Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп найцікавіших подій в 2021 році від Марфи Бомбушкар і A.S.


У першій частині гороскопу на 2021 рік уже було згадано багато про періоди і тренди, які будуть впливати на світ, глобальне. У цій частині буде більше приділено уваги вірогідним подіям і розвитку поточних (таких, наприклад, як Covid-19 він же коронавірус), міжнародних відносин, війнам, економіки, політики, короткі вказівки для держав. Цього року події будуть сконцентровані на громадськості і розвитку, зміни в суспільстві, економіці, технологіях. Багато непередбачених, швидких, руйнувань, змін про які б ніхто не припускав. Найважливіші періоди в гороскопі на 2021 рік почалися в грудні 2020 року, а найважливіші тренди – в гороскопі на січень 2021 – це все триватиме, з маленькими перервами, весь 2021 рік, а один період завершиться в 2023.

Гороскоп розбитий на три частини, зараз Ви читаєте третю частину, але буде корисно прочитати першу і другу:

– Перша – «Загальний огляд року» – основні періоди і тренди року, глобальний вплив;
– Друга – «Загальний гороскоп для знаків Зодіаку на 2021 рік» – тренди і періоди для людей з їх впливом на життєві сфери;
– Третя – «Про найцікавіші події в 2021 році» – передбачення на 2021.

Коронавірус \ Covid-19 \ Coronavirus-2019 NcOv

У гороскопі на 2020 рік є фраза: «При цьому, те що буде цієї весни – це перші ластівки того, що чекає світ з листопада 2020 року і в наступних кілька років, може навіть до 30 років, в середньому 12 років і мінімум 7 по астрологічним канонам, але точно дуже сильний розвиток цих подій буде в 21 і 22 роках (за моїми мірками).» – ця фраза дуже добре відображає дійсність. Не чекайте, що коронавірус завершиться скоро. Чекайте, що в 2021 і 2022 роках – він буде розвиватися швидко, змінюватися, мутувати.

Перші переломні моменти для коронавіруса – січень і лютий – найсильніші і важливі місяці, коли вірус почне змінюватися і прискорюватися. Після важливими, дадуть ознаку на майбутнє – травень-липень. У торішньому гороскопі, в травні починалися уповільнення в світі до жовтня, сповільнювався і коронавірус, в цьому році уповільнення може початися лише в середині або наприкінці літа і лише до початку листопада.

Є хороша стаття від М. Бомбушкар про коронавірус: «Covid-19 (Coronavirus disease 2019). Коронавірус-2019 і астрологія», написана 14 лютого 2020 року, коли навіть вчені ще толком нічого не знали.

Вакцини. Вакцинуватися потрібно. Але вакцини не дадуть бажаного результату. По-перше, більшість з них були розроблені до жовтня, з квітня по жовтень 2020 був фоновий період уповільнюючий і робить менш результативними наукові дослідження такого виду. По-друге – 2021 рік – це рік із зазначенням на несподівані зміни. По-третє, в цьому році почнеться важливий період (13 травня – 29 липня, в цьому році нейтральний), який як раз відповідає за біологію, смерть, ізоляції.

Найгірший варіант, якщо нейтральний період з 13 травня – 29 липня дасть розширення вірусу, новий вірус, інші причини масової смертності, буде введена масова ізоляція. Якщо це станеться, тоді – це предзнаменування на наступний рік, коли період буде повторюватися з 29 грудня 2021 – 11 травня 2022 і 28 жовтня 2022 – 20 грудня 2022. Все буде куди серйозніше, в наступному році будуть ті ж вказівки, які були при початку коронавіруса в 2019-2020 році, так що світ, може, чекати нова масова біологічну загроза або значна мутація коронавіруса. У кращому випадку, в наступному році, проти коронавіруса зможуть винайти найефективніше лікування.

Нова пандемія, нова масова біологічна загроза

Період з 13 травня – 29 липня – найнебезпечніший час для початку нового. Більше деталей дивіться вище.

Міжнародні відносини

Вказівки на війни в цьому році слабкі, 3 періоди будуть напруженими для міжнародних відносин, скоріше це міжнародні скандали, а не війни.

Напруженими будуть періоди січень-лютий, з кінця липня – середини серпня, з середини листопада – середину грудня. Це три найбільш напружених періоди, найгіршими будуть січень-лютий.

