Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Тельця від Марфи Бомбушкар


Жовтень продовжить розпочаті в кінці вересня тренди пов’язані з любов’ю, творчістю і дітьми. Взагалі, цей місяць буде багатим на любовний досвід, творчі пориви і можливості їх реалізувати, а так само увагу до дітей. Але разом з цим усім жовтень принесе і новий тренд, нові зміни і початки в сферах здоров’я та роботи, а так само обов’язків. Весь місяць Ви будете сповнені сил та енергії, хоча, будуть періоди, коли Вас буде долати лінь і бажання нічого не робити, бажання помріяти про любов, гроші, життя.

Гарний час для розширення і зміни любовної сфери, творчості, а так само питань пов’язаних з дітьми буде з 2 жовтня по 23 число. У ці дні Ви можете з легкістю змінити все, що пов’язано з цими сферами, а так само позбутися непотрібного. Але до того ж, для Тельців, цей період буде гарним і для освіти, навчання, пізнання вищих наук, таких як юриспруденція, економіка, медицина і тому подібних – гуманітарних.

Хороший період для творчості і мрій буде з 4 жовтня по 10 число, мінусом буде тільки те, що в ці дні Тельці будуть надто вже ідеалістичні в любові, Ваша любов буде розпливчатою, на кілька об’єктів відразу ж, теж відноситься і до творчості – якщо творити , то «широко» подумають і захочуть Тельці. Мінусом цього періоду може бути підвищена лінь і всього лише мрії, без дій.

А ось в період з 5 по 9 жовтня, можливі деякі втрати, пов’язані з зарубіжжям, судами, навчанням та коханням. Цей період не дуже добрий для фінансових питань. До того ж, в ці дні можливі конфлікти з родиною.

Хороший період для любовних відносин, творчості і діток настане 9 жовтня і триватиме до 8 листопада! У цей період Ви станете ще більш активні в любові, пошук партнерів, в любов прийде гармонія і ніжність, орієнтованість на партнера. Для творчих Тельців буде період, коли муза стане частіше відвідувати Вас. А для Тельців які мають дітей – примирення, вміння їх наставити на правильний шлях без конфліктів. Але спочатку цього періоду, до 14 жовтня, Ви можете відчувати більшу незадоволеність у своїй любові, творчості, можете так само відчувати незадоволеність собою, своєю зовнішністю, поведінкою, становищем. Можуть бути проблеми з фінансами, з 9 до 14 не рекомендую дорогих покупок!

Нові питання з документами і різною інформацією стане значно легше вирішувати після 10 жовтня.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – це важливий, погано прогнозований, період пов’язаний з Вашим здоров’ям і роботою, обов’язками. Бережіть своє здоров’я в ці дні, можливі нервові зриви, переломи, травми. У ці дні Ви можете вирішити змінити місце роботи або щось станеться пов’язане з нею, щось революційне і змінююче, щось що змусить Вас побажати звільнитися від сформованих обставин. Ви можете вирішити змінити роботу! А якщо Ви в пошуку роботи – знайти її!

Починаючи з 13 жовтня у Вас буде досить великодосвідчений період в любові й творчості, та й досить оптимістичний у відносинах, як з коханою людиною, так і з діловим партнером, триватиме він до 23 жовтня. Хоча слід тримати під контролем свою романтичність і мрійливість з 15 по 19 жовтня – в ці дні Ви будете надто вже ідеалізувати всіх, потім може прийти розчарування.

Але найбільша хвиля оптимізму настане у Тельців з 23 по 28 жовтня – це дуже вдалий період, все найважливіше плануйте на ці дні! До того ж цей період гарний і для фінансових питань, покупки дорогих речей. У ці дні Вас будуть переповнювати плани та ідеї, творчість і любов!

27 жовтня, плюс мінус 5 днів – час орієнтованості на себе, свої потреби, свої бажання, усвідомлення своєї суті. Це гарний час для прийняття довгострокових і важливих рішень, куди Вам йти і як розвиватися. Прийняття рішень пов’язаних з глобальними питаннями в житті, від вирішення по зміні місця проживання, до вирішення питань пов’язаних з відносинами. Це гарний час щоб завершити почате у важливих сферах життя, щоб прийняти рішення і остаточно розставити прерогативи на майбутнє. Час змінити себе і свій спосіб життя. Цей же період буде дуже емоційним у Тельців і егоїстичним.

З 29 жовтня до 8 листопада – час кохання, романів, творчості. Так само в ці дні Ви можете легко заробляти гроші і витрачати! Як доходи, так і витрати, можуть зрости. Але й витрати і доходи будуть вдалими, так що будьте спокійні.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Тельця в жовтні 2015

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – робота і здоров’я, нові раптові початки і зміни.

27 жовтня, плюс мінус 5 днів – Ви і лише Ви і Ваші плани і надії, Ваш спосіб життя.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 52 T. 0,279