Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Терезів від Марфи Бомбушкар


Жовтень буде дуже активним місяцем, але числа до 9-10 він буде дуже вже повільним, ставним і монотонним. А ось з 8-9 почнуться зміни та активності. Місяць продовжить тренд пов’язаний з духовним зростанням, бажанням розгадування таємниць, містикою, таємним і секретним, зміною філософії життя, і тому подібним (тренд почався ще в кінці вересня). Але в той же час, жовтень принесе з собою і зміни в особистості, якщо Ви захочете, бажання бути в центрі уваги, бажання змінитися або змінити світ навколо себе.

З 2 по 23 жовтня – час духовного зростання, духовної трансформації, зміни. Ймовірно, що в ці дні зміняться Ваші духовні ідеали і просто ідеали, мрії, таємні бажання. У цей же період відбудеться зростання ідеалів і мрій. Це гарний час для само-копання, само-латання, поняття себе і своїх бажань, своїх прихованих якостей. Хороший період для таємниць і езотеричного, містичного, духовного, віри у вищі сили. Можливо, що Ви зміните свої погляди на все це …

З 4 по 6 жовтня Вас може долати бажання ліні, але в той же час і роботи на Ваші плечі ляже досить багато. Будьте обережніше з проектами, щоб не зірвати терміни і не беріть на себе занадто багато. У ці ж дні будьте обережніше з харчовими та іншими видами отруєнь.

А в період з 5 по 9 жовтня вірогідні скандали в сім’ї і з рідними. Та й взагалі в ці дні Ви будете занадто вперті і бажаючі керувати, тиснути на інших, вимогливі до інших людей. Це час конфлікту сили волі і впертості!

Невелика хандра може накрити Вас в період з 9 по 14 жовтня, в ці дні Ви можете хотіти побути наодинці, щоб Вас ніхто не чіпав і посумувати. Цей же період невдалий для фінансових угод, можете відчути гостру нестачу грошей або інших матеріальних ресурсів.

Паралельно з бажанням побути наодинці, у Терезів буде ще один тренд – бажання уваги! Взагалі, період у кінці десятих чисел жовтня буде досить рваний, емоційний, стрімкий і не пригожий для розкладів, бажання і тренди будуть змінюватися досить швидко. 11 жовтня, плюс мінус 5 днів – це час коли Ви будете дуже орієнтовані на себе, вимагати уваги і дуже образливі в ці дні. Це гарний час для початку нових проектів. Але одночасно з цим, в ці дні потрібно бути обережніше, щоб своєю егоцентричністю і ексцентричністю не наламати дров. Це час нового і для нового! Але цей же період, може і сам по собі, без Вашої участі, принести у Ваше життя щось нове і несподіване! Ймовірно, що щось буде розірвано, Ви позбудетеся від чогось, що щось буде змінено. В цілому це дуже енергійний період, емоційний, який ділив життя на до 11 жовтня і після. Особливо сильно цей період буде помітний і впливовий для Терезів, який народилися плюс мінус 6 днів від 11 жовтня. Спектр змін буде настільки широкий, що складно все і перерахувати, від зміни місця проживання \ будинку, до зміни сім’ї, від планів на майбутнє і кар’єри до зміни місця роботи. Бережіть своє здоров’я в ці дні, можете отримати травму або нервовий зрив.

Після 10 жовтня простіше стане вирішувати питання пов’язані з бюрократією, торгівлею, документами та інформацією. Ще з 26 вересня, Ви могли, відчувати проблеми в цих сферах.

Хороший період для вирішення домашніх питань, особливо за допомогою сили фізичної та сили волі буде з 13 по 20 жовтня. До того ж це і дуже сильний, інтенсивний, пристрасний період для духовного зростання, інтуїції, віри до 23 жовтня.

А ось в період з 15 по 19 будьте обережніше, в ці дні Ви будете занадто ідеалістичні, мрійливі, романтичні і влюбчіви. Вас легко буде спокусити протилежною статтю і обдурити! Насправді ці дні, з 15-19, не так вже й страшні, вони романтичні, любовні, мрійливі і ідеалістичні, дуже вже повітряні і ірреальні. Гарний час для творчих Терезів.

Другий подібний період, багатий на творчість, любов, мрії і надії буде з 23 по 28 жовтня, але цей період буде вже більш вдалий і реалістичний! Слухайте свою інтуїцію в ці дні, особливо щодо відносин та ділового співробітництва, матеріальних і фінансових питань. У ці дні Ви будете щедрі, може бути і не дуже явно, але все ж … Та й в ці дні Ви будете готові прийти на допомогу нужденним.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – це хороший період для вирішення питань пов’язаних зі здоров’ям, обов’язками і роботою. У ці дні Ви можете вирішити наболіле питання, записатися в спортивний зал або до лікаря на консультацію, здогадатися як вирішити проект на роботі або умовити клієнта \ керівника! Це гарний час для поняття суті, усвідомлення ситуації, що склалася в роботі і зі здоров’ям. Для нових початків цей період не зовсім підходить (але він не поганий), а от для остаточних рішень – він ідеальний! Так що, якщо думали змінити роботу або попросити про нові обов’язки на роботі – час прийшов.

Любовний і романтичний період буде з 29 по 8 листопада. У ці ж дні Терези повинні стати більш напористі і нетерплячі, одночасно з цим бажаючі любові та уваги.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Терезів в жовтні 2015

11 жовтня, плюс мінус 5 днів – найважливіший період для Терезів в цьому році, та до того ж і несподіваний. З Вашої особистістю і життям можуть відбутися зміни, дуже стрімкі і непередбачувані. Від зміни місця проживання, до особистих змін.

27 жовтня, плюс мінус 3 дня – час роботи, здоров’я, проектів, обов’язків.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 49 T. 0,189