Єдиний період із зазначенням на нову війну – перша половина жовтня.

2020 рік був багатим на вказівки сильні для воєн, особливо восени. В 2021 – агресія і конфлікти будуть соціальними – революції, протистояння народу до влади.

Дуже погано те, що в 2022 році почнеться період і в 2023 продовжиться, важливий, який «відповідає» за війни. У 2022 року будуть сильні вказівки для воєн, масштабних конфліктів міжнародних, з травня до жовтня, а продовження з грудня 2022 – травень 2023. З жовтня 2022 – січня 2023 найбільша ймовірність для воєн.

Економіка

В цьому і наступних роках буде багато аспектів до планети Уран, важливих вказівок, які будуть активувати дії і зміни. Марфа Бомбушкар написала багато про Уран в гороскопі на 2018 рік, коли він увійшов в знак Тельця.

Найважливішими для економіки будуть січень і лютий, всі інші місяці цього року матимуть так само важливість, але менше. Рік багатий на події в економіці.

В цьому році у держав будуть менше трати і витрати, в порівнянні з минулим роком (підтримка бізнесу, допомога людям і подібне). Січень і лютий – це місяці найбільших витрат у населення і держав. Після березня витрати скоротяться. Наступний період сильних витрат – липень, ймовірно з червня почнуться зрушення до витрат і витрати в липні, але це будуть витрати для «краси», показуха, даремні і шкідливі для економік. Після серпня держави не будуть витрачати багато грошей в цьому році.

Підтримка для населення – тільки зимові місяці, ще травень-червень. Після буде підтримка в грудні. Але це не підтримка для бізнесу. Якщо в липні буде допомога для населення – це показуха, безглузда і з обманом.

Банківські та державні процентні ставки рости не будуть. Кредитів в цьому році банки і держави будуть видавати менше після літа, в перший квартал року вказівки на непомірні витрати, а потім в кінці червня і липні.

Ставки дуже сильно будуть рости після завершення транзиту Урана по Тельцю (26 рік) – але на той час Уран змінить банківську систему. З 2028 Сатурн буде рухатися по Тельцю – це ще одна вказівка на економічну кризу, обмеження в економіці, сильна вказівка на значне зростання процентних ставок і обмежень кредитних.

Уповільнення економіки в 2021 році варто очікувати з березня місяця. Пік економічного штилю випадає на грудень 2021 – січень 2022. З листопада, та під час штилю, держави долучяться активно в економічні процеси.

Часи для санкцій, економічних скандалів, економічних обмежень – січень-лютий, кінець квітня і початок травня, липень, друга половина вересня.

Економічна криза

Багато хто говорить, що криза вже йде, що вона почалась з розвитком Ковіда. Ми вважаємо, що криза буде тоді, коли відбудуться перші масштабні банкрутства (держав, корпорацій, великих банків) – це можна розцінювати як «смерть». Банкрутств поки не було. Значить, кризи – немає, але є падіння, яке намагаються країни регулювати і поки щодо виходить.

За гороскопом економічна криза має розпочатися в 2021 році. Початок, закладений фундамент, у неї буде в січні-лютому 2021 року. Весь рік буде поганий для економіки світу, одні місяці – краще, інші – гірше. 2022 рік буде послідовником 2021, частково буде поганим. Може бути, криза буде в 2022 році або нова віха.

Якщо криза почалася в 2020 році – за 7-12 років завершиться, максимум 30. Якщо криза почнеться в 2021 році – тривалість відновлення економіки і суспільства до від 10 до 20 років.

У майбутньому, з 2025, почнуться сильні хороші тренди і періоди для економік. Сильно змінять економіку, це будуть масштабні і хороші зміни. В 2021 році масштабні погані руйнування і відлуння в 2022, мінімум 2 роки буде тяжко.

Історія з цитат зі старих гороскопів.

Цитата з гороскопу на 2018 рік: «Фінансова криза, на подобу великої депресії або кризи 2008 року (нерухомості) або пузиря Інтернету. Теж думаю, що щось повинно бути, обов’язково. Знову ж 2019-2021 рік.».

