Все про вагістність
Все про вагістність

Гороскоп на жовтень 2015 для Овна від Марфи Бомбушкар


Весь місяць буде продовжуватися активний тренд в сферах здоров’я, роботи і обов’язків, який почався ще в кінці вересня. Овни стали більш активні, енергійні, бойові, скандальніші у цих сферах. У середині місяця і до початку листопада настане деяка гармонія в цих сферах, хоча тільки на час. Так само жовтень – це місяць відносин. Наприкінці першої декади – початку другої – чекайте несподіванок у відносинах, а так само нового. Ну а в кінці місяця – фінансових питань (доходів, витрат, накопичень, майна, способів заробітку – всього того, що Ви робите і Ваше), ймовірно вирішення питань пов’язане з фінансами і перерахованим або усвідомлення ситуації, що склалася і подальших дій.

Хотіли змінити щось на роботі або зі здоров’ям? Зробити операцію або звільнитися \ звільнити когось? Тоді для Вас буде сприятливий майже місяць, з 2 жовтня за 23 жовтня – це гарний час для позбавлення! Так само він добрий для трансформації. Будь які позбавлення і трансформації пов’язані з роботою і здоров’ям в ці дні будуть успішними, хоча й будуть періоди, коли Вас буде чекати небезпека, з 4 по 10 жовтня, з 15 по 19, але в інші дні – удача на вашому боці.

Будьте обережніше на роботі і зі здоров’ям в період з 4 по 10 жовтня, в ці дні Вам складно буде сфокусувати свою енергію і активність, але постарайтеся не братися за багато справ. Бійтеся отруєнь і мігрені.

У період з 5 по 9 жовтня, можливі, скандали з партнерами через фінанси, а так само з шлюбним партнером. Це час коли Ви будете бажати диктувати, а не слухати інших. Варто бути і обережніше Овнам які очікують дитину в ці дні.

Останнім часом Овни стали дуже нетерплячі до співробітників, дуже активні й агресивні на роботі, ймовірно зросла кількість скандалів як з товаришами по службі так і з клієнтами. Але це пройде, в період з 9 жовтня до 8 листопада, відносини з клієнтами та співробітниками стануть більш доброзичливими. Хоча спочатку, з 9 по 14 жовтня, Ви і будете вкрай не задоволені ними.

Після 10 жовтня закінчується «застій» і затримки пов’язані з бюрократією, документами, інформацією, а так само з поїздками.

11 жовтня, плюс мінус 5 днів – це дуже активний, емоційний, стрімкий, шокуючий, викликаючий бажання свободи і змін період у Овнів. Особливо сильно він впливатиме на сфери відносин, договорів, шлюбу. Ви можете в ці дні почати нові стосунки або захотіти нових відносин. Можете побажати більше свободи у відносинах, можете побажати розірвати існуючі відносини. А може, просто захочете чогось незвичайного у відносинах, як ділових, так і бізнес.

Гарний час для Вашої сили волі буде з 13 по 20 жовтня, можете кидати палити!

А ще, з 13 по 23 жовтня, Овнів буде переповнювати енергія і оптимізм. У ці дні на роботі і зі здоров’ям, Ви будете здатні почати багато проектів, реалізовувати безліч планів. Гарний час як для запису в спортивний зал, якщо з 25 вересня Ви ще не встигли, так і для укладання нових угод! Робота і здоров’я – це та сфера, де Ви будете найбільше витрачати енергії в ці дні. Будьте обережніше в період з 15 по 19 жовтня, не женіться за двома клієнтами, хоча у Вас і буде бажання. У ці дні Ви можете занадто ідеалізувати шлюбні відносини та ділові, будьте обережніше. Але цей же час добре для творчих професій, з 15-19 числа.

З 23 по 28 жовтня – це гарний час для відносин і заробітку грошей. Самотні Овни можуть знайти свою половинку в ці дні. Овни, які шукають роботу або хочуть підвищення заробітної плати, так само, мають шанси отримати бажане. Це вдалий час для фінансових інвестицій і покупок!

27 жовтня, плюс мінус 3 дні, Вашу увагу буде звернено до своїх фінансів і заробітку грошей, доходів і видатків. У ці дні Ви з успіхом можете звести свій баланс, доходи і витрати. Нарешті знайти нову роботу або нові джерела доходів.

Важливий період для роботи і здоров’я, багатий на енергію і харизму, вміння домовитися і знайти консенсус, буде з 29 жовтня по 8 листопада. Цей період, так само, буде багатим на любов!

Найважливіші дати і періоди, в гороскопі на місяць, для Овна в жовтні 2015

З 9 жовтня по 8 листопада – гармонія в роботі і здоров’ї.

11 жовтня, плюс мінус 5 днів – несподівані зміни у відносинах.

27 жовтня, плюс мінус 3 дні – фінансові результати.

Марфа Бомбушкар, спеціально і тільки для сайту http://goroskop2.com.ua/ і його аналога російською мовою — 05 жовтня 2015 року.

Написати комментар. БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ, лише ім'я та імейл (за бажанням)

Соціальні мережі

Гороскопи для всіх в Facebook
Гороскопи для всіх ВКонтакте
Марфа Бомбушкар в Facebook

Пошук

2012-2020© Використання матеріалів цього проекту дозволено лише при посиланні (лінком) на нього.
Зв'язок з нами - Зв'язок - контакти ads@goroskop2.com.ua | А також астролог Марфа Бомбушкар

Q: 119 T. 0,330