Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2016 – Діва – від Марфи Бомбушкар


Місяць обіцяє бути дуже насиченим в фінансових питаннях, багато витрат і багато доходів, але так само і несподіваних втрат. Намагайтеся не порушувати закони, платити за рахунками, витребувати борги. Намагайтеся ризикувати поменше, хоча і бажань ризику буде дуже багато. Ви занадто азартні в цьому жовтні, але азарт може принести великі фінансові втрати, будьте обережніше, а якщо можете – не займайтеся азартними проектами, інтригами. Бережіть любов і улюблених, можете поскандалити з ними, а так само з дітьми. Обережніше будьте з інтрижками. Бійтеся травм.

Зараз у Вас йде азартний тренд, можете багато грати, а може просто розважатися. Та й шанси на швидкі закоханості і інтрижки збільшено! Але постарайтеся не програти багато грошей в цьому місяці. Крім перерахованого, у Вас багато енергії і сил з’явилося в питаннях дітей і творчості. Творіть – сили є, може навіть займетеся чимось новим, ну а може і зруйнуєте те, що вже було створено. А ось з дітьми будьте обережніше, особливо якщо вагітні. Тренд почався ще у вересні.

З травня місяця, у Дів почався неприємний період у відносинах і сімейній сфері, судячи по гороскопу (перечитайте гороскоп на місяць травень). Час був розчаровуючий в цих сферах, не визначення і важких зобов’язань. Ви могли просто не знати що робити або просто пускати все за течією. Складні сімейні обов’язки і незрозумілі відносини (з колегами, коханими, ворогами). Він закінчиться 5 жовтня, стане легше.

Намагайтеся менше витрачати свої гроші з 2 по 10 жовтня, а так само більш сфокусовано беріться за проекти, не варто гнатися за 2ма зайцями. У ці дні Ви можете здійснювати дуже вже масштабні інвестиції і покупки, вони можуть бути успішними, але потрібно бути уважніше і не дуже поспішати. Не розпиляйтеся на проекти. Будьте обережні з азартом і ризиком, не на часі ризикувати, чи не час грати і змагатися.

Небезпечний період для вагітності з 6 по 10 жовтня. Цей же період може принести з собою небажані зміни в питаннях накопичень і заробітку, можете втратити джерела доходів або будуть хворобливі зміни.

Ви можете бути досить дратівливі і скандальні з 12 по 16 жовтня, намагайтеся більше відстоювати свої права, але не йдіть на провокації.

З 14 по 18 число бережіть свої фінанси, дуже стрімкий і несподіваний час. 16 жовтня, плюс мінус 3 буде піковий період, який посилить всі тренди, але саме з 14 по 18 буде найнесподіваніший час в фінансових питаннях. Крім змін з грошима, Вам слід побоюватися фізичних і психологічних травм. Будь-які втрати будете сприймати дуже болісно. Поганий час для запитань пов’язаних з боргами. Намагайтеся не особливо просити про допомогу і підтримку в ці дні, ділові переговори відкладіть. Просто постарайтеся бути обережні в ці дні. Зовнішні обставини можуть бути пов’язані з травмами, психологічною кризою, втратами, трансформаціями, фінансовими витратами, змінами в джерелах доходів – або події або новини. Можливий фінансовий колапс.

Час переродити свою любов, творчість, питання пов’язані з дітьми з 17 по 22 вересня. Сексуальний і пристрасний період. Дуже хороший для поновлення любовної і творчої сфери, вагітним потрібно бути обережніше.

Більш приємний час в справах домашніх і спілкуванні з рідними з 18 по 12 листопада, особливо починаючи з листопада. Час зробити прибирання вдома і прикупити прикрас. Можете очікувати підтримки від рідних.

Дуже швидкий і стрімкий період з 19 по 22 жовтня. Несподівані покупки, новини. Можливі зміни в кар’єрних цілях, можливостях. Діви будуть занадто імпульсивні і непостійні в ці дні. Але і енергії буде маса, чекайте безсоння.

Не обманіться у відносинах, з конкурентами і ворогами, коханими і близькими людьми, з 25 по 28 жовтня. Постарайтеся нічого не купувати в ці дні, можуть бути обмани, а так само давати або брати в борг. Зарубіжні переговори ведіть обережніше.

Небезпечний період, з високою ймовірністю травм і катастроф з 27 жовтня по 1 листопада. Бережіть своє здоров’я, намагайтеся менше поспішати і не влазити в конфлікти. Ці дні чреваті травмами і аваріями, намагайтеся не поспішати. Агресивності і скандальності буде дуже багато, навіть бійки можуть бути. Несподівані зміни пов’язані з витратами. Поганий час для лікування, але якщо потрібно – не відкладайте.

Можливі фінансові обмеження з 28 жовтня по 1 листопада. Не просіть про допомогу у рідних і не давайте їм.

30 жовтня, плюс мінус 3 дні, ще один піковий період. Посилення всього. Гарний час зайнятися навчанням. Чекайте масу новин. Вірогідні поїздки, та й взагалі весь листопад – це поїздки та навчання.

Найважливіші дати і періоди, для Діви в гороскопі на жовтень 2016

З 2 по 10 жовтня – бережіть гроші.

16 жовтня – несподівані фінансові зміни, бережіть здоров’я.

30 жовтня – вчіться і подорожуйте.

Ваша М. Бомбушкар. Гороскоп спеціально для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 2 жовтня 2016 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 115 T. 0,180