Цитата з гороскопу на 2019 рік: «Зміни ініціює Уран, про що я писала, але негативних трендів з Ураном (аспектів) в 2019 році немає. Будуть вони з 2020 року, найсильніше в 2021, а останні в 2022.».

Дві цитати з гороскопу на 2020 рік: «Вже в кінці 2020 року (грудень, кінець грудня) і взимку-навесні 2021 року будуть сильні несприятливі вказівки для світової економіки, та й весь 2021 рік для неї несприятливий.» і «Але кризи в 2020 році, виходячи їх мого розуміння символізму астрологічного, я не бачу. Березень-квітень – найнебезпечніше. Але це я про економічну кризу.».

Нафта

У гороскопі на 2020 рік було написано: «Нафта – хороший рік для нафти, ось дійсно тільки сприятливі вказівки.» і «нафтовий ринок повинен розвиватися сприятливо (тільки в квітні-травні негативні вказівки і червні).». Добре чи погано розвивався ринок – вирішуйте самі. Ціна на нафту падала, бензин дешевшав – це було добре для людей, прибуток для нафти переробників, але погано для тих, хто живе за рахунок нафтовидобутку. Якщо Ви вважаєте, що рік був поганим для нафти – це Ваша думка, ми її приймаємо, але не підтримуємо.

В 2021 році сильних трендів для нафти немає.

Буде сильний період, знамення для нафти – 13 травня – 29 липня, коли буде сильна зміна в нафтовій сфері. Ціна на нафту буде масштабно зростати або падати, нові великі родовища, важливі події з нафтою по операціях і правилам, щось важливе з нафтою. Цей період буде повторюватися в 2022 році. 2021 рік може бути останнім для ОПЕК в тому вигляді, в якому він існує. У 2022 році багато реформ в нафтовій сфері, раптове виникнення нових міжнародних компаній і структур, зміни ринку, зміни в технологіях, реформи в питаннях нафти.

Період змінює розвиток нафтової сфери з 25 червня до 1 грудня – це розворот трендів, уповільнення договорів і проектів, переукладання та інші умови для угод і договорів, переоцінка цін.

Січень і лютий – будуть найважливішими для цієї сфери, переломними. Якщо було зростання – буде падіння, якщо було падіння – буде зростання.

Війни, конфлікти, теракти

Воєн в цьому році бути не повинно, немає сильних вказівок. Єдина вказівка – перша половина жовтня. Це може бути оновлення конфліктів.

Терактів не повинно бути багато або вони будуть слабкими:

 • – середина січня, хоча весь січень конфліктний;
 • – початок другої декади березня;
 • – початок червня;
 • – друга декада жовтня.

У 2020 році були конфлікти міжнародні та державні (від влади).

Конфліктів в цьому році буде багато, але більшість конфліктів будуть соціальними і громадськими, суспільство буде агресивним, мітинги і подібне буде озлоблене і йти в крайність. Суспільні конфлікти з владою. У чому різниця від минулого року? У минулому році влада намагалася пригнічувати і була агресивна, в цьому році люди будуть агресивними і намагатися руйнувати, в цьому році від людей буде виходити енергія, а від влади придушення, цей рік – це відповідна реакція суспільства на торішні дії влади.

Лише в березні, квітні, наприкінці вересня і жовтні мітинги будуть м’якими.

Самі напружені вказівки на 2021 рік:

 • – січень і лютий – обидва місяці, пік на кінець січня, агресія суспільства;
 • – на початку квітня – фанатичність, таємні скандали;
 • – початок червня – таємні скандали, теракти, усунення з впливом держав;
 • – з кінця червня – середину серпня – публічні конфлікти, дуже агресивне суспільство, сильніше агресія ніж в кінці січня;
 • – кінець серпня і початок вересня – фанатичність, таємні;
 • – середина жовтня – таємні скандали, теракти, усунення з впливом держав;
 • – листопад – середина грудня – агресія суспільства.

Революції 2021

Суспільство і влада \ політика

У першій частині цього гороскопу, Марфа Бомбушкар писала, що це буде рік революцій, як і наступний рік. Є вказівки на те, що наступне десятиліття (до 29-30 років) буде революційним для суспільства. В цьому році і наступному вказівки на революції, які означають, що у народу не буде терпимості, що народ стане активним і агресивним. Людські масові акції будуть не такими м’якими, як було в минулому році. Озлобленість народу.

