Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп Овен – березень 2014 від Марфи Бомбушкар


Всесвіт буде говорити дуже чітко з Вами в березні. З 1 березня до 20 травня – буде один з найважливіших періодів «повернення в минуле». У цей період не потрібно проявляти ініціативи, ініціювати нові відносини або проекти – Ваша удача в терпінні та поверненні до розпочатих проектів. Так, Овен – не любить повертатися назад – він тільки біжить вперед, не зупиняючись і не замислюючись. Але Вам потрібно повернутися до останніх проектів і старих людей, а не шукати нове. Чим більше Ви будете натискати на нове, тим більше воно буде розчаровувати Вас. Особливо це стосується Ваших відносин.

Замість цього використовуйте свій час, для відновлення старих контактів і розвитку розпочатих раніше проектів.

Не чекайте нових почестей і слави, кар’єрного зростання з 3 березня до 21 липня – у цих сферах Ви будете відчувати затримку. Якщо Ви хочете чогось досягти, не шукайте нові шляхи – поверніться до старих: способів, зв’язкам.

Початок березня краще провести на самоті, подумати про своє, подумати про майбутнє. Гарний час, що б подумати про таємне і приховане від Вас – розкрити таємниці. Ви будете дуже мрійливі на початку березня, ілюзії будуть переповнювати Вас. З 1 березня до 4го – Вам можуть снитися віщі сни.

Після 7го березня можете знову спробувати провести зміни будинку, розширити його, купити нові меблі або продати \ купити будинок. У Вас могли початися затримки в експансії домашніх справ в листопаді минулого року, зараз же справи підуть на поправку. І Ви, знову, будете бажати розширення та поліпшення будинку свого.

17 числа очікуйте нові обов’язки на свої плечі, а так само змін у здоров’ї. Зміни у здоров’ї і обов’язках будуть на краще. До Вас може прийти новий багатий клієнт, або здоров’я піде на поправку. Навіть якщо Ви і захворієте 17 березня, плюс пару \ мінус днів – не переживайте, хвороба пройде незабаром і ускладнень бути не повинно.

З 21 березня Ваш настрій покращитися, почнеться час Овнів.

Але 31 березня буде дуже складним для всіх Овнів, це одна з фатальних дат для Вас в цьому році. Ви можете отримати дуже важливі новини, пов’язані з Вашою особистістю і більш ніж з одного джерела. Ви відчуєте себе дуже незалежними і захочете розірвати ланцюги – стримуючі Вас – побажаєте революції! Це може бути пов’язано відразу ж з 2ма сферами у Вашому житті – відносинами з постійним партнером і кар’єрою. Ймовірно, що в цей день і наступні Ви будете відчувати величезний тиск на Вас і збунтуєтесь. Навіть найспокійніші Овни – будуть палати в цей період. Будьте готові до того, що Ви будете розриватися – або кар’єра / повага або партнер. Ви можете посваритися з дуже важливою для Вас людиною.

Хочу зауважити, нагадати Вам, на що ця ситуація буде схожа.

Подібне трапилося з Вами в далекому 2011 році, в березні місяці, тоді зірки стали майже так само як зараз. Але тоді від Вас вимагали грати «соло», а зараз в «дуеті » з партнером. І саме від партнера залежатиме дуже багато.

Найважливіші дати в гороскопі для Овнів в березні 2014

Хороші дати в березні : 4, 8-9, 13-14, 19-20, 23, 27.

З 1 березня – 20 травня – життя сповільнитися, повернеться назад. Два кроки вперед – 3 кроки назад.

З 3 березня – 21 липня – затримки в кар’єрному зростанні, а так само повернення до чогось.

7 березня – повернеться Ваше бажання розширення будинку і сім’ї.

17 березня – обов’язки і здоров’я. Все, що Бог не дає – то на краще.

31 березня – критичний день! Ламати – не будувати, але зараз зірки поламають замість Вас.

Марфа Бомбушкар, спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською. 03.03.14

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 117 T. 0,219