Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Водолія від Марфи Бомбушкар


Фінанси – доходи і витрати, кредити і борги, спадщина і ділення майна – це тренд розпочатий ще наприкінці вересня, триватиме весь жовтень і листопад. Зараз витрати у Водоліїв збільшилися, але почекайте 9 жовтня – «бюджет» буде збалансований, у всякому разі, брати в борг стане простіше. Місяць зверне Вашу увагу на поїздки, зарубіжжі, спілкування, навчання, філософію. В цілому, цей місяць нейтральний для Водоліїв, енергії у Вас буде достатньо, будуть несподіванки (особливо в середині жовтня, в 8-14 числах), але про все по порядку.

З 2 по 23 жовтня – вдалий час для психологічної трансформації, позбавлення від чогось або зміни чогось всередині себе, хоча б поглядів на релігію, психологію.

Будьте більш пильні з 4 по 10 жовтня – це хороший період, хороший він тим, що Ви можете стати більш м’якими і мрійливими, але й одночасно він поганий – Ви можете по неуважності або мрійливості потрапити в неприємності. Особливо в сферах пов’язаних з фінансами, можливі занадто абстрактні, затуманені, рішення в цих сферах.

У період з 5 по 9, можливі, деякі неприємності пов’язані з іноземцями, навчанням, зарубіжжям. Я кажу «можливо», тому що ймовірність не висока, скоріше це буде просто яскрава зміна сприйняття, мислення про ці сферах, на внутрішньому рівні. А не обставини які прийшли звідкись або від когось.

Я говорила, що в жовтні буде період, коли Ваші витрати будуть не тільки рости, а будуть рости і доходи – простіше буде звести бюджет! Цей період настане 9 жовтня і триватиме до 8 листопада. Навіть якщо і не буде виходити щось з грошима, кредитами, боргами в ці дні – все одно, Ви будете більш спокійно ставитися до цього. Але, найголовніше те, що в цей час Вам буде простіше отримувати підтримку у інших, допомогу, фінансову і не матеріальну! Гарний час для поділу майна, отримання спадщини, укладання кредитних угод.

Чекайте безсоння з 8 по 14 жовтня! А ще чекайте імпульсних поривів, новин, творчості в ці дні. Але і будьте обережні, з Вашою понад активністю, можуть бути, неприємності.

Після 10 жовтня простіше буде з інформацією, недалекими подорожами, спілкуванням. З кінця вересня з цим усім відчувався «застій».

11 жовтня, плюс мінус 3-4 дні – це час несподіваних подій, новин, змін. Особливо багато буде пов’язано з поїздками, новинами від знайомих, зарубіжжям, навчанням, філософськими поглядами на життя. Цей же час, може, різко змінити відносини з Вашими наставниками і покровителями! Будьте трішки обережніше в ці дні. Добре б закласти щось нове, почати щось, у сферах навчання та зарубіжжя.

Ви думаєте у Вас були великі витрати на початку вересня? Зачекайте періоду з 13 по 23 жовтня! Це чудовий час, коли витрати зростуть, але і доходи так само, можуть зрости! Але всі Ваші доходи будуть залежати тільки від Вашої праці, а не від манни небесної. Це час оптимізму відносно фінансів і великих можливостей! Оптимізм буде виправданий, але я вже писала – потрібно працювати!

І бути дуже уважними, тому що в період з 15 по 19 число ситуація щодо фінансів і ділових зв’язків буде досить затуманена! Вас можуть обдурити або ж Ви самі обдурите себе.

Цей же період, з 13 по 23 жовтня, досить не поганий для психологічних змін, духовних, само копання, самосвідомості. Зміни себе всередині.

Ще один хороший фінансовий період, а так само любовно-сексуальний, буде з 23 по 28 жовтня – це дуже вдалий час для повернення кредитів і пошуку підтримки, інвестицій у Ваш бізнес. У цей же період, можливо, Ви захочете розширити коло своїх партнерів і можете це зробити з успіхом.

27 жовтня, плюс мінус 4 дні – в центрі Вашої уваги буде сім’я. Це час фіналу, завершення або усвідомлення чогось пов’язаного з сім’єю. Гарний час розставити все по своїх місцях, зважитися на щось або зробити щось. Приміром: переїхати жити, закінчити ремонт або почати ремонт, вирішити питання пов’язані з сім’єю. Як я вже сказала – це час усвідомлення – поняття сформованої ситуації і завершення – отримання результату.

З 29 жовтня до 8 листопада – сексуально-романтично-любовний період! А до того ж цей час хороший для фінансових проектів, вирішення питань пов’язаних з боргами, кредитами, спадком, відсотками, роботи над цим всім в парі з кимось або пошуку компромісів!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Водолія в жовтні 2015

З 8 по 14 – чекайте безсоння!

11, плюс мінус 3 дні – новини, навчання, зарубіжжі. Бережіть себе.

27 жовтня, плюс мінус 4 дня – час для вирішення сімейних питань, час результатів.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 жовтня 2015 року.

  1. Один комментар до “Гороскоп на жовтень 2015 для Водолія від Марфи Бомбушкар”

  2. Анонім в 23.10.2015 | Відповісти

    Дякую за точний гороскоп…

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 55 T. 0,315