Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Стрільця від Марфи Бомбушкар


Кар’єра і соціальне зростання, пошуки свого місця під сонцем – це буде продовження тренда, який розпочався у вересні місяці. Стрільці все так само будуть активні в сферах пов’язаних з соціальним становищем і повагою. Але до цього додасться більше уваги до любові і творчості, азарту і ризику, а так само, починаючи з середини жовтня, до дружби і колективу. Місяць буде досить енергійним, зараз у Вас кар’єрний період – робіть свою кар’єру! Перша половина місяця буде «дивна», а друга вже набагато краще.

Хороший період для позбавлення, очищення, зміни себе триватиме весь місяць з 2 по 23 жовтня. У ці дні Ви зможете з легкістю позбуватися непотрібних Вам речей, звичок, людей, чогось пов’язаного з будинком. Повинна зауважити, що говорячи про «легкість» я маю на увазі, не те що Вам фізично легко буде викинути шафу, а душевно \ психологічно позбутися чогось, будь-які втрати будуть не настільки хворобливі для Вас. Так що, позбудьтеся звички багато їсти або говорити, якщо вона Вам так заважає … Або від будь-якої іншої, від непотрібних речей, від домашніх клопотів …

Обережніше з кар’єрою і досягненням цілей в період з 4 по 10 жовтня! Вам складно буде розраховувати свої можливості, Стрільці в ці дні можуть надто вже перегнути палицю в скандалах або ж бути занадто ледачими. Та й домашня сфера змусить Вас бути більш активними.

Можливі скандали і деякі зміни, розставання і розриви, з друзями в період з 5 по 9 жовтня. Ймовірно, що скандали будуть пов’язані з фінансами.

Останнім часом Ви стали більш активні в усьому, що стосується кар’єри та соціального становища, але з активністю прийшла і якась агресивність – скандальність і нетерпимість! Але в жовтні цю сферу відвідає і гармонія, бажання і вміння сподобається іншим! З 9 жовтня до 8 листопада – це більш гармонійний час для цих сфер, Ви зможете більше подобатися вищестоящому керівництву, бути їм більш привабливими, особливо якщо Ви жінка-Стрілець або ж вищестоящі люди протилежної статі. Хоча, в перші дні з 9 по 14 жовтня і можливі проблеми з гармонією і симпатіями, а так само фінансові труднощі і невпевненість.

Я вже говорила, що в середині місяця буде «веселий період», який розпочнеться з 8-9 жовтня і триватиме до 14-15! У ці дні потрібно бути обережніше!

Після 10 жовтня може сміливо починати укладати нові договори, працювати з інформацією (писати заяви, книги, листи тощо), проблеми які почалися після 26 вересня, повинні будуть закінчитися і вирішитися.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – Вашу увагу буде звернено до друзів і всіляких колективів, колективним планам, групам людей. Це дуже стрімкий і несподіваний період, під час якого Ви можете побажати більше свободи в дружбі і це гарний час завести нових друзів! Революції, свобода, новизна, високі ідеали – це все чекає на Вас у ці дні щодо дружби і друзів.

З 13 по 20 жовтня Ви можете вдало використовувати в кар’єрному зростанні свою силу фізичну, енергію, так і моральну – силу духу і волі. Багато чого Вам буде по плечу, головне вірити в свої сили! Та й з 13 по 23 Ви будете повні оптимізму і енергії! Бажання більшого! Цей же період сильний і в сексуальному плані.

Будьте обережніше щодо фінансів у кар’єрній сфері, не втратьте гроші фірми, та й взагалі будьте більш акуратні з фінансами з 15 по 19 жовтня. Цей же період буде романтичним для більшості знаків Зодіаку, включаючи і Стрільців. Ваші ідеали, можуть не відповідати реальності, але Вам все рівно …

Ще один романтичний, гармонійний, оптимістичний період буде з 23 по 28 жовтня! У цей же період Ви можете і занадто багато витрачати грошей, купувати щось дороге, але все це буде успішним! Він так само хороший для кар’єри, особливо для жінок Стрільців.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – робота, здоров’я, обов’язки! Цілком імовірно, що на цей період найкраще запланувати завершення пов’язані з діловими проектами, завданнями, обов’язками або похід до лікаря. Цей період допоможе Вам усвідомити сформовані ситуації на роботі, в проекті і зрозуміти, як вирішити питання.

Останній любовно-романтичний період буде з 29 жовтня по 8 листопада. Цей же час буде досить успішним і для кар’єри.

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Стрільця в жовтні 2015

З 2 по 23 жовтня – час позбавлятися від непотрібного.

11 жовтня, плюс мінус 3 дні – друзі в центрі уваги.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – робота, здоров’я, обов’язки – рішення і усвідомлення.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 01 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 54 T. 0,278