Вказівок на революції в цьому році дуже багато, революцій соціальних, економічних, технологічних, політичних.

Не всі революції завершаться зміною влади. Повстання народу буде в різних режимах. Тоталітарні режими мають шанси на зміцнення свого впливу, це зміцнення, якщо революція не реалізується, буде на десятиліття. У тоталітарних країнах опір буде жорстоким. У країнах з м’якими режимами ймовірність змін вище.

Перші вказівки на початок революцій – січень і лютий, другі – самий кінець квітня і травень, треті – серпень (вони найслабші), четверті – листопад. Найсильнішими вказівки будуть в січні і лютому, після в травні, потім у листопаді – це для початку. У серпні найсильніші вказівки на кульмінацію.

Політичні революції – нові напрямки в політиці, нові партії, нові політичні лідери – ці події відбудуться в 21-23 роках, а потім лише їх розвиток протягом 10 років.

Економіка

Будуть економічна і технологічна революції – вони відбудуться через зміни в суспільстві. Найсильніші революцій в сферах: харчової (продукти харчування), масової комунікації (Інтернет, ЗМІ та подібне) і технологій, економічні (як і в чому зберігають гроші \ цінності), суспільства (нерівності), транснаціональних компаній. Власне, революції в тому, на що впливає Телець і Водолій. У 2021 року розпочнуться змінюватися закони, в 2022 році ще раз і ті будуть міцніше. «Технологічні» революції завершуватися в кінці 2022 або початку 2023 років. Економічні революції завершаться ближче до 26 року.

Кріпто валюти

У найближчі роки стабільності у них не буде. У 2022 році новий розвиток таємного впливу цих валют. Валюти ці будуть розвиватися, за ними майбутнє, Уран це зробить (до 26 року). Але стабільності в 21 і 22 роках від них не чекайте.

Bitcoin – це буде валюта тільки для зберігання, але не для оплат або розрахунків. Та й не факт, що для зберігання і що він залишиться. У майбутньому, в 2024 році, виникнуть нові валюти, які будуть мати велику цінність. Хоча, чим чорт не жартує, ймовірність того, що в 2024 році у біткоіна буде кульмінація.

У 2024-2025 році буде прояснено, які крипто валюти стануть ходовими, платіжними, для угод і торгівлі, масовими. 24-25 роки будуть впливати на торгівлю.

Пророцтва по країнам

США

Пан Байден сильний Скорпіон, але не яскраво виражений, ці якості у нього приховані. Цей рік буде складним для Скорпіонів, але Байдена складніше 2022. Важливі події в економіці в квітні-травні, липні-серпні, грудні – якісь неприємні і розчаровують. Для бізнесу багато допомоги з лютого і до березня 2022 року. Допомога якась прихована та пожертвування. Найкращі місяці для США і її економіки – травень-липень. Дуже діяльний рік для зовнішньої активності, тиску зовнішнього з травня місяця і протягом декількох років. Дуже сильна зміна зовнішньої політики вже з самого кінця січня і весь цей і наступний рік, піки – січень, початок серпня, початок грудня. Внутрішні конфлікти з березня по липень.

Німеччина

Цього року пані Меркель йде у відставку, ймовірно, з посади канцлера. Тому складно будувати прогноз. Найбільша смертність від коронавируса буде до березня, а потім з червня повторення. Для економіки особливих вказівок немає, хоча травень буде складним. Швидке економічне зростання з лютого до травня. Німеччина з травня до серпня багато допомагатиме іншим країнам. Хороший рік для міжнародних відносин. Міжнародні відносини розвиватися будуть дуже швидко. Якщо говорити про мітинги, то ймовірно – травень, після червень-жовтень. В кінці року, грудні, вказівки на економічні проблеми. У вересні-листопаді вказівки на проблеми в зовнішньо економічному і політичному впливі.

Китай

Багато напруги в народі і проблем з народом в зимові місяці до березня, з вересня до листопада. Сильні економічні зміни у квітні, в березні буде пік. Лютий-березень, серпень-грудень погані для економіки. Якісь важливі обмани з квітня по вересень (і в наступному році повторяться). Зміцнення міжнародних відносин – лютий-березень, липень-грудень. Активна міжнародна позиція з травня-серпня і продовжиться у вересні-грудні. Вересень-грудень будуть кращими місяцями для Китаю. Бізнес активно розвиватиметься лише з червня-жовтня.

Франція

Макрона повинен перемогти у виборах, як раз з квітня поліпшення гороскопу. Вибори будуть скандальними, з мітингами. Рік для Франції непоганий. Червень-листопад важливі реформи для людей. Багато обіцянок підтримки для бізнесу та економіки, навряд чи здійсняться. Ділова активність в цьому році зросте з квітня і триватиме до листопада. Для економіки поганих вказаний немає, тільки вказівки на занадто нездійсненні мрії чи обіцянки. Мітингів в цьому році буде багато, почнуться з березня-квітень, червень-серпень, в кінці року. Активна зовнішня політична діяльність буде з травня, зовнішня політика в цьому році для Франції хороша. Можливо вступ в якісь конфлікти з квітня місяця.

Україна

У гороскопі на 2020 рік згадувалося про те, що 2021 рік буде складним для України. Пан Зеленський – Водолій з сильною віссю Водолій-Лев – цим двом знакам рік поганий, до всього, пан Зеленський – Водолій першої декади. Був би він простою людиною, можна було б сказати, що в цьому і наступному році розлучення йому не уникнути, проблеми в родині, фінансові обмеження, розчарування в дружбі. Січень-березень будуть найскладнішими, покажуть яким буде цей рік. Для економіки проблеми в січні-березні, липні-грудні. Проблеми з населенням, з самого початку року, в лютому пік і спад лише в липні, повториться з грудня до березня 2022 і ще буде в наступному році. Серпень-грудень погані вказівки, швидше для рейтингу і зменшення впливу. Розвиток економіки, бізнесу, почнеться з червня триває до початку листопада. Проблеми з міжнародним відносинами квітень-вересень, вказівки на обмани, несподівані проблеми з міжнародної дружбою лютий-березень, після проблеми з міжнародним відносинами квітень-вересень. Будуть паралельні вказівки для міжнародних відносин з березня до січня 2022 – це розвиток міжнародних відносин, вказівки ці хороші. У цьому році для України багато, занадто, може бути раптово зруйновано. На місці зруйнованого буде можливість побудувати нове-хороше. Якщо не руйнувати, тоді наступний рік – карма. В 2021 році вказівки на соціальне занепокоєння в березні і з липня до вересня. 2022 рік для України не легше, ті ж проблеми з населенням, що почалися в 21 будуть і в наступному році. Більше вказівок на раптові зміни влади в 2022. У 2022 році буде легше з міжнародною підтримкою, з червня (травня) невелике поліпшення для економіки.

Росія

Цей рік для Путіна буде кращим за попередній. У гороскопі на 2020 рік було написано: «Хоча проблеми 2021 роки для Терезів будуть менш значущі, можна навіть сказати, що 2021 рік для Терезів сприятливий. В цьому році (2020) в Росії повинні відбутися зміцнення, а інакше 2021 рік руйнівний. У 2021 році економіка і міжнародні відносини будуть більш несприятливі.». Проблеми з економікою почнуться в лютому (березні) місяці і по гороскопу в цьому році не закінчяться. Найсильніші проблеми в економіці березень-серпень, а після з грудня (листопада). Будуть несподівані зміни в економіці квітень-червень і жовтень-лютий. Бізнес почне розвиватися в маленькому проміжку з кінця березня до середини квітня, потім з вересня до листопада. Проблеми міжнародних відносин в лютому-березні, вересні-листопаді. Найкращий час для зміцнення квітень – початок липня.

Гороскоп розбитий на три частини, зараз Ви прочитали третю частину, може прочитати першу і другу:

– Перша – «Загальний огляд року» – основні періоди і тренди року, глобальний вплив;
– Друга – «Загальний гороскоп для знаків Зодіаку на 2021 рік» – тренди і періоди для людей з їх впливом на життєві сфери;
– Третя – «Про найцікавіші події в 2021 році» – передбачення на 2021.

Гороскоп опублікований 20 січня 2021 року – М. Бомбушкар. Тільки для сайтів goroskop2.com (ru) і goroskop2.com.ua (ukr). Співавтор A.S. Копіювання гороскопів дозволено з посиланням на джерело.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 107 T. 0,297