Не варто вирушати в подорожі в ці дні, на короткі відстані. Будуть виникати скандали в спілкуванні з родичами.

Найважливіші дати для Овна в грудні 2013

Хороші дати в грудні : 2-3, 6-7, 10-11, 15-16, 20.

2 грудня – найближчим часом Ви можете відправитися в подорож.

7 грудня – починається період орієнтованості на партнера, амбівалентного поведінки, триватиме до липня 2014 року.

17 грудня – Ви можете отримати звістки від родичів або інші новини.

24-25 грудня – вкрай небезпечний період, будьте обережні.

29 грудня – якщо Ви все ж таки вирішили їхати кудись, перевірте свій маршрут ще раз.

30 грудня – Ви будете отримувати негативний новини, і почуття будуть дуже тендітні.

31 грудня – були б Ви собакою, а не бараном, покусали б всіх підряд.

Останні дні грудня будуть вкрай складними для більшості знаків Зодіаку. А так же принесуть великі зміни у всесвіті.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.12.13

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 51 T. 